Amstel-delegatie sportdag telt 80 man Astrid-b Achtkamp in Den Bosch In Helmond BEAT-middag voor jeugd van brouwerij Sneeuwwit je" veel gevraagd ONS LEVEN in de brouwerij De afvaardiging van Amstei Amsterdam/ Helmond op de Concern Sportdag 1969 zal uit tachtig brouwerijmedewerkers be staan. Ook de andere deelnemende af vaardigingen - Vrumona en Heineken Rotterdam, Amsterdam en Den Bosch - tellen 80 man. De wedstrijden vinden plaats op de terreinen en in de gebouwen van Sportpark 'De Vliert' in 's-Hertogen- bosch. Als datum is thans definitief zater dag 20 september vastgesteld. Inzet van de Concern Sportdag is de Astrid-beker. Er wordt deze dag strijd geleverd in acht verschillende takken van sport. Uiterlijk 15 augustus zullen de deelnemers plus de reserves in elke groep bekend worden gemaakt. De sporten met tussen haakjes de kontakpersonen zijn: voetbal (C. J. Meijer, telefoontoestel 330), tennis (H. P. Boudier, tst. 282), biljarten (J. Beekman, tst. 264), klaverjassen (G. Dijst, tst. 277), bridge (J. C. Eijcking, tst. 245), tafelten nis (J. C. J. Schiet, tst. 202), badminton (mej. Th. Sanders, tst. 465) en vissen (H. de Vries, tst. 345). De voorberei dende organisatie is in handen van de heer G. Struiksma (tst. 410), die tevens de algemene zaken behartigt. Als chef d'équipe tijdens de Concern Sportdag treedt op de heer R. G. H. Elfrink (tst. 486). Nadere bijzonderheden voor dit moment zijn: VOETBAL: Er wordt een halve compe titie gespeeld, dus door elk team vier wedstrijden. Iedere wedstrijd duurt 2 x 20 minuten met 5 minuten wisselpauze. Per deelnemende ploeg worden 17 spe lers opgegeven. Voor elke wedstrijd wordt daaruit een keuze gemaakt. TENNIS: Deelname van herendubbel, damesdubbel en mixed-dubbel. Er wordt een halve competitie gespeeld. Er gaan twee reserves mee. BILJARTEN: Deelname 8 spelers en 2 reserves. Het te maken aantal caram boles bedraagt 30 x het te spelen gemid delde. Gewenste samenstelling van de ploeg: drie spelers van 30-60 caramboles, drie spelers van 60-90 caramboles en twee spelers van 90-120 caramboles. KLAVERJASSEN: Per ploeg nemen 6 koppels (12 spelers) deel. Er wordt zo geheten 'Rotterdams' gespeeld. Elke par tij duurt 16 speelbeurten. BRIDGE: Per bedrijf nemen twee paren (4 spelers) deel. Men mag 1 reserve-paar meenemen. Nadere bijzonderheden vol gen nog. TAFELTENNIS: Elke deelnemende groep bestaat uit 3 spelers plus 1 reserve. Het aantal te spelen wedstrijden wordt nog bekend gemaakt. BADMINTON: Deelname door heren- dubbel en damesdubbel. Twee reserves gaan mee. Er wordt een halve competitie gespeeld. VISSEN: Tien deelnemers per bedrijf plus twee reserves. De plaats van het vis water en de reglementen worden later bekend gemaakt. Zo nodig zullen voor alle takken van sport selectiewedstrijden worden gehou den. Het bestuur van de personeelsvereniging van onze brouwerij in Helmond heeft zaterdag 7 juni een 'Beat-middag' voor de kinderen van de medewerkers georga niseerd. De leeftijd van de jongelui va rieerde van 12 tot en met 16 jaar. Ruim 60 jongens en meisjes hebben zich deze middag naar hartelust kunnen uitleven. De heer Smeijers jr. had zijn geluids installatie plus een groot aantal beat- platen beschikbaar gesteld. Ook trad hij op als disc-joekey. De stemming zat er al gauw in. Tijdens het draaien van de eerste platen waagden enkele jongelui zich al op de vloer om te laten zien, dat ze in het zogeheten 'beat-dansen' goed thuis waren. Ieder uur was het even pauze voor het spelen van een spelletje bingo. De bingo kaarten waren gratis. Voor wie de bingo kaart het eerst ingevuld had, waren er beat-platen te winnen: twaalf in totaal. Tussen de bedrijven door verfristen de jongelui zich met menig glas limonade. Dat sommigen niet helemaal vreemd tegenover het produkt van onze brouwers stonden, was te merken aan de vele vra gen om een 'sneeuwwitje', wat een met bier opgeschuimd glas up-drank is. Om 5 uur werd de gezellige middag be sloten door de heer Kooien. Zeer vol daan gingen de tieners weer naar huis met de wetenschap dat er binnen de Amstelgemeenschap ook aan hen wordt gedacht. In dienst: Mej. V. D. M. Straeter, ThuisveiVruik L. Gazan, Bedrijfs- en Budgetadmini stratie E. Sastre Panizo, Bottelarij Chr. Beijnes, Instrumentmakerij H. F. Snoeren, Onderh. Bottelarij Uit dienst: Mevrouw L. E. van Ark, Reklame Mej. A. A. Weyrich, Poviet Producten Mej. N. Pijs, Personeelszaken Helmond H. J. J. Bouwmans, Administratie Hel mond Ir. A. M. de Boer, Technische Dienst U. Bab, Leningenadministratie M. P. E. Cremers, Administratie Hel mond P. G. M. Frie, Computercentrum F. C. Bindels, Computercentrum C. Bruinsma, Mouterij J. Pardo Fernandez, Bottelarij G. M. Karbet, Bottelarij W. F. Peijnenburg, Bedrijfs Laborato rium R. Naber, Expeditie P. van de Velde, Bedrijfs Laboratorium J. H. Hagen, Expeditie H. Broekema, Expeditie R. I. Campos Gonzales, Bottelarij J. A. Palacios Carvello, Expeditie Gehuwd: Drs. J. E. de Vries (Poviet) met mej. E. B. Schep N. van der Molen (Electr.) met mej. L. F. Wouda R. J. Haberer (Bottelarij) met mej. M. S. H. F. van der Hooft Geboren: Maria de la Conception, dochter van het echtpaar Hernandez-Gonzales (Bott.) - Manzo Petrus Willem, zoon van het echtpaar J. P. Giacomini (Exp.) - Korzelius Mej. Streater L. Gazan 6

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 6