aan j.van der zwaal, zocherstraat 3 of a.breedveld, banstraat 3, Amsterdam. INGEZONDEN. Mijnheer de Redacteur, Naar aanleiding van een stukje, dat door U in het vorige nummer werd geschreven, althans gepubliceerd, waarvan althans de publicatie door U werd bevorderd, althans toegelaten, althans niet ver hinderd, neem ik hiermede beleefd de vrijheid, U een welgemeenden raad te geven. Niet, dat ik de pretentie heb, dat de raadgevingen van Mijne Nie tigheid voor U van eenig belang zouden kunnon zijn - chut nee - maar zelfs de grootste ezel heeft wel eens last van heldere oogenblikken (die ezel slaat op mij, Mijnheer de Redacteur, daar behoeft U zich werkelijk niets van aan te trekken) en van zulke oogenblikken zou ik U gaarne deelachtig maken. Niet, dat U daar iets mee zou opschieten. .ik bedoel, Uw dag is natuurlijk een aaneenschakeling van heldere oogenblikken..dat weten we allemaal, behalve dan sommige mede-leden, die natuurlijk ongelijk hebben, dat wil zeggen... van hun standpunt bezien hebben ze natuurlijk volkomen gelijk en ben ik het roerend met hen eens, behoudens.... Mijnheer de Hoofd-Redacteurik wil alleen maar zeg gen, dat U vreeselijk voorzichtig moet zijn met Uw woorden. U moet met critiek en grapjes de zwakke plekken van de leden ontzien. Dit is geen insinuatie, dat onze leden zwakke plekken zouden hebben, heusch niet... ze zijn allemaal even sterk, dat wil zeggen, de één is natuurlijk een tikje sterker dan de ander, ofschoon die ander óók erg sterk is, vooral het zwakke geslacht, dat reusachtig sterk is...ik bedoel, die dames zijn natuurlijk evenmin reusachtig als sterk, integendeel, juist rank, slank, elegant en echt-vrouwelijk-zwak, met welk laatste - ik zweer het - niets kwaads bedoeld is... ik bloos ervan... maar ik wil maar zeggen, Mijnheer de Inspecteur, dat U met iedereen goede vrienden moet blijven. U moet Uw woorden zóó weten te kiezen, dat iedereen... Mijnheer de Directeur, het schijnt nogal lastig te zijn, dergelijke dingen op de juiste, voorzichtige, tactische, behoedzame, ondubbelzinnige, slechts-voor-één-uitlegging-vatbare wijze onder vroorden te brengen, maar de ware objectiviteit, Mijnheer de Rechercheur... Mijnheer de Chicaneur, ik... Mijnheer. (Rest bestaat uit doorhalingen en doorhalingen van doorhalingen, plus eenige stevige inktmoppen, wijzende op het neersmijten der pen. Red.) LEDENLIJST Nieuwe ondersteunende leden: P.Blankers, P.Langendijkstraat 39, voorgesteld door den Heer Mars; D.Derksen, Westlandgracht 43, voorgesteld door den Heer v.d.Zwaai; J.van der Horst, Bussum, voorgesteld door het Bestuur; J.Appelboom, Blaricum, voorgesteld door het Bestuur. 1Q0 j.v.C. Waarom zijn de Bataven de Rijn afgezakt? Hun hebben en houwen in een boomstam gepakt? Zij dachten: Bij Wodan, wat doen we nog hier?! Naar Holland!... Daar hebben ze Heineken's Bier!! (Advertentie) BIJDRAGEN VOOR HET VOLGEND NO. VAN DIT CLUBBLAD S.V.P. VOOR 24 JANUARI 1936

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1936 | | pagina 4