-2- Wij hopen en vertrouwen, dat hiervan ruimschoots gebruik gemaakt zal worden en met een schietgebedje voor een lang en voorspoedig leven van het H.B.M.-clubberichtonderwerpen wij No.l aan Uw scherpe, maar als vanouds opbouwende critiek. Daar gaat-ie! De Redactie. SCHERMEN De uitslagen van de in November gehouden wedstrijden voor de competitie-wedstrijden van den Amsterdamschen Schermbond luiden: Heeren - 7 November, zaal D.O.S. D.O.Sfloret gewonnen door D.O.S. met 8-1 degen 11 5-4 sabel H.B.M. 5-4 12 November, zaal H.B.M. H.B.M.-N.J.V. floret gewonnen door H.B.M. met 6-3 sabel 7-2 H.B.M.-S.M.N./Jason degen tt 5-4 Wedstri,jdrooster competitie A.S.B. Dames - Dinsdag 17 December, zaal H.B.M., aanvang 20.30 H.B.M.- Incasso-Bank A H.B.M.- Incasso-Bank B Incasso-Bank A - Incasso-Bank B In bovenstaande wedstrijden zullen onze dames wel niet veel kans hebben. De twee ploegen van de I.B. behooren tot de beste équipes van Nederland. Technisch zijn onze dames min stens even sterk, maar de onzen missen de zoo noodige wed strijd-routine. In ieder geval zullen wij echter een paar mooie en spannende partijen te zien krijgen. Heeren -Donderdag 12 December 1935 tegen de Amsterdamsche Scherm- Club in haar zaal aan de ReguliersdwarsstraatAanvang 20.30 op floret, degen en sabel. Een zeer zware ontmoeting. Op floret zullen wij wel verliezen, maar op degen en sabel zal het wel weer, zooals altijd, erom spannen. Op een nog nader te beualen datum tegen de Naardensche Scherm Club te Naarden. Hier kunnen wij winnen, mits wij direct goed aanpakken. De oorzaak van onzen nederlaag van de vorige keer zat waarschijn lijk in onderschatting van onze Naardensche tegenstanders. Met dezen wedstrijd besluiten wij de competitie 1955- in het volgend nummer hopen wij een overzicht en den eindstand te geven van deze competitie. Inmiddels is de inschrijving weer geopend voor de competitie 1936. Wij zijn van plan hieraan deol te nemen met ons dames-équipe en met één heeren-équipeDe mogelijkhoid is nog geopperd, om met twee heeren-équipes uit te komen, doch in overleg met den Heer Sjerp is hiervan afgezien. De competitie-leider verwacht inschrijvingen vóór 20 December a.s. met o.a. opgave van vcjprkeur voor ontvangdagen en dagen beschikbaar voor de uit-wedstrijden. In verband daarmede, verzoeken wij de schermsters en schermers, even aan den Heer v.Nigtevegt te willen opgeven,welke dagen hun het boste schikken. Kampioenschap Sabel van Amsterdam. De wedstrijden om bovengenoemd kampioenschap zijn vastgesteld op Zondag 8 December. De inschrijving sluit Zaterdag 30 November a.s.

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1935 | | pagina 4