Kleintjes pils en halve liters ONS LEVEN in de brouwerij Amstel foto wedstrijd komt nog maar traag op gang Inzenden tot 15 oktober soep bestellen. De prijs per kop bedraagt 40 cent. Bij het ter perse gaan van dit num mer vernamen wij dat onze mede werker G. W. A. Dokters, van de afdeling expeditie, op 24 septem ber plotseling is overleden. In dienst: F. Derriks, Bedr. Lab. C. J. Hartloper, Bott.cart. H. A. Lentz, Portiersloge J. E. v. Klaveren, Expeditie Mej. H. v. Coevorden, Kantine Uit dienst: J. Barreiro Pereiro, Expeditie H. Bierenbrootspot, Expeditie R. Cano Richarte, Spoelplaats J. du Cloo-Slaa, Int. Dient A. Salgado Perez, Bott. H. Siebers, Magazijn Mevr. H. H. Coldewijn-Worp, Kantine R. Callego Alvarez, Expeditie Mej. A. H. G. Hom, Poviet Gehuwd: E. N. Bakker (Export) met mej. M. C. W. van Wijk Geboren: Erwin Adrianus, zoon van het echtpaar Kraal (Expeditie) Dirkse C. J. Hartloper F. Derriks De belangstelling voor de fotowedstrijd, die de redaktie van Het Spongat enige tijd geleden uitschreef, is tot op dit mo ment zeer miniem. Er is wel een tiental inzendingen binnengekomen, maar dit aantal is nog te gering om er een kleine expositie van in de kantines in te richten. Ook waren onder de inzendingen kleu rendia's die door de geringe afmetingen jammergenoeg niet tentoongesteld kun nen worden. De redaktie heeft nu beslo ten een éénmalige beoordeling te geven van alle tot 15 oktober binnengekomen foto's. U kunt dus nog tot die datum uw foto's inzenden. Ter opwekking hierbij twee van de ingezonden foto's. Plaatsing hier betekent niet dat deze al bekroond zijn. 0 De werktijden voor het personeel op maandsalaris worden met ingang van maandag 6 oktober gewijzigd. De werk zaamheden zullen beginnen om half negen en eindigen om kwart over vijf. De lunchpauze blijft ongewijzigd. 0 In verband met overplaatsing naar Den Bosch zal de heer L. J. M. van de Vrande per 1 oktober zijn funktie als sekretaris van de personeelsvereniging Helmond neerleggen. Graag wil hij een ieder, met wie hij de afgelopen jaren in deze funktie heeft samengewerkt, harte lijk dank zeggen. 0 Velen onder u hebben vrijdag 12 sep tember j.l. wat verbaasd opgekeken (en ook toegekekentoen een aantal manne quins en fotografen verschillende afde lingen kwamen 'bezetten'Het betrof hier een fotoreportage voor een damesmode vakblad, waarbij de brouwerij als achter grond diende voor de te presenteren nieuwe voorjaarscollectie. 0 Het Kunstcentrum Helmond zond ons in een aantrekkelijk vouwblad haar activiteiten voor het komende seizoen. Tegen sterk gereduceerde prijzen wordt de mogelijkheid geboden om culturele manifestaties van sterk uiteenlopende aard bij te wonen. Vanaf woensdag 1 oktober kan men in de kantine in Amsterdam weer erwten- J. E. v. Klaveren Mej. H. v. Coe vorden 2

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 2