Sluiting Helmond Ring voor het echtpaar Bander Plannen voor Badminton club in Amsterdam Uitslag vierde Amstol puxxelrit Aantal strafpunten le. F. Falkenhagen 15 2e. J. F. Vermij 49 3e. Th. Bulte 62 4e. J. Rutten 64 5e. H. C. Groot 70 6e. P. A. Olivier 75 7e. J. J. Kloos 81 8e. C. H. Fransen 94 9e. B. M. de Block 97 10e. W. Baas 100 (Vervolg van pag. 2) winnaars mochten ma afloop van de rally uit handen van ir. R. van Marwijk Kooy de naar hem genoemde wisselbeker in ontvangst nemen. De heer Van Marwijk Kooy zei in een korte inleiding, dat hij elk initiatief, dat ertoe zou kunnen bijdragen een goede band tussen het personeel te scheppen, van harte ondersteunde. Hij vond het daarom ook bijzonder plezierig dat hij ditmaal weer in de gelegenheid was om persoonlijk de wisselbeker en alle andere prijzen uit te reiken. Faxanten en Eenden voor controleurs De heer Van Marwijk Kooy liet het echter niet bij dit ceremonieel van de prijsuitreiking. Voor de heren controleurs en commissieleden had hij nog een ver rassing in petto. Wie het totaal aantal strafpunten van alle geklasseerde teams juist raadde of het dichtst benaderde zou Later de gelukkige bezitter worden van door hemzelf geschoten wild. Een drietal controleurs had 'prijs' en dat betekende, Puzzelritrijders bestormende loge van de fabrieksportier, waar de officiële tijd van binnenkomst werd geregistreerd. dat de Amstel-vestiging in Helmond van af dat tijdstip gesloten zal worden. De officiële mededeling van de Raad van Bestuur werd in beide bijeenkomsten voorgelezen door de voorzitter van de Ondernemingsraden, de heer W. Klop penburg. Aanwezig waren onder meer ir. R. van Marwijk Kooy, lid van de Raad van Bestuur, en ir. J. Drost, bedrijfsleider in Helmond. Het betreffende communi que werd aan het gehele personeel toe gezonden, evenalls de notulen van beide vergaderingen. Gelijktijdig werden Ondernemingsraden en personeel geïnformeerd over de ver plaatsing van de Heineken brouwerij te Rotterdam naar Zoeterwoude. In de mid dag van 28 november werd in de Heine ken brouwerij te Rotterdam over beide zaken mededeling gedaan aan de pers. Aangezien zowel binnen het concern als in de pers aan het voorgaande ruime aandacht is besteed, menen wij in dit Spongat te kunnen volstaan met publi- katie van een foto van het terrein, waar op de toekomstige brouwerij in Zoeter woude zal worden gebouwd. Voor de Concern Sportdag in september werd in allerijl een groepje badminton- spelers bij elkaar getrommeld om ook op dit onderdeel partij te kunnen geven. Inderhaast werd geoefend op een spe ciaal voor deze gelegenheid provisorisch ingerichte baan op de zesde etage van het vatengebouw. De sucessen van de dames en heren van Amstel waren in Den Bosch niet over weldigend. Dat heeft enkele enthousiaste deelnemers echter niet kunnen afbrengen van het plan om een Amstel-badminton- club op te richten. Zover is het evenwel nog niet, want de heren Gans en Van Batum willen eerst eens de Amstel-mede- werkers in Amsterdam polsen over de belangstelling voor zo'n sportclub. Het ligt in hun bedoeling om bij een vol doende aantal belangstellenden tot defini tieve stappen te komen. In ieder geval wil men dan nog deze winter in een zaal ergens in Amsterdam de eerste oefen partijen spelen. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de heren Gans (toestel 357), Van Batum (toestel 357) of bij de redaktie van Het Spongat (toestel 486). Wanneer ook bin nen de brouwerij aan de Mauritskade de badmintonsport serieus beoefend gaat worden, zal Amstel wellicht volgend jaar bij de tweede Concern Sportdag ook in deze sector beter voor de dag kunnen komen. Vrijdag 28 november jl. is in Helmond aan de leden van de Ondernemingsraden Amsterdam en Helmond alsmede aan het gezamenlijke personeel mededeling ge daan over het overbrengen van de pro- duktie van Helmond naar Amsterdam na afloop van het seizoen 1970. Dit betekent dat men hetzij met een fazant, hetzij met twee eenden naar huis ging. Op de rijk gevulde prijzentafel lag naast een tiental (dubbele) hoofdprijzen voor de rallyrijders ook nog een extra prijs - een ring met briljant die onder de deelnemers werd verloot. De heer en me vrouw Bander (winnaars van de tweede Amstel Puzzel Rit) waren de gelukkigen. Vermelding verdient voorts dat het win nende team van vorig jaar (mej. Van Meerten c.s.), dat was gestart als nummer één, in de eindklassering de 34ste plaats bezette. De Spongat-equipe (voor het eerst dit jaar niet 'buiten mededinging') werd ex equo 20ste met 167 strafpunten. 3

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 3