Het Bestuur De Feestcommissie De Kas-Commissie De Elftalcommissie p.f. HET COMPLIMENT VAM DEN DAG. De Sportclub H.B.M. behoort tot de, helaas weinige, gelukkigen, die op het jaar 1935 met voldoening kunnen terugzien. Het was voor de Club een uiterst belangrijk jaar en het verslag, dat in het voorjaar door onzen gloednieuwen secretaris zal worden uitgebracht, zal hebben te gewagen van vele verheugende gebeurtenissen en besluiten. En al weten we wel, dat deze feiten voor den algemeenen toestand van ons goeie landje niet meer betee- kenis hebben dan een klontje suiker in een oceaan vol bitterheid, wij, naieve menschen, zijn al blij, als we althans iéts hebben om ons op te verheugen. Zoo verheugen wij ons dan bij deze jaarswisseling - naast eenige particuliere verheugenisjesdie zelfs in de beroerdste tijden iederéén nog wel kan aanwijzen - op het herstel en de wederopleving van onze Sport club en hopen wij, dat de gevonden goede richting ook in 1936 zal blijven gehandhaafd. Wij hopen, dat wij ons bij het volgende oud-en-nieuw leden zullen mogen noemen van een bloeiende en steeds groeiende S.C. H.B.M. En dat met dezen bloei do maatschappelijke en economische toestanden dan niet meer zóó fel, niet meer zóó pijnlijk zullen contrastoeren. Wenschen wij dan in het bijzonder onze Directie, do procuratie houders en het personeel van de H.B.M., benevens allen leden en donateurs, die hiervan geen deel uitmaken, een gelukkig negentienhonderd zesendertig! Red. DE ALGEMEENE VERGADERING. De op 12 December 1935 gehouden Algemeene Vergadering had een zeer vlot en rustig verloop. Zij was hoofdzakelijk bijeengeroepen om in de, door het bedanken van den Heer Marinus ontstane vacature, te voorzien. De Bestuurscandidaatde Heer G.Keuter, werd in diens plaats tot Secreta ris van de Sportclub gekozen. Op hartelijke wijze herdacht de voorzitter het door den scheidenden Secretaris voor do Sportclub gedane werk en schonk hem namens haar een prachtig vierkleuren-potlood. Aangezien de nieuwe Secretaris tot nog toe deel uitmaakte van de feestcommissie en het boter word geacht, hom van deze functie te onthef fen, werd in zijn plaats in deze commissie gekozen do Heer G.Th.van Nigtevogt. Br. In aansluiting op het bovenstaande zegt de feestcommissie hierdoor haar vroegeren Secretaris hartelijk dank voor de wijze, waarop hij steeds een aangename samenwerking heeft mogelijk gemaakt en wij vertrouwen er dan ook op, dat hij zijn helder inzicht in het Bestuur eveneens tot nut van de Sportclub zal aanwenden. Met de verkiezing van den Heer van Nigtevegt acht de feestcommissie zich gelukkig, omdat het ook van hem bekend is, dat hij steeds zijn beste krachten in het belang van de Club heeft gegeven en steeds zal blijven geven. De Feestcommissie. VOETBAL Shell VI - H.B.M. 1-5 Nehamij - H.B.M. 0-4 (vriendschappelijk) Er werd in de afgeloopen verslagperiode slechts één competitie wedstrijd gespeeld en wel tegen hot zwakke Shell VI. Het belangrijkste feit van dezen wedstrijd was, dat v.d.Velde na een klein dozijn jaren voetbalrust zijn stramme botton weer eens strekte en als rechtsbuiten niet onverdienstelijk achter den bal aanhuppelde.

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1936 | | pagina 2