Tocht door zonnig België naar grotten en stuwmeer Nieuw personeel: v.l.n.r. bovenste rij: Mej. Spoor en Mej. Langereis; daaron der Mej. Zweverink en de heren van der Horst en Voormans. In dienst: Mej. M. P. Zweverink, Bedrijfs- en Bud getadministratie J. G. M. v. d. Horst, Bedrijfsbureau W. Voormans, Hoofdboekhouding Mej. J. Langereis, Koffiekamer Mej. Z. C. C. Spoor, Poviet Uit dienst: G. v. d. Akker, Bedrijfs- en Budgetadmi nistratie P. Boekhout, MechanischeAdministraitie Mej. M. A. G. Veldhuizen, Inkoop A. F. Brokkaar, Bott. Cart. J. Koster, Expeditie Gehuwd: Mej. E. G. Kok (Mechanische adm.) met de heer R. Klaasen Bos Geboren: Mandy, dochter van het echtpaar Van Eunen (dir. chauffeur) - Fellinga Even panze om de benen te strekken en natuurlijk ook even tijd om wat foto- tjes te nemen. huis. De heer Wijbrandts sprak aan tafel een woord van dank aan het bestuur en aan de organisatoren onderweg, die weer voor een bijzonder geslaagd uitstapje hadden gezorgd. Ook de heer Haterd, die met zijn mondharmonicaspel voor de nodige stemming had gezorgd, werd in het dankwoord betrokken. Aan het einde van de dag ging het via Utrecht weer op de brouwerij aan. Het was 't slot van een vreugdevol weekeinde, waar bestuur en leden van de Reisvereniging A.B. nog lang op kunnen terugzien. ONS LEVEN in de brouwerij Reisvereniging A.B. op stap De leden van de altijd actieve Reisvereni ging van de brouwerij in Amsterdam hebben zaterdag 14 en zondag 15 juni hun jaarlijkse reis gemaakt. Van de heer A. de Wilde ontvingen wij een uitvoerig verslag van dit zonnig gebeuren, dat we hierbij graag publiceren. Ook de fotootjes werden door één van de reisgenoten ge maakt. Zaterdag 14 juni werd al vroeg in de ochtend vertrokken. De bus met 41 reis- lustigen ging via Utrecht en Eindhoven naar Weert, waar koffie en echte Lim burgse vlaaien klaar stonden. Vervolgens In de kofferruimte van de bus had men voldoende bier en frisdranken meegeno men om alle dorstige reizigers van tijd tot tijd van een drankje te voorzien. ging het naar de grensovergang De Plan en vandaar naar Eupen. De tocht bracht het gezelschap door de Ardennen, waar men kon genieten van prachtige pano rama's. In Eupen werd een bezoek ge bracht aan het stuwmeer. De stuw heeft een lengte van 410 meter en een hoogte van 63 meter. Vlakbij was een speeltuin, waar men zich naar hartelust kon uit leven. Via Spa en Remouchamps bereikte men Coo, waar de kabelbaan één van de at tracties was. Er werd dan ook druk ge bruik van gemaakt. Ook de vele water vallen maakten een geweldige indruk op de gasten uit de 'lage landen'. Einddoel van de reis voor deze dag was Trois Points, waar de groep overnachtte. Het hotel lag tegen de bergen op een hoogte van 400 meter. Men kon er dus volop genieten van prachtige vergezichten. Zo als elk jaar was de stemming 's-avonds opperbest. Ook zondag was het weer uitstekend. In Remouchamps werd een bezoek gebracht aan de grotten. Indrukwekkend waren de druipsteenformaties, terwijl de boottocht door de grotten een zeer imponerende gebeurtenis was. De souvenierkraampjes deden na afloop van deze onderaardse tocht dan ook goede zaken. Terug ging het over Aywaille, Esneux en Luik, en vervolgens via Tongeren en Hasselt naar Lommei, waar het gezelschap Nederland weer binnenreed. Prima stemming Het slotdiner werd in Den Bosch ge houden. De stemming zat er goed in en men wilde eigenlijk nog lang niet naar 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4