Functieclassificatie Geen Amstel Proost prijs Foto's terug 6 Dankbetuiging Onderwerpen harmonisatie (vervolg van pag. 5) De jury vindt het jammer dat geen prijs in Helmond is gevallen, maar daar staat tegenover dat uit Helmond slechts één foto werd ontvangen, die helaas niet voor bekroning in aanmerking kwam. Een volgend maal hopen we op meer deel name uit deze vestigingsplaats. Omdat geen van de inzendingen specifiek ge schikt was voor publikatie in Amstel Proost, heeft de jury gemeend deze prijs niet toe te kennen. De prijswinnaars zullen dezer dagen hun prijs krijgen uitgereikt. Gelijktijdig ont vangen zij de door hen ingezonden foto's retour. De overige deelnemers zullen eveneens dezer dagen hun inzendingen terug ontvangen. Stelden wij u omstreeks april van dit jaar door middel van een publicatie in de personeelbladen en via een bulletin op de hoogte van de noodzaak een project 'Functieclassificatie' te doen uitvoeren in het concern, nü, een half jaar later, lijkt het ons goed u over de voortgang en de stand van de zaken te informeren. Als eerste punt dient hierbij vermeld te worden de instructie op het gebied van functieclassificatie, die werd gegeven aan de full- en part-time medewerkers aan het project. Vervolgens de uitgebreide mondelinge voorlichting aan functionarissen in de administratieve sectoren van Heineken, Amstel en Vrumona, met het doel hen zo volledig mogelijk op de hoogte te brengen van het 'hoe en waarom' van het project, waarbij tevens vragen en op merkingen mondeling konden worden be handeld. Ook voor de functionarissen van de per- soneeldiensten van het concern en voor de leden van de ondernemingsraden van Heineken en Amstel vond een soortge lijke voorlichting plaats. Na het bovenstaande kon een aanvang worden gemaakt met het interviewen van functionarissen in de administratie over de inhoud van hun functie om zo dié in formatie te verzamelen, die nodig is om z.g. verkorte functiebeschrijvingen te kunnen opstellen. Zoals u zich zult herinneren verschaft de verkorte functiebeschrijving de gege vens om de functie te wegen, de zwaarte te bepalen, waardoor een vergelijking met andere functies mogelijk wordt en de onderlinge rangorde van functies kan worden bepaald. Dank zij de grote bereidheid tot mede werken van eenieder, die bij het project in de administratie is betrokken, konden vrijwel alle functies, die het eerst voor beschrijving in aanmerking kwamen, in de vorm van verkorte functiebeschrij vingen in kaart worden gebracht. In samenwerking met de part-time mede werkers uit de administratie kwam het grootste deel van deze verkorte functie- Op 25 oktober overleed prof. mr. dr. G. M. Verrijn Stuart, die in het verleden commissaris van de Amstel Brouwerij N.V. is geweest. Graag dank ik directie en medewerkers voor de onvergetelijke dag, die men mij bij mijn 40-jarig jubileum heeft bereid. Bijzonder getroffen ben ik door de grote belangstelling, ook van medewerkers buiten de brouwerij in Amsterdam. P. Wvan Loon beschrijvingen, waarmee de betrokken functionarissen zich hebben kunnen ver enigen, reeds in augustus en september jl. in ons bezit. Echter als gevolg van de reorganisatie in het concern, waardoor ook in de administratie veranderingen plaatsvonden die in meer of mindere mate doorwerken op het materiaal dat wij voor verdere bewerking konden gaan gebruiken, werd het juist geacht tijdelijk met de voortgang van het project in de administratie te wachten tot wij nadere informaties krijgen over de definitieve werkverdeling in de functies waar wij ons mee bezighouden. Op het ogenblik zijn besprekingen aan de gang waarin wordt nagegaan in welke sectoren van het concern het project 'Functieclassificatie' zal kunnen worden voortgezet. Wij verwachten spoedig hier over nadere informatie te kunnen geven. Drs. W. M. M. van Baal Stafdienst Personeelzaken (Groep Arbeidsvoorwaarden) In het kader van de harmonisatie zijn thans de navolgende onder werpen in behandeling: 1. kantoortijden 2. vacantieregeling personeel op maandsalaris 3. overwerkregeling personeel op maandsalaris 4. reiskostenregeling 5. salarisbeleid 6. tan tièm ere geling 7. pensioenen 8. ziektekostenregeling 9. personeelbier en frisdranken regeling 10. premiespaarplanregeling II. werkclassificatie (C.A.O.) 12. kantineregelingen (assorti ment, prijsstelling) 13. personeelfonds, sociaal fonds 14. tandartsregeling 15. dienstjubilea, vieringgratifi catieregeling 16. studiekosten 17. onkostenvergoeding 18. invaliditeitsregeling 19. werkkleding 20. aanwezigheidscontrole

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 6