Pseudo P.T.T.-ers brachten de stemming er goed in Kleintjes pils en halve liters De biljartclub van onze brouwerij in Helmond heeft in haar 3-jarig be staan altijd een beetje gesukkeld met de accomodatie. Het ziet er echter naar uit dat binnenkort een vaste behuizing wordt gevonden. Het ontbreekt de club nog aan een biljarttafel, welke men graag op kor te termijn zou willen kopen. Het gaat hier om een tweedehands biljart, dat nog in goede staat verkeert. Sug gesties worden graag ingewacht door de heer J. Kooien Expeditie Hel mond). Extra exemplaren van de 3 krant, de speciale uitgave bij gelegenheid van de Concern Sportdag, zijn verkrijg baar bij de redaktie van Het Spon gat. De eerstvolgende, gezamenlijke ver gadering van de Ondernemingsraden Amsterdam en Helmond heeft plaats op maandag 20 oktober. In de grote lift naar de kantine (Am sterdam) is sinds kort een telefoon toestel aangebracht. Het toestel is uitsluitend bedoeld als waarschu wingsmiddel in geval de lift blijft steken. De veiligheid van onze me dewerkers gebiedt derhalve, dat deze telefoon niet voor andere doeleinden wordt gebruikt. Na onze oproep in het laatst ver schenen Spongat is het aantal inzen dingen voor de fotowedstrijd aanzien lijk groter geworden. Het competitie element is daarmee toegenomen. Aarzelt u evenwel niet met het in zenden van uw werkstukken. De termijn voor inzending sluit 20 ok tober. Zaterdag 27 september werd in de kantine van de brouwerij in Hel mond een grote bingo-avond voor het personeel gehouden. Het was er weer gezellig druk en de bingospelers be leefden tal van spannende ogenblik ken. Het Trio Rob Ampst zorgde voor de dansmuziek. Het jaarfeest van de Personeelsvereni ging Helmond wordt gehouden op zaterdag 15 november. Plaats van sa menkomst is zaal 'De Herberg' in de Molenstraat. Het cabaretgezelschap Ton van Engelen uit Waalwijk zal voor het nodige amusement zorgen. toestellen, en heel in het bijzonder over de secretaresse-schakelingen. Tussen hun onvervalst Amsterdams flansten ze kre ten over lijnkiezers, die niet meer correct werkten en het stamnet dat nodig bijge werkt moest worden. Kortom een tien-minuten-sketch a la de cliché-mannetjes, die mej. Evers en alle aanwezigen onbedaarlijk heeft doen lachen. Maar dat in deze vermommingen de heren Broekhuysen en Kroon staken, hebben velen pas lang na de overdonde rende entree van de pseudo-PTT-ers ge merkt. Het vormde een grandioos inter mezzo van een al even grandioze jubi leumviering. Speciale felicitaties van de heer N. Broek huysen. Gelukwensen voor mej. Evers van haar collega's, de dames J. G. Kossen, M. A. Steinmeier en geheel rechts) de hoofd telefoniste van Heineken. (vervolg van pagina 1 naderd wordt van onschatbare waarde is. Die juiste 'toon' heeft de heer Mie- dema bij mej. Evers steeds beluisterd. Om de waardering daarvoor en de dank van de directie te symboliseren bood hij mej. Evers een fraai dames-polshorloge aan, alsmede een enveloppe met inhoud. Nadat in de Gijsbreghtkelder een bijkans eindeloze rij mensen gelukwensen en cadeaux had aangeboden, gebeurde er iets ongebruikelijks, dat mej. Evers bijna in verlegenheid bracht. Twee met stof jassen, petten, gereedschapstassen en ap paratuur getooide PTT-ers 'verstoorden' even het gezellig samenzijn. Zij kwamen uitgerekend op deze hoogtijdag - alle onvolkomenheden, die volgens juffrouw Evers aan de telefooncentrale kleefden, wel even verhelpen. In typisch vakjargon hadden zij het over: de verkeersmeting en het rendement van de uitgaande en inkomende gesprekken, over de enkelvoudige en over de serie- Gelukwensen van de heer J. van der Werf, lid van de Raad van Bestuur. 3

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 3