RAAD VAN BESTUUR RAAD VAN BESTUUR In de maanden die verstreken zijn sinds de fusie tussen Heineken en Amstel, heeft de Raad van Bestuur zich intensief beraden over de meest doelmatige struk- tuur van het concern. Wij zijn thans tot de conclusie gekomen dat het noodzakelijk is wijzigingen aan te brengen in de huidige bedrijfsstuktuur en bedrijfsuitoefening van onze onder nemingen. Hiertoe heeft de Raad van Bestuur besloten de aktiviteiten binnen ons concern te hergroeperen tot duidelijk afgebakende groepen. Aan het hoofd van elk dezer groepen (Divisies) is een lid van de Raad van Bestuur gesteld, die met onmiddellijke ingang de direkte leiding en de verantwoordelijkheid voor de be drijfsvoering in de betrokken groep op zich zal nemen. De samenstelling van de nieuwe groepen van aktiviteiten in ons bedrijf is in grote lijnen de volgende (zie schema): De commerciële organisaties van al onze Nederlandse dochteronderne mingen, uitgezonderd Preservenbedrijf en Poviet, worden samengevoegd tot een Divisie Commercie Nederland. Onze Nederlandse brouwerijen, te- samen met de daarbij behorende tech nische stafafdelingen worden onder gebracht in een Technische Divisie. De export van Heineken en Amstel benevens alle belangen in buitenlandse brouwerijen worden ondergebracht in een Divisie Internationaal. De dochterondernemingen Poviet en Preservenbedrijf worden onderge bracht in een aparte Divisie. De uiteindelijke leiding van het geheel berust bij een Voorzitter van de Raad van Bestuur. Deze wordt in de uitoefe ning van zijn taak bijgestaan door een Vice-Voorzitter, die zich speciaal zal be lasten met het leiden van de financieel- economische staf. Voorts zullen een aan tal algemene stafafdelingen worden ge centraliseerd, die onder leiding van een lid van de Raad van Bestuur worden gesteld. Deze reorganisatie beoogt de integratie van onze dochterondernemingen tot stand te brengen en de slagvaardigheid van het bedrijf belangrijk te vergroten. Heineken en Amstel brouwerij zullen - Dezer dagen zijn alle medewerkers van H .B .M .-concern schriftelijk geïnformeerd over de hergroepe ring van de aktiviteiten binnen het concern. Tevoren waren direkties, adjunkt-direkties, hoofden van dienst, leden van de verschillende ondernemingsraden alsook de vak verenigingen op de hoogte gesteld van de door te voeren wijzigingen. Volledigheidshalve drukken wij de mededeling van de Raad van Be stuur ook in dit Spongat af. Waar namen worden genoemd verluch tigden wij het schema met een portret. zoals tot heden ieder het eigen bier merk blijven voeren. Wij vertrouwen erop dat u allen uw en thousiaste medewerking zult geven om deze nieuwe struktuur tot een succes te maken en daarmede de verdere groei van onze onderneming te waarborgen. RAAD VAN BESTUUR Personeel Secretariaat Juridische zaken Public relations Hoofd Algemene stafafdelingen Mr. E. J. Egberts voorzitter O A.E E L Wittert van Hoogland Vice-voorzitter A. H. Heineken Rekencentrum Financiën Economische zaken Divisie commercie Nederland J. van der Werf Technische divisie Ir. R. van Marwijk Kooy Divisie Interna tionaal Dr. J P. Ton Poviet Preversen Mr. E. J Egberts

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 3