-4- in den aanval, nog versterkt moet worden, versterkt k&n worden en ook versterkt zkl worden. In de nu draaiende competitie hebben wij door ons ongelukkig begin helaas geen kans meer en moeten wij ons ertoe bepalen, onzen achterstand op het leidende tweetal zooveel mogelijk in te halen. Wij voelen er echter verduveld veel voor, om b.v. in een eventueele beker-competitie o.i.d. met ons sterkste elftal aan den A.K.V.B. het bewijs te leveren, dat H.B.Bi, nog wel wat meer waard is dan een bescheiden plaatsje in de derde klasse! Wedstrijd op Zaterdag, 30 November a.s. Shell 6 - H.B.Bi., terrein Blosplein, over het Y) aanvang 2.15 uur. Competitie-stand bijgewerkt tot en met Zaterdag 23 November 1955". Delia 8 1 0 15 43 - - 13 WOL 8 6 2 0 14 42 10 Ned.Lloyd 2 8 4 0 4 8 33 - - 31 R.A.V.3 8 4 0 4 8 31 - - 38 HBM 8 3 1 4 7 20 - 17 Shell 6 7 3 0 4 6 20 - 38 V.V.Gr.A.4 6 1 0 5 2 14 26 C.Beheer 2 7 0 0 7 0 9 - - 37 Hierbij is de wedstrijd Delia-H.B.M.welke door H.B.Bi, reglementair met 5-0 is verloren, als niet gespeeld beschouwd, aangezien er een redelijke kans bestaat, dat Delia zich ermee accoord zal verklaren, dat deze ontmoeting alsnog wordt vastgesteld. DE BUITENGEWONE ALGEMEENS VERGADERING. Deze op 14 Nov.1955 gehouden buitengewone vergadering kenmerkte zich door het buitengewoon groot aantal opgekomen leden, namelijk 43.' Dit vond klaarblijkelijk zijn oorzaak in het feit dat men iets buitengewoons verwachtte. En dit is dan ook niet uitgebleven. Veel kroms werd recht gemaakt en al mocht het verloop ons niet in alle op zichten bevredigen, een gunstig resultaat werd in zooverre bereikt dat het Bestuur tot de overtuiging kwam dat het een andere richting diende in te slaan, en dat besioten werd tot uitgave van deze maande- lijksche mededeelingenBestuursfuncties werden beschikbaar gesteld. Dit dreigde op een gegeven moment epidemisch te worden, doch alles liep gelukkig met een sisser af. We beloofden elkaar weer trouw, maar wat verwacht werd is inderdaad geschied. De secretaris legde, naar wij nader vernemen, zijn functie neer, en dit meenen wij niet ongemerkt voorbij te mogen laten gaan. De jarenlange arbeid die de Heer J.A. Marinus voor de Sportclub verrichtte, verdient alleszins waardeering, ook al mochten wij het niet in alle opzichten met zijn "beleid" eens zijn. Wij schromen dan ook niet om hem van deze plaats voor het vele door hem gedane - en vaak ondankbare werk - onze hulde te betuigen. Br. AFSCHEID VAN NERO Beste Nero, Ouwe lobbes van een hond van de baas, is het nu heusch, werkelijk, definitief, onherroepelijk waar, dat je weggaat? Ik kan het me nog bijna niet voorstellen. Immers, Nero, jouw ras, hoe onvriende lijk het er ook uitziet, is één van de trouwste hondenrassen der wereld. En jij bent tenslotte toch ook altijd zoo geweest, zoo trouw, bedoel ik. Wat kon je niet fijn blaffen, Nero, als je baas werd aan gevallen! Nou ja, je blafte ook wel eens als het niet noodig was, maar dat is misschien toe te schrijven aan je jarenlange omgang met de menschen. Je baas was trouwens ook zoo lekker niet en jij had nu eenmaal geen natuur als die verwekelijkte soortgenooten van je, die hun bazen nog likken, als ze flink op hun tabernakel hebben gehad! lij beet, maar eigenlijk was dat je goed recht van zelfverdediging!

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1935 | | pagina 6