Nu kerstkaarten bestellen Expositie Zaalvoetbal ONS LEVEN in de brouwerij UNICEF, het Kinderfonds van de Verenigde Natiesheeft ook voor dit jaar weer een opmerkelijke se rie Kerst- en Nieuwjaarskaarten uitgebracht. Door het kopen van deze kaarten steunt u niet alleen het goede werk dat deze organi satie voor de jeugd in de ontwik kelingsgebieden doet, maar bent u ook vroegtijdig gereed voor het zenden van uw kerst- en nieuw jaarswensen naar uw vrienden en bekenden. De UNICEF-wenskaarten zijn ont worpen door bekende kunstenaars en zijn verkrijgbaar in doosjes van tien dubbele kaarten in en veloppe. De prijs per doosje be draagt slechts vijf gulden. Even tueel kan men vijf kaarten voor f 2,50 bestellen. U kunt uw bestellingen opgeven bij de heer B. Nooy van onze Re- klame Studio in Amsterdam (tele foon toestel 336). Bestellingen moeten uiterlijk donderdag 4 de cember binnen zijn. Betaling ge schiedt bij aflevering. Een prospectus met daarop afbeel dingen van alle beschikbare kaar ten vindt u bij de heer Nooy. Vanaf maandag 13 oktober zijn in de kantine van de brouwerij in Amsterdam schilderstukken te zien van de 22-jarige Amsterdamse kunstschilder Jan Oosting. De heer Oosting studeerde aan de Riet veld Academie en exposeerde eerder in Monnikkendam en Amsterdam. De col lectie bevat stillevens, portretten en landschappen. Half augustus werden op en nabij het Singel in Amsterdam de eerste opnamen gemaakt voor een toeristische film over de hoofdstad. 'Hoofdrolspeler' in het inleidingsfragment van de film was onze chauffeur H. Kosters, die met zijn vrachtwagen het onophoudelijk manoeu vreren over grachten en bruggen moest uitbeelden. Op de foto ziet u fil mers en medespelenden in volle actie. In Helmond is dezer dagen de zaalvoet balcompetitie voor bedrijfsteams weer van start gegaan. Amstel neemt deel in de tweede klasse. Coach van het team is de heer L. Beijers van het Magazijn. Met Amstel komen in klasse 2 uit: Spoor wegen, V D, Hatema, Bavaria I, DAF II, Edah, Van Duppen en Raymakers Textiel. Dinsdag 7 oktober werd in Sporthal 'De Braak' de eerste wedstrijd tussen Amstel en Van Duppen gespeeld. De uitslag werd 2—0 voor Amstel. De volgende wedstrijden staan voor Am stel op het programma: Dinsdag 14 ok tober Spoorwegen-Amstel (De Braak), dinsdag 28 oktober Bavaria I-Amstel (Artese), dinsdag 4 november DAF II— Amstel (De Braak), dinsdag 14 novem ber Hatema—Amstel (Artese), donderdag 23 november Raymakers Textiel-Amstel (Artese) en donderdag 30 november Am- stel-V D (Artese). Langs deze weg wil ik directie, chefs en collega's, alsmede directie en personeel van Poviet Producten, bedanken voor de onvergetelijke dag, waaraan u allen heeft bijgedragen door uw aanwezigheid, ca- reaux, bloemen en telegrammen. Woorden schieten hierbij tekort, zó over weldigend was het. Mede namens mijn familie heel hartelijk dank. L. Evers T elefooncentrale In dienst: Mej. G. Weisz, Bedrijfs- en Budgetad. W. Ph. Kramer, Hoofdboekhouding Mej. E. H. Joling, Hoofdboekhouding W. A. J. M. Terwischa van Scheltinga, Hoofdboekhouding O. Roodenburg, Onderh. Bott. Mej. R. A. C. Janssen, Koffiekamer T. J. van Meurs, Poviet Uit dienst: M. P. H. Franssen, Heerlen Mevr. R. S. J. Verra-Boogaart, Typek. Mej. F. S. W. Kalf, Typekamer Mevr. L. Hol-Houthuijs, Typekamer J. Deinert, Computercentrum Mej. C. A. P. van Reysen, Pandenbeheer Mej. E. A. de Jong, Poviet Produkten L. P. B. Ham, Personeelszaken-Helmond Mevr. C. Vos-Udo, Statistiek Mevr. J. Munoz Baudin de Carrascal, Int. Dienst J. Perez Sanchez, Poviet B. Sanchez Gonzalez, Bott. W. J. Henke, Bott. Terug uit militaire dienst: G. Weeda, Expeditie In militaire dienst: H. L. Wouters, Expeditie Gehuwd: Mej. M. van Diest (Bedr. Lab.) met de heer B. Swart Mej. A. C. H. M. v.d. Put (l.C.A.-Hel- mond) met de heer P. J. v.d. Put A. M. Pankow (Poviet) met mej. A. A. Weijrich Mej. H. P. de Groot (Poviet) met de heer H. M. Hermans B. H. van 't Hoenderdaal (Exp.) met mej. J. M. Grinwis Geboren: Arjan, zoon v.h. echtp. J. H. Stiphout (Bott.)-Willenbroek Jacqueline, dochter v.h. echt. Pastoriza Garcia (Legk.)-Lemmens Overleden: G. W. A. Dokters (Exp.) Nieuw personeel: hiernaast mej. Weisz; hieronder mej. Jansen, mej. Joling en de heer Van Meurs; onderste rij de heren Rodenburg, Kramer en Terwischa van Scheltinga. 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4