Ruim 16.000 straf punten voor 55 geklasseerde equipes Kleintjes pils en halve liters F. Falkenhagen rally-winnaar Geen fouten 9 Woensdag 31 december (Oude Jaar zullen de werkzaamheden om 4 uur 's middags eindigen. Dit vanzelfsprekend alleen, wanneer de werkzaamheden op de afdeling dit toelaten. 9 De heer Jumelet meent een stapje dichter bij de oplossing van het parkeer probleem rond de brouwerij aan de Mauritskade te zijn, wanneer men de wagens zó, parkeert, dat de portieren van de bestuurders tegenoverelkaar ko men te staan. 9 Dit betekent, dat men de auto's om en om moet neerzetten, dus de één met de voorzijde naar de waterkant gericht en de ander met de achterzijde. Het is te proberen. De heer Joop van Rath, die onlangs in onze kantine exposeerde, stelt tot en met tweede kerstdag zijn werk tentoon in de Jan Ligthartschool te Monnikken- dam. Dezer dagen verscheen op de mede delingsborden een oproep aan degenen, die komende zomer weer gebruik willen maken van de Amstel-zomerhuisjes in Egmond aan Zee en St. Maartenszee. 9 De belangstelling blijkt wederom zeer groot, zodat men er goed aan doet zich spoedig op te geven. Aanmeldingen kun nen geschieden bij mej. Tuynman van de afdeling Personeelszaken Bedrijf, die ook gaarne inlichtingen verstrekt. 9 Begin december werden op drie plaat sen in het land de nieuwe gewestelijke verkoopkantoren officieel in gebruik ge nomen. 9 In Amsterdam ging de commercie horeca en thuisverbruik naar Heren gracht 166, het telefoonnummer is 020- 230004. 9 Het adres in Zwolle is: Nieuwe De- venterweg 99, telefoon 05200-17600. 9 In Den Bosch zit men aan de Zuid- wal, telefoon 04100-22451 De controleurs bezig met het innemen van de borden, waarop men het gebak ken eitje moest tonen. De 55 geklasseerde equipes in de vierde Amstel Puzzel Rit hebben tesamen niet minder dan ruim 16.000 strafpunten op gelopen. Dat komt neer op een gemid delde van 291 strafpunten per equipe. Op zichzelf is dit geen gering aantal, maar verheugend is toch wel, dat de 35 hoogst geklasseerde equipes beneden dit gemiddelde bleven. Degenen, die dit ge middelde zo hoog hebben opgevoerd, be hoorden uiteraard tot de staartploegen, waarvan de equipe Wesseling (Type kamer) de kroon spande. De 1076 straf punten vani deze equipe waren goed voor de poedelprijs, wat toch eigenlijk ook weer een verdienste is. Er is evenwel op zaterdag 22 november met veel inzet gereden. De wedstrijd leiding had het de deelnemers niet ge makkelijk gemaakt, al waren zij, die vorig jaar aan de puzzelrit hadden deel genomen, wel op bekend terrein. Mis schien ook daarom is er dit keer veel De laatste officiële controlepost, waar de deelnemers de sigaar van een bekend merk moesten inleveren. Ir. R. van Marwijk Kooy overhandigt de eerste prijs aan het echtpaar Falken hagen, nadat hij tevoren aan mevrouw Falkenhagen de beker had uitgereikt. Rechts de heren Van Soest en Hesse van de wedstrijdleiding. minder gedwaald door de rallyrijders dan andere jaren, ook al heeft lang niet ieder een het 'rondje' binnen de 80 kilometer volbracht. Hoewel de tocht laat in de herfst werd verreden, heeft men over het weer niet te klagen gehad. Weliswaar liet de zon verstek gaan en waren de wegen hier en daar door de lichte mist wat vochtig, maar regen en wind bleven de rijders en de controleurs gespaard. Wel heeft Sint Nicolaas op zijn intocht in een van de Noordhollandse dorpen vele rijders par ten gespeeld, maar de tijdcontroleurs waren de meesten na afloop goed gezind, zodat hierover niet te morren viel. Natuurlijk waren er ook enkele puzze laars, - onder wie de bemanning van de Spongatequipe -, die de organisatoren van foutjes in de puzzelopdracht wilden betichten, maar de commissie - die de route diezelfde ochtend nog had gecon troleerd - wees terecht elk appel af. Dat de vragen en de bijzondere opdrachten voor de attente rallyrijder geen pro blemen behoefden op te leveren, bewees equipe nummer 31 van de heer F. Falkenhagen. Deze equipe werd winnaar van de vierde Amstel Puzzel Rit zonder één vraag fout te beantwoorden en ook zonder één kon- trole te missen. Alleen enkele verschui vingen in de rijtijd leverden strafpunten op, maar in totaal niet meer dan 15. De (Lees verder op pag. 3) 2

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 2