sportieve medewerkers Kleintjes pils en halve liters Nog meer Het Intercollegiaal Biljarttoernooi, dat voor begin oktober op het program ma stond, zal in verband met de op 20 september te houden Concern Sportdag geen doorgang vinden. Zoals bekend is biljarten één van de onderdelen van de komende sportdag. Vrijdag 29 augustus wordt in de Gijs- breghtkelder een 'Spaanse avond' voor onze uit Spanje afkomstige medewerkers en hun familieleden gehouden. Op deze avond zal Radio Nederland Wereldom roep een aantal groetenprogramma's op nemen, welke in de daaropvolgende we ken in Spanje zullen worden uitgezon den. Medewerking aan deze avond ver leent het kwartet Frans Wanders. De goede relatie, die onze brouwerij met de damsport heeft krijgt gestalte in een evenement, waarvoor onze medewer ker, de heer J. L. de Vries zich bijzonder inspant. Zaterdag 29 november wordt in onze kantine namelijk de laatste ronde gespeeld in de wedstrijd om het club kampioenschap van Nederland. Avan der Horn: - Schot in de roos Het informatieve verhaaltje over de 'sportieve medewerkers' van onze brou werij heeft - zoals te verwachten was - nog een flink aantal reacties opgeleverd. Ook hebben we zelf nog eens geïnfor meerd bij personeelsleden, waarvan we het vermoeden hadden, dat ze 'ergens iets' in de sport deden. Het resultaat vindt u hieronder. J. L. A. M. VAN AUBEL (Export): Ten nis. Was destijds drie maal jeugdkam pioen van Limburg. Thans lid van de Aemstelspelers in Amsterdam. Speelt 's winters hockey in HIC te Amstelveen. P. F. BROEK na 45 jaar mot ponsioen Donderdag 21 augustus, 's-middags om half vijf zal in het gebouw van onze drankenhandel Havenstad in Rotterdam afscheid worden genomen van de heer PF. Broek, die als chauffeur na ruim 45 jaar in dienst van onze brouwerij te zijn geweest, de pensioengerechtigde leef tijd zal hebben bereikt. Het afscheid is iets eerder gesteld i.v.m. de vakantieplannen van de heer Broek. Ongetwijfeld zullen velen de heer Broek bij zijn afscheid de hand komen drukken. De selectiewedstrijden voetbalvoor samenstelling van de A mstel-afvaardiging op de Concern Sportdag hebben ernstig te kampen gehad met het warme weer. Zaterdag 2 augustus verschenen in Hel mond derhalve veel minder voetballers dan men had verwacht, terwijl de over matige hitte iedere redelijke presentatie onmogelijk maakte. Er zal dus nog eens een 'testmatch' plaatsvinden. J. L. DE VRIES (Bedrijfs- en Budget administratie): Dammen. Speelt sinds 1925 by 'Jozef Blankenaar', welke ver eniging na fusie met 'Gezellig samenzijn' nu het Verenigd Amsterdams Damge- nootschap' heet. Is hiervan secretaris. Clubgenoten zijn Ton Sijbrands, R. C. Keiler en Herman de Jongh. Organiseert regelmatig tournooien (Zie Kleintjes Pils). P. G. VAN BERGE (I.C.A. Helmond): Schaken. In 1937 oprichter en sindsdien sekretaris van de S.V. HMC Den Bosch (le klas KNSB). Bijna 25 jaar bestuurs lid N.Brab. Schaakbond. Enkele jaren al wedstrijdleider snelschaakkampioen schappen PTT Nederland. Actief club- en correspondentiespeler. DRS. J. E. DE VRIES (Microbiologisch Laboratorium Poviet): Atletiek. In 1966 Nederlands kampioen Tienkamp. Zat 5 x in Nederlandse jeugdploeg, 7 x in natio nale ploeg en 2 x in Beneluxploeg. Nam in 1965 deel aan de Wereldstudenten- spelen in Budapest. Vele malen Neder lands studentenkampioen op individuele J. E. de Vries: .discuswerper in de draai nummers. Aanvankelijk lid van FIT in Zeist, nu van AV-23 in Amsterdam. Nu alleen nog actief in speerwerpen. Nam afgelopen zondag in Groningen deel aan Nederlandse kampioenschappen. A. VAN DER HORN (Thuisverbruik): Luchtbuksschutter. Sinds 3 jaar lid van schietvereniging S.V.Z. in Rotterdam. Schiet op 1 O-meter-banen. In 1967 eerste bij kampioenschappen te Hoogvliet. Tiende bij de nationale schietkampioen- schappen in Oosterhout. Doet tevens als veteraan aan wielrennen, waarbij hij regelmatig oprijdt met bokser Leen Jan sen en cyclocrosskampioen Manus Brink man. Deed in 1966 mee aan de AVRO Cross voor hardlopers. In een niet nader te noemen viswater zullen 85 hengelaars van Amstel weer onderling de strijd aanbinden, waarbij het gaat om de meeste vissen van de grootste afmeting. Dat alles gebeurt op zaterdag 6 september. De zestien bepa lingen, waaraan men zich te houden heeft, zijn niet mis te verstaan. Zomaar voor de aardigheid citeren wij er een paar. De keuze van aas is vrij, maar muggen en larven zijn verboden. Het gebruik van een schepnet is toe gestaan, mits het door de deelnemer zelf wordt gehanteerd. Dode vis mag niet worden gemeten. Er mag niet gevoerd worden met aard appelen. En dan nog iets over de prijzen: De eerste en tweede prijswinnaar doen auto matisch mee aan de Concern Sportdag ontmoeting in Den Bosch op 20 sep tember. 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4