2 NERO ANTWOORDT! Net even te laat voor ons vorige nummer werden wij verrast door het volgende, ontroerende epistel, dat wij, al is het wat laat, onzen lezers toch niet willen onthouden: Wij honden zijn schepsels, die misschien door onze daden ontroering en dankbaarheid kunnen verwekken, doch helaas niet de gave bezitten om via de pen of den mond aan eventueele lezers of hoorders, te openbaren, v>/at er in onze harten leeft. Mijn moeder (een herder) en mijn vader (een Deensche dog) hebben mij altijd voorgehouden: "Kind, waag je nooit aan de schrijf- of spreek- kunst, want dat zijn dingen, die door vele menschen worden gebruikt om hun minder edele bedoelingen te verbergen. Als jij wat op je hart hebt, blaf dat dan eerlijk uit, of poot dat in weinig regels neer. De men schen begrijpen je gerust wel." Nu vooruit, daar gaat-ie dan maar. Beste baas, hartelijk bedankt voor de vele jaren gastvrijheid in Uw huis genoten. Het ontroerde mij meer dan ik blaffen kon, toen ik bij het afscheid zoo'n heerlijke, dure kluif mee kreeg. Ik beloof U daar heel lang mee te doen en er dankbaar van te profiteeren. Een enkele maal kom ik nog wel eens door de stille straat, waar Uw huis staat. Ik kijk dan naar het bekende raam en ik wil blaffen, maar ik durf het niet. Pinkineesje, mijn vriendinnetje heeft mij namelijk verteld, dat bij elk hondengeblaf een schok door Uw lichaam gaat en tranen aan Uw oogen ontrollen. Zij beweert, dat U me nog lang niet vergeten bent. Dat stemt mij warm. Ik beloof U heel zuinig te zijn met Uw kostelijke kluif en nogmaals hartelijk daarvoor bedankt. Een poot en drie kwispelstaartjes van Uw trouwe hond, NERO. VOETBAL De Januari-oogst is niet zeer rijk. Slechts één wedstrijd werd gespeeld en wel tegen Nedlloyd 2. Met 6-1 werd revanche genomen voor den in den aanvang van het seizoen geleden nederlaag. Het was een ge moedelijke wedstrijd, waarin uitstekende doelpunten werden gescoord door Keizer, Van Zuilen en Keuter (4). De stand is thans, de wedstrijd Delia-H.B.M. als nog niet gespeeld beschouwend: Delia 9 8 'f 1 - 17 51-13 WOL 8 6 2 - 14 V 40-10 H.B.M. 10// 5 1 f JfY 11 A> 31-19 R.A.V.3 9 5 - 4 10 34-40 O Nedlloyd 2 9 'o 4 V - 5 f 8 f 34-37 9 - Shell 6 9 3 vi 6 6 - 22-45 V.V.G.A.4 7 PI' - 6 2 Z 18-29 Jsr~ Centr.Beh.2 9 9 1 - 8 'er 2 A 11-46 - 54 v.Chr. Waarom kwam van het heerlijke Zuiderstrand De Romein naar ons kille en vochtige land? Hij dacht: naar dat land ga ik voor mijn pleizier! Want in Holland, daar drinken ze Heineken's Bier!

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1936 | | pagina 2