Lintjesregen voor loden van jubilerende B.Z.B. PERSONEELSORGAAN VAN DE AM STEL BROUWERIJ N.V. Grote trouw aan het corps Vrijwilligers staan dag en nacht paraat HET SPONGAT NUMMER 111-5 JUNI 1969 IN DIT NUMMER Pagina 1: 'Lintjesregen' bij B.Z.B. Pagina 3: Ondernemingsraden vergaderden Pagina 4: F unktieklassif ikatie Pagina 5: Hockeyen tegen Heineken Pagina 6: KRO-team 'buitenspel' Pagina 7: J. H. Hagen gehuldigd trainen vele uren om op alle eventuali teiten voorbereid te zijn. Dat zij in de af gelopen vijftien jaar slechts weinig keren daadwerkelijk behoefden op te treden, is een zaak waarover we alleen maar ver heugd mogen zijn, aldus de heer Kranen- berg. Als hoofdstedelijk vertegenwoordiger van de Bedrijfs Zelf Bescherming was aan wezig de heer H. Th. Renting, die voor een ware lintjesregen zorgde. In zijn toe spraak wees hij op de bijzondere trouw van de Amstelmensen voor 'hun' B.Z.B. Niet minder dan 32 medewerkers maak ten alle vijftien jaar deel uit van dit korps, terwijl 18 leden tien jaar aan de B.Z.B. hun uren hadden gegeven. Hij schreef dit in niet geringe mate toe aan het enthousiasme van de heer Struiksma, die zich met volle overgave voor dit werk heeft ingezet. Bewondering had hij ook (lees verder pagina 2) El sabado 20 de septiem bre se celebrara en Den Bosch un dia deportivo de todo el consorcio, a la cual participaran equi- pos de la Amstel y Heineken de Amster dam, Heineken de Rotterdam, Heineken de Den Bosch y Vrumona. Los emplea- dos de los diferentes fabricas se mediran en diferentes deportes. 1 De Bedrijfs Zelf Bescherming (B.Z.B.) van onze brouwerij in Amsterdam heeft zaterdag 17 mei op indrukwekkende wijze het 15-jarig bestaan gevierd. Onder bijzonder grote belangstelling werd in de kantine een uitgebreid en zeer afwisse lend programma afgewerkt, waarbij de huldiging van de Amstel's grote voorman in de B.Z.B., de heer G. Struiksma én de 49 andere jubilarissen een belangrijke plaats innam. Onder degenen, die bij deze jubileum viering acte de présence gaven, was Amsteldirecteur P. Kranenberg, die zijn grote waardering en bewondering uit sprak voor de talrijke brouwerijmede werkers, die onder leiding van de heer Drie van de vier jubilarissen, die bij deze gelegenheid afscheid namen van de B.Z.B.: v.l.n.r. de heren Neervoort, Bron en Dekker, vergezeld van hun dames. Achter het katheder de heer Struiksma. De heer H. Th. Renting speldt de heer Van As de herinneringsmedaille op. Struiksma dag en nacht paraat staan om te waken over de veiligheid van het be drijf en de mensen die daar werken. De heer Kranenberg zei onder meer, dat uit de bereidheid van al deze mensen de grote liefde tot de naaste sprak, die de basis vormt voor dit soepel draaiende korps. De B.Z.B. staat steeds klaar om waar nodig op te treden en de B.Z.B.-ers

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 1