t.* Studeren! 4. s ONS LEVEN in de brouwerij Kleintjes pils en halve liters Y. N. GALEMA «fci' -"»• <vy Op 1 september a.s. hoopt de heer Y. N. Galema zijn 40-jarig jubileum te vieren. Daar de heer Galema op die datum wegens vakantie afwezig is, zal hij door de directie worden ontvangen op 16 sep tember a.s. Op verzoek van de jubilaris zal geen receptie worden gegeven. In dienst: R. Hazebroek, Export Mej. H. Linde, Debiteurenadministratie G. Langerak, Onderhoud bott. J. Kok, Horecaverkoop J. T. v. d. Dolder, Expeditie Gehuwd: Mej. W. F. Kremer (Contractenafd.) met de heer A. den Hengst Geboren: Joost, zoon van het echtpaar Fröhlich (Bedr.- en Budgetadm.)-Kaas Carla, dochter van het echtpaar Ham (Pers.zaken Helmond)-van Waege- ningh Axel Jeroen, zoon van het echtpaar Visée (Horecaverkoop)-Dudok van Heel Gerardus, zoon van het echtpaar v.d. Water (Bewaking Helmond)-Hendriks. Onze nieuwe personeelsleden: Boven links, Mej. H. Linde. Rechts de heer R. Hazebroek. Van links naar rechts bene den, de heren G. Langerak, JT. v. d. Dolder, J. Kok. 9 Er werd een gouden, gladde trouw ring met aan de binnenzijde de letters K. v. d. L. gevonden. Terug te krijgen bij de heer Hesse (toestel 442). 9 Mejuffrouw H. A. Bosker is met va kantie van 25 augustus tot 22 september. In dringende gevallen kan men zich ver voegen bij de afdeling Personeelszaken. 9 Hebt u belangstelling voor maande lijkse klassieke platenconcerten op zater dagavond? Zo ja, bel dan de heer G. de Graaf, toestel 455, die u graag verdere inlichtingen zal verstrekken. 9 Wilt u de heer Joosse van de kantine alleen in uiterste noodzaak bellen tussen 11.30 en 14.30 uur? Er heerst in die af deling topdrukte rond het middaguur en erna wil hij ook graag rustig lunchen. En wanneer u hem dan tussen 11.30 en 14.30 uur dringend moet spreken, laat de telefoon dan een flink aantal keren overgaan. De kantine is groot en men staat niet altijd direct naast het toestel! 9 Dagelijks informeert men telefonisch bij de verbandkamer wanneer onze tand arts spreekuur heeft. Dit is elke middag van 15.00 tot 15.30 uur 9 Onze medewerkers melden in het al gemeen wel wanneer zij wegens zieKie thuis moeten blijven. De mededeling dat Vrijdag 5 september gaat de Kla- verjasvereniging van start met de nieuwe competitie 1969-1970. Zij die zich als lid willen melden kunnen dat doen bij de heren H. Diedricli (Gistkelder), G. Dijst (Electriciëns) en C. van As (Cen traal Magazijn). La orquesta de Frans Wanders no to- cara durante la fiesta espanola del dia 29 a causa de circunstancias imprevistas. Estamos contentos de informarles que el 'Conjunto Alegre', igualmente especiali- zado en müsica espanola y sudameri- cana, vendra en lugar de Frans Wanders. No se Ie olviden la fiesta espanola en el Gijsbreghtkelder manana por la noche a las ocho. zij na het herstel weer aan het werk zijn gegaan, komt bijna nooit door bij Perso neelszaken. Het draaien van uw kaart aan het begin van de werkdag is niet voldoende om te laten blijken dat u er weer bent, daar hoort een telefoontje aan de afdeling Personeelszaken bij. 9 Het is niet nodig om te melden dat u de verbandkamer wilt bezoeken. Er is altijd iemand tussen 07.45 en 17.00 uur. Maar dokter Pappie houdt alleen spreek uur van 08.30 tot 10.00 uur. 9 Ongeveer een week geleden wijdden onze drie medewerkers, de heren J. Veen- brink controleursP. de Vries (hef truckchauffeur) en 1. Luising (heftruck chauffeur) zich in het holst van de nacht aan het redden van een katje uit een 15 meter hoge boom aan de Mauritskade. Het kon wel naar boven, maar durfde niet meer naar beneden. De heer De Vries bracht het diertje met behulp van een ladder veilig terug. Het Parool van 23 augustus maakte er melding van in de rubriek 'Goed Zo!' 9 Op de bijeenkomst van de Divisie Commercie Nederland op 4 augustus j.l. in 't Roeischip te Amsterdam is een (me talen) Parker ballpoint gevonden. De heer J. H. Dello, Heineken Rotterdam (toestel 265) bewaart hem in zijn bureau la voor de verliezer. Natuurlijk begint ook dit jaar de Volks universiteit weer met het geven van een groot aantal cursussen en lezingen. Het zou ons verwonderen wanneer hierbij niet één of meerdere van uw gading zou den zijn. Er zijn te veel onderwerpen om hier op te noemen, maar hieronder volgen een paar mogelijkheden. Bekend zijn de taal cursussen van deze instelling. Tien ver schillende talen staan nu op het pro gramma, maar wanneer u de voorkeur geeft aan 'Borduren met kralen' dan kunt u ook terecht. Evenals voor filosofie, sociologie en letterkunde. Heeft u meer belangstelling voor een enkele lezing over een bepaald onderwerp dan bent u ook van harte welkom. Men zal u graag vertellen over 'Een Handvol Keizerin nen', 'Wonderlijk Tibet' of 'Het Conser veren van Oude Gebouwen'. Het volledige programma is vanaf 1 sep tember te krijgen op het secretariaat van de Volksuniversiteit, Westermarkt 6 te Amsterdam van 10-16 uur en 's zater dags tot 12 uur. U kunt zich een gang daarheen besparen door drie postzegels van -,25 in een envelop naar genoemd adres te sturen, want dan krijgt u het volledige najaarsprogramma thuis toege stuurd. 40 jaar in dienst 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4