Heerlijkbeider prachtpils hield hockeyers op de been later 1—1. Amstel ging steeds beter draai en en stond een paar maal oog in oog met de doelman van Heineken, doch zonder resultaat. Het werd uiteindelijk toch 2-1 voor onze collega's, die uit een lange corner met een prachtig afstands schot Amstel-doelman Van Soest ver rasten. Heren wedstrijd: Heineken - Amstel 2-1 Mixedweds trijd: Heineken - Amstel 1-3 Het mixed-team van Amstel was echter over de gehele linie wait sterker, wat voor een deel mag worden toegeschreven aan het meespelen van twee dames uit het Nederlands team: Marijke Alsbach en José Poelmans, maar ook in niet geringe mate aan gastspeelster Pam Bendien- Klunne, de vroegere secretaresse op de afdeling Public Relations. Zij bracht in Spelers en speelsters van het mixed team namen een afwachtendeg houding aan na de toekenning van een corner. Amstel bewaakt het doel, Heineken probeert te scoren. deze zeer spannende partij hockey de tweede Amstel-goal op haar naam, nadat Van Till de openingstreffer had ge scoord. Na rust kwam Heineken er wat meer in en werd de stand 2-1. Een for midabel schot van de rand van de cirkel, afkomstig van Amstel-speler Linek be tekende 3-1 en daarmee was Heineken voorgoed door de knieën. (vervolg op pagina 6) prachtpils pracht ballonnen pracht keeper (Amstel-doelman Van Soest De heer E. Borgers, directeur Heineken Nederland, toast samen met de dames van het Amstel-mixed elftal op hun overwinning. De pul waaruit gedronken wordt is de wisselprijs. Hockeyen tegen Heineken is steeds een verkwikkend gebeuren. Over en weer wordt op zo'n dag veel plezier beleefd aan de verrichtingen in het veld en - wel licht in nog grotere mate - aan het samenzijn in het clubhuis. Ook dit jaar speelde de ontmoeting zich af op de vel den van HIC in Amstelveen. Als speel- datum was vrijdag 16 mei gekozen. Het enige verschil was, dat Amstel ditmaal als gastheer optrad. Of we dat er goed vanaf gebracht hebben, mogen natuurlijk alleen maar de Heinekenmensen beoor delen. Amstel-aanvoerder P. Wijers ontving van de Heineken-captain voor het begin van de heren-wedstrijd voor alle elftalspelers het grammofoonplaatje: Drie minuten stilte Op het hockeyveld waren de twee brou werijen wel zo'n beetje aan elkaar ge waagd. Het Euro-elftal (heren) van Hei neken bleek sterker dan de Flippers van Amstel, al werd dat in punten nauwelijks uitgedrukt. Wel ontketende Heineken een fel openingsoffensief, maar de vuur kracht van de voorhoede schrok de Amstel-verdediging niet of. Op wat for tuinlijke wijze kwam het eerste doelpunt van de Euro's tot stand, wat nog niet be tekende dat de Amstelmensen bij de pak ken neer gingen zitten. Goed combinatie werk in de cirkel betekende korte tijd

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 5