Tweede plaats voor Amstel op concern sportdag PERSONEELSORGAAN VAN DE AMSTEL BROUWERIJ N.V. Mej. H. M. A. Evers 25 jaar in dienst Koetsiers in nieuw uniform HET SPONGAT F) NUMMER I 18 - 25 SEPTEMBER 1969 I)e grote Concern Sportdag, welke zaterdag 20 september in Den Bosch werd gehouden, is gewon nen door de vertegenwoordiging van Vrumona. Ainstel werd in de totaalrangschikking tweede. In vier takken van sport eindigde Amstel op de eerste plaats. Dat waren voetbal, tafeltennis, biljarten en hengelen. Voor uitvoerige versla gen, uitslagen en fotoreportages maken wij u opmerkzaam op een gezamenlijke uitgave van de drie personeelsbladen, welke onder de naam 'De 3 krant' dezer dagen bij u thuis bezorgd zal worden. In verband met deze uitgave is Het Spongat ditmaal miniem van om vang. El gran dia Deportivo del Consor- cio, el cual tuvo lugar el sabado 20 de septiembre en la ciudad de Den Bosch, se ganó por los repre- sentantes de Vrumona, fabrica de bebidas gaseosas, afiliada en el consorcio. Amstel obtuvo el segundo premin en la clasificación final. En cuatro ramos de deportes Amstel sacó el primer preniio, a saber: futbol, ping pong, billar y pescar. Un periódico especial, el cual se llama 'De 3Krant', se dedicara exclusivamente a este Dia Depor tivo. Esta publicación se mandara a su caso mm de estos dias. Eerste telefoniste Woensdag 1 oktober om kwart voor vijf 's middags zal onze telefoniste mej. H. M. AEvers in de Gijsbreghtkelder wor den gehuldigd. Op die dag zal het 25 jaar geleden zijndat zij als eerste vrouwe lijke telefoniste bij de Amstelbrouwerij in dienst kwam. Velen zullen haar van gezicht niet ken nen, doch haar stem daarentegen is bij iedereen bekend. Vandaar dat zeer velen naar de Gijsbreghtkelder zullen komen om te zien wie nu de vrouw is die bij deze vertrouwde stem hoort. Wij ver wachten niet alleen daarom een grote be langstelling, doch vooral ook omdat dit een unieke gelegenheid is om haar te be danken voor de eindeloos vele communi caties die zij voor ons tot stand bracht. Immers, zonder deze 'verbindingen' zou den wij ons werk niet kunnen doen. En la fotografia arriba se ve el cochero de Amstel, el Sr. H. Leuven con su ayu- dante el Sr. J. C. Paulus en sus nuevos uniformes, que recibieron hace algunos dias. El color de los trajes es verde. El sastre procuró hacer un modelo que hace pensar a los uniformes de los cocheros del siglo pasado cuando Amstel tenia alrededor de sesanta caballos para el transporte de cerveza. A partir de miércoles 1° de octubre se puede obtener en la cantina sopa de gui- santes. El precio es de -,40 por taza. ft De koetsier en de palfrenier van onze brouwerskar hebben nieuwe uniformen. Het tenue bestaat uit een vestjasje met broek, een korte overjas en een brede platte pet. De kleur van het uniform is donkergroen. Kleermaker G. J. Rheber- gen uit Amsterdam is bij zijn ontwerp uitgegaan van de koetsierspakken van tientallen jaren geleden, waardoor meer eenheid tussen brouwerskar en koetsiers is ontstaan. Gestoken in het nieuwe uni form ziet u de heren J. C. Paulus (links) en H. Leuven. 1

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 1