Sportdag Vanaf maandag 15 september zal in de kantine van de brouwerij in Amster dam een tentoonstelling worden gehou den van schilderstukken van mej. M. Oudejans. De expositie omvat landschap pen en stillevens voornamelijk vervaar digd in olieverf. Mej. Oudejans is 5e jaars studente medicijnen en volgt in de avonduren de Rietveld academie. Het is voor de eerste maal dat zij exposeert. De schilderstukken zijn ook te koop. In lich tingen bij mej. A. Leenders (toestel 292) en de heer H. A. Hesse (442). De nuevo, nos encontramos con el Con- junto Alegre. Todo fué un sueno, müsica, cervezza, aperitivos y el arte espanol. La noche se avanzaba y nadie se fijaba en las minuteras de su reloj. El técnico de Radio Nederland me hizo comunicar, que durante muchos anos ha grabado programas 'Llamada a la Patria' pero como el éxito de esta noche ninguno. Enfin, asi fué todo, sólo me queda por decir en nombre de todos: Agradecemos a la Dirección de la fabrica Amstel, esta oportunidad que nos va ofreciendo todos los anos. Agradeciendo también la colaboración de todos los que han trabajado sin bene- ficio ninguno esperando que el proximo ano nos volvamos a encontrar de nuevo. A. Camacho De groetenprogramma's, waarvoor de heer Olona de opnamen maakte, worden in Spanje op ruime schaal beluisterd. Begin deze week is de eerste radio-uit zending de lucht in gegaan. De heer Van Brunschot zag kans om deze ook op zijn toestel hier op te vangen. Het bleek een zeer onderhoudend en spontaan pro gramma te zijn, waarin de naam Amstel zeer veelvuldig voorkwam. BADMINTON Ploegleider: J. A. vanl Batum dames: mej. C. A. P. van Reijsen; mej. L. Veeling heren: J. C. Gans; J. Gemser res.: mej. R. M. Th. Sanders BRIDGE Ploegleider: J. C. Eijking paar 1: mevr. J. H. M. Eijking; J. C. Eijking paar 2: mevr. N. K. Tielkemeijer; K. N. Tielkemeijer KLAVERJASSEN Ploegleider: G. Dijst C. van As; B. Bensch; H. A. M. Berk; H. Diederich; J. van Stiphout (H.); J. v. d. Pas; F. Schouten; J. Smit; R. Vlijmen; G. v. d. Water (H.); R. Wiersma; F. de Wilde; res. H. van Rijn VOETBAL Ploegleider: C. J. Meijer Verzorger: J. Th. B. Lammers (H.) G. v. d. Burgh; Th. J. van Diepen (H.); J. H. A. Duda (H.); B. Haagedoorn; A. J. de Jong; A. Lenstra; J. Luising; P. F. Meulendijks (H.); J. Nieuwpoort; M. A. G. van Pietersom; J. A. A. van Stek; J. F. Strieker; J. Th. Tulleners; J. C. Udo; M. W. van Vlerken (H.); P. de Vries; B. Weiman BILJARTEN Ploegleider: S. W. Zweverink J. A. Kooien (H.); G. van Galen; C. G. Wolfgramm; H. Snel; J. v. d. Pol; res.: P. Geerts; C. J. Westerheiden HENGELEN Ploegleider: H. de Vries Th. van Diepen; J. van Duynhoven (H.); N. Kaspers; C. Fransen; A. de Greef (H.); J. Schmidt; K. Meijer; H. J. Hamer; D. Wakker; A. Koolwijk; res.: P. Her- nadez; K. Vinkenborg TAFELTENNIS Ploegleider: J. C. J. Schiet H. van Bussel (H.); H. E. M. Gieling; J. Verdiesen TENNIS Ploegleider: H. P. Boudier dames: M. D. Alsbach; Th. M. Th. San ders heren: F. van Dorth; A. M. de Ruiter mixed: Mevr. C. Boudier; H. P. Boudier res.: Th. Bulte Onder onze Spaanse medewerkers schuilt ook talent. Dat bleek wel toen Rafael Grandel foto boven) en Diego Ortuno (foto onder) het podium betraden. Zij hebben op heel amusante wijze hun vele Spaanse vrienden vermaakt. (Vervolg van pag. 1) brouwerij in Amsterdam de bussen naar Den Bosch vertrekken. Wie op eigen ge legenheid naar de Brabanthallen rijdt, dient er om uiterlijk kwart voor tien te zijn. Hieronder volgt de lijst van deelnemers en begeleiders. Waar u achter de naam een (H.) ziet staan, betekent dit dat de betrokken deelnemer een Amstel-man uit Helmond is. AMSTEL-équipe AMSTERDAM-HELMOND Chef d'équipe: H. A. Hesse Lid Astridbekercommissie: R. Elfrink 3

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 3