tiS* m ONS LEVEN in de brouwerij Minstens eenmaal in je leven Goede raad niet duur Dinsdag 5 augustus heeft ir. W. Schipper de nieuwe Veiligheidscommissie van de brouwerij in Amsterdam geïnstalleerd. De samenstelling van een nieuwe com missie was noodzakelijk, doordat een aantal leden het bedrijf verlaten had of een andere funktie had gekregen. Voor zitter is thans de heer M. Willemstijn, secretaris de heer C. H. J. Dams, terwijl als leden optreden de heren J. Wimmers,, Th. Bulte en J. Smit. De vergaderingen worden ook bijgewoond door dokter A. N. Pappie. De commissieleden zullen regelmatig een rondgang door het bedrijf maken. Ook suggesties van onze mede werkers zijn van harte welkom. In dienst: J. G. Hensen, Research en Ontw. W. M. J. A. de Wilde, Adm. Helmond Mej. M. J. Th. Buys, Bedrijfslaboratorium A. H. Jansen, Thuisverbruik Mej. I. Bloos, Hoofdboekhouding Mej. E. A. de Jong, Poviet Produkten R. J. M. Vogelaar, Tekenkamer Mej. J. J. M. E. Schoenmakers, Pers. Zaken Helmond Mej. K. van Leeuwen, Poviet Mevr. M. D. Inglesias Alvares, Poviet J. P. Thiry, Centr. Magazijn J. A. Palacios Carvelo, Bott. Exp. M. Walter, Interne Dienst Uit dienst: Mej. M. K. M. v. d. Bosch, Export G. C. C. Bent, Bedrijfs- en Budgetadm. B. W. J. v. d. Huijssen, Computercentrum Mej. R. Y. Meijer, Typekamer C. van Altena, Produktie W. Voormanns, Hoofdboekhouding Mej. H. T. Velvis, Poviet Terug uit militaire dienst: L. H. van Spankeren, Instr. Makerij Gehuwd: E. Timmer (Expeditie) met mej. E. Abels Geboren: Frits Jan George, zoon van het echtp. Drost (Thuisverbruik)-Lagers Saskia Henrike, dochter van het echtp. Keereweer (Prod. Helm.j-Willemsen Ellen, dochter van het echtp. Tulleners (Exp)-Pais Arnoldus Petrus Christianus, zoon van het echtp. Th. van Diepen (Exp. Hel- mond)-Vogels Mario, zoon van het echtp. H. de Greef (Exp. Helmond)-Van Zandvoort Mej. Bloos De dames Van Leeuwen, de Jong, en Inglesias Alvares m» Mej. Buys en de heren Walter en Jansen De heren Hensen, Palacios Carvelo en Vogelaar (vervolg van pagina 5) kon laten helpen door masseurs en ma- seuses van het Nederlandse Genootschap voor Physiotherapie, die daarvoor op verschillende punten langs de route enorme geneeskundige posten, ware ten tenkampen, hadden opgeslagen. Ook waren er honderden verzorgers (-sters) die op de fiets, brommer of op wat voor voertuig dan ook hun pupillen bege leiden. De laatste tien kilometers van de route is een ongelofelijke ervaring. Ruim 14.000 deelnemers, die 120, 160, of 200 km bijna achter zich hebben, worden langs de hele verdere route met applaus ont vangen door vele tienduizenden toe schouwers die zich al van af 's-morgens vroeg van een goed plaatsje langs de route verzekerd hebben. Ongelofelijk hoe men de geleverde prestatie op prijs weet te stellen. Eindelijk zaten de 200 km erop. Met zere voeten, met spierpijn, en behoorlijk vermoeid, maar ook bijzonder tevreden met het behaalde resultaat en met het verguld Bondskruis. Voor degenen onder U die het nog nooit gedaan hebben, wil ik nog zeggen: het is een zware opgave die men op zich neemt. Maar het is voor iedere kerel ge zond van lijf en leden te doen. Een eerste vereiste is veel trainen en ondertussen de juiste sokken en schoenen kiezen. Het is beslist niet zó, dat alleen geitenharen sok ken en zware wandelschoenen de énige, juiste voetbedekking is. In tegendeel, zij hebben mij de eerste dag enorm veel grote blaren opgeleverd. Later trok ik dunnere sokken en schoenen aan en ging het veel beter. Zelfs als U de eerste dag blaren zo groot als Uw voetzool hebt, bent U met goede verzorging in staat om de volgende dag opnieuw te starten. Ook dit weet ik uit ervaring. Als U iemand van spierpijn ziet strompelen, bedenk dan dat deze zelfde man, een kwartier of hoogstens een half uur na een goede rustperiode weer be hoorlijk mee kan lopen. Laat U niet afschrikken door allerlei sterke verhalen, maar maak het zelf een keer mee. Het is zwaar, maar het is te doen. Ja zelfs iedere kerel moet het min stens eenmaal in zijn leven doen. Begin nu vast met trainen.U zult er geen spijt van hebben. Net zomin als ik. E. J. van Brunschot 6

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 6