F. Salaris halverwege de maand Nieuwjaarsreceptie in de kantine De Ams mini gelo deld Op maa hooi gem midc hoor waai kam punt de f weer Er is met leidii makl vorig geno schie De l, deelr merk Na eind januari De medewerkers op maandsalaris hebben via mededeling nr. 29 van 5 decem ber 1969 kennis kunnen nemen van het feit dat van 1 januari 1970 af de salarisberekening plaatsvindt via het Heineken Rekencentrum in Rotterdam. Deze overname beeft tot gevolg, dat bij de salarisbetaling een nieuw model salarisspecificatie zal worden gebruikt. Een uitleg van deze strook zal door de salarisadministratie t.z.t. worden uitgereikt. Uit een oogpunt van efficiency is het noodzakelijk dat in het gehele concern eenzelfde salarisprogramma wordt gebruikt, waardoor voor Amstel enige ver schillen met de tot nu toe gevolgde methode zullen ontstaan. Het belangrijkste verschil is wel de berekening van de premie AOW/AWW voor uitkeringen ineens, zoals tantième en vakantiegeld. Van de personeelsleden, die per maand de maximum premie betalen, wordt van bijzondere uitkeringen volgens wettelijk voorschrift 10% voor premie AOW/AWW ingehouden. Als in de loop van het jaar de maximum premie AOW/AWW wordt bereikt, wordt de inhouding verder gestopt. De betalingen geschieden bij Heineken omstreeks de helft van de maand. Als uitzondering zullen de Amstelmedewerkers, in verband met de overname, in januari a.s. hun salaris in de tweede helft van die maand ontvangen, daarna krijgen zij het salaris eveneens in het midden van de maand. Vrijdag 2 januari 1970 zal ter gelegen heid van de jaarwisseling een receptie worden gehouden voor het op de brou werij aan de Mauritskade in Amsterdam werkzame personeel. De receptie zal worden gehouden in de kantine. Om één en ander goed te laten verlopen worden hieronder enige richtlijnen ge geven, waaraan een ieder wordt verzocht zich te houden: 1. De bijeenkomst zal worden geopend met een nieuwjaarstoespraak. Een ieder dient precies om half negen aanwezig te zijn. 2. Tijdens het serveren van de koffie wordt men verzocht op zijn plaats te blijven zitten. Er zijn voldoende da mes aanwezig om eenieder tijdig van een kop koffie te voorzien. 3. Na beëindiging van de receptie be geeft eenieder zich naar zijn afdeling. 4. Gezien de grote concentratie van zo veel werknemers in een beperkte ruimte kan niet worden toegestaan, dat er gerookt wordt. Ook in de lift mag niet worden gerookt. 5. Wij maken U erop attent, dat er bij de kantine niet voldoende vestiaire ruimte is voor iedereen. 6. Het is begrijpelijk, dat degenen, die op de bewuste tijd als gevolg van hun werk in een ploegendienst niet gemist kunnen worden, aan het werk blijven. 7. Eventuele ziekmeldingen op die dag moeten telefonisch plaatsvinden tus sen 09.00 en 10.000 uur. Heel wat rallyrijders leverden hun bord met een gebakken ei pas in bij terug komst in de kantine van de brouwerij. Een grapjas had bij dit inmiddels niet meer zo smakelijk gerecht het bordje 'troostprijs' geplaatst. Overkoepelende personeelsvereniging in Amsterdam Vrijdag 16 januari zullen in het instruk- tielokaal van de heer Struiksma alle ver enigingen behorende tot de Amstelge- meenschap Amsterdam bijeenkomen vcor een vergadering, waarop de oprich ting van een overkoepelend personeels vereniging van Amstel-medewerkers in Amsterdam zal worden besproken. De bedoeling is om tot eenzelfde perso neelsvereniging te komen als reeds aan wezig is bij Amstel in Helmond en bij de drie Heinekenbrouwerijen in Amster dam. Den Bosch en Rotterdam. Kort na deze oprichtingsvergadering zal een oriënterend gesprek, plaats vinden met de bestuursleden van de andere personeels- ONS LEVEN in de brouwerij In dienst: Mek D. Broeren, Poviet H. S. Hanko, Expeditie B. Gonzalez Barriluengo, Poviet M. Galiana Baldu, Poviet Mevr. G. Weeling-Pool, Poviet R. F. Abels, Expeditie R. van Willigen, Expeditie M. Verbruggen, Instr. maker A. Salgado Perez, Bott. Mej. G. J. Knoop, Centrale Research Uit dienst: K. de Vries, Bott. S. Wemer, Bott. L. Lopez Lopez, Bott. Mej. E. Hoorn, Poviet N. van der Molen, Electr. J. Gonzalez Soriano, Bott. J. Edel, Instr. maker S. J. Zevenster, Exp. P. Morees, Poviet Mej. R. A. C. Janssen, Koffiekamer W. H. Komman, Brouwhuis E. J. Hartloper, Cartonnage E. M. Rodriquez Rodriquez, Poviet A. A. Hartsink, Poviet J. M. H. Assink, Poviet drs. A. W. Kroner, O.C.D. G. T. E. Hoofdman, Centr. Verkoop Sekr. Mej. M. A. J. Weiss, Poviet Mej. A. M. Heesen, Centrale Research Mej. E. van der Aa, Loonadministratie H. Roeppel, Funktieklassifikatie Mevr. A. C. v .d. Put-Van Wel, Horecu zuid Geboren: Cornelis Jacob zoon van het echtpaar B. Haagedoorn (Mach. Werkpl.)-Spaan Maria, dochter van het echtpaar G. Car- rasco Martinez (Bott.)-Vicente Mendez Dennis, zoon van het echtpaar Dijkstra (Exp.)-Raams Michel, zoon van het echtpaar Garcia Garcia (Poviet)-Bruna Anton Gehuwd: J. Marin Martinez,(Bott.) met mej. Maria Carmen Carrasco Velandrino R. Lieman (Centr. Magazijn) met mej. Maatje J. F. Boonzaayer J. Ortuno Martinez (Bott.) met mej. Glo ria Martinez Campos verenigingen teneinde alle activiteiten te inventariseren. Het is niet uitgesloten dat er in de toe komt ook voor andere takken van sport en 'gezelligheid' plaats zal zijn als onder deel van de overkoepelende personeels vereniging. 2 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4