IN DE SLAG G. Struiksma enthousiast organisator «Jubilarissen Er is een klein groepje mensen in onze brouwerij, dat naast het ge wone werk dat alle dagen te ver richten valt, voor Amstel op de bres staat, wanneer er op de raak vlakken van de brouwerij activi teiten zijn. Dat zijn de mensen van de interne dienst en met name de zogeheten 'keukenbrigades'. In Helmond was men onlangs in de slag bij het vertrek van de Amstel Gold Race. In Amsterdam hebben de mensen van de heer en me vrouw Joosse de laatste weken weer hun mannetje gestaan bij ondermeer de jubileumviering van de B.Z.B., de hockeyontmoeting tegen Heineken en de huldigings bijeenkomst van Olympia's Tour. Speciaal bij dit laatste evenement werden honderden Iglo-maaltijden en duizenden kleine consumpties geserveerd. Een schouderklopje in het Spongat lijkt ons zeker op z'n plaats. (vervolg pagina 1) voor de dames J. G. Kossen en B. H. Bouman, die resp. 15 en 10 jaar van de B.Z.B. deel uitmaakten. Alle vijftig Am- stel-medewerkers decoreerde hij met de speciale herinneringsmedaille. De heer A. W. F. Kroon vertegenwoor digde het jubileumfonds van de brouwe rij. Hij vond het plezierig dat naast de zogeheten dienstjubilea ook andere jubi lea binnen de brouwerij te vieren waren. Het deed hem genoegen, dat zovelen van af het begin van de B.Z.B. van Amstel actief hadden deelgenomen aan de oefe ningen en de instructie-avonden. In zijn hulde wilde hij ditmaal speciaal de dames betrekken en dan in de eerste plaats de vrouwelijke leden van de B.Z.B. Voor Amstel-directeur P. Kronenberg onder streept met een applaus de bewondering die hij voor het werk van de B.Z.B. heeft. Bij gelegenheid van de jubileumviering van de B.Z.B. was in de kantine een groot aantal hulpmiddelen, waarmee de B.Z.B.-ers hun werk kunnen verrichten tentoongesteld. Men ziet hier onder meer brandblusapparaten en brancards. deze beide en voor alle dames van de leden had hij als presentje een doos bon bons. Tijdens de avond werd afscheid genomen van vier B.Z.B.-leden, te weten de heren Buck, Dekker, Bron en Neervoort. De eerste drie maakten 15 jaar, de laatste 10 jaar deel uit van het korps. Zij ont vingen als herinnering nog een boekwerk. De feestelijke bijeenkomst, waarop ook vele vertegenwoordigers van B.Z.B.-groe peringen van andere bedrijven vertegen woordigd waren, werd nog opgevrolijkt door het zestien man tellende orkest van Werkspoor. Ook werden nog enkele bingo's gespeeld. Tot laat in de avond werd er door de talrijke aanwezigen ge danst en plezier gemaakt. Dat alles be wees weer eens de goede harmonie welke er én in de B.Z.B. én in de brouwerij bestaat. 15-jarigen BZB: W. K. Albracht; C. van As; M. J. v. d. Berge; G. Bron; P. A. B. Buck; G. F. Dekker; W. J. Eerman; J. J. Fien; C. H. Fransen; J. Goverts; W. lumelet; M. H. Kaspers; J. R. Koning; Mej. J. G. Kos sen; 1. de Lang; G. Langejan; G. A. de Leeuw; P. G. van Lierop; P. W. van Loon; A. J. Podt; J. B. Rutten W. I. Schellingerhout; H. Schenk; P. Smet; J. Spel; L. M. Spijker; A. Stieltjes; G. Struiksma; P. F. Theunis; A. J. Huls man; C. Vermeer; H. de Vries. 1 O-jarigen BZB: Mej. B. H. Bouman; Th. Bulte; F. J. Feitsma; F. van Gelder; C. Gies; A. Kar- bet; H. M. van Kesteren; I. J. Kloos; J. J. Kool; H. Kuyl; J. Moes; H. Neer voort; P. Rieder; J. Stolte; Th. Tabbers; A. M. Valkenburg; A. J. Voet; D. Wak ker. B.Z.B.-promotor G. Struiksma past 'mond op mond-beademing' toe bij één van de jubilaressen, mej. B. Bouman. La defensa civil de empresa (bomberos, primeros auxilios y cuerpo de salvataje), bajo la dirección del senor G. Struiksma, celebro sus 15 anos de existencia el dia 17 de mayo ultimo. Los cincuenta del B.Z.B., todos emplea- dos y obreros de la fabrica, recibiron una medalla.

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 2