CLUBNIEUWS r\l?1 -1 DECEMBER 1935. WIJ STELLEN VOOR Wanneer wij in Duitschland of in Italië leefden, dan zouden deze keurig gestencilde "blaadjes ongetwijfeld onder tromgeroffel en trompet geschal op Uw lessenaar zijn nedergedaald. Het betreft hier n.l. niets minder dan een nieuw maandblad en indien wij deze eersteling zonder eenige feestlijk- of plechtigheden aan U voorstellen, dan wil dat nog geenszins zeggen, dat wij het feit van zijn geboorte de bovenbedoelde luidruchtige vreugdebetuigingen niet waardig keuren. Het tegendeel is waar en als U ons een eenigszins griezelige beeldspraak wilt veroorloven, zouden wij vallen zeggen, dat dit blaadje ons uit het hart is gegrepen. Dit beteekent niets bloederigs, alléén maar, dat wij de maandelijksche verschijning van een orgaan, waarin en waardoor het bestuur en de leden van de Sportclub H.B.M. wederzijds en onderling in geregeld contact v/orden gebracht, van harte toejuichen en wij de vergadering zegenen, die juist ons met de redactie van deze nieuwe krant heeft belast. Immers, alle Amerikaansche millionnairs zijn als krantenjongen begonnen en je kunt nooit wetennietwaar, of wij in onze onnoozelheid Terzake. Dit orgaan zal het bestuur in de gelegenheid stellen, zijn mededeelingen en opmerkingen gomalckelijker en doelmatiger aan de leden over te brengen. De leden zullen er de verrichtingen van het voetbal elftal en van de schermers en schermsters beter door kunnen volgen en daardoor meer dan tot dusver tot het bewustzijn komen, dat het een SPORT-club is, waarvan zij lid zijn. Daarbij koesteren wij flauwelijk de hoop,dat het regelmatig lezen van dit maandbericht onze leden tot de meer actieve deelneming aan onze sporten zal kunnen bewegen. Voorts zal natuurlijk ook aan andere, voor de Sport-club gewichtige gebeurtenissen, b.v. club-avonden, vergaderingen enz. de noodige aan dacht v/orden besteed'. Wij hopen onzen jonggeborene echter niet op te voeden tot een maandelijksche verzameling van verslagen. Natuurlijk zul len aan scherm- en voetbalwedstrijden beschouwingen worden gewijd. Deze zullen zelfs een belangrijk deel van de beschikbare plaatsruimte innemen. Maar wij hopen U, voor zooveel als in ons vermogen ligt, te sparen voor datgene, wat een club-orgaan zoo hartverscheurend droog kan maken en ver slagen in den stijl van "Jantje trapt naar Pietje en Pietje trapt naar Klaas" zullen dan ook zooveel mogelijk worden geweerd. Voor de rest houden wij ons minzaam aanbevolen voor alle bijdragen, welke aan ons blaadje een eenigszins eigen karakter kunnen geven. Onder dit eigen karakter verstaan wij in de eerste plaats de verbondenheid aan de^Brouwerij en haar onvolprezen product, terwijl wij voorts bescheiden- lijk zullen trachten, dit eigen karakter mede te doen bepalen door het behoorlijk op peil houden van den inhoud. Wij twijfelen er niet aan, of-onder onze talrijke leden en donateurs zullen er althans eenige zijn, die één of ander rijk talent tot dusverre met geweld moesten breidelen, wegens gebrek aan gelegenheid tot uiting. Hier is die gelegenheid! Uw dienstwillige en onbaatzuchtige dienaren Breedveld en van der Zwaai stellen U geheel gratis de up-to-date inge richte cyclostyle-inrichting van de I.R.O. ter beschikking om Uw geestige invallen en wereldhervormende indeeën den volke kond te doen.

Sportclub H.B.M. Clubnieuws | 1935 | | pagina 3