I 'Brouwerij huwelijk' in Gijsbreghtkelder Agenda Reisvereniging gaat prachtige tocht tegemoet Foto wedstrijd ONS LEVEN in de brouwerij Vr. 16/5 - Clubavond klaverjas- en tennisvereniging Za. 17/5 - Visvereniging Altijd Beet gaat vissen op zee Viering vijftien-jarig bestaan Bedr. Zelf. Besch. Ma. 19/5 - Bedrijfsschool - herhaling vakken Ir. Rottier Clubavond Biljartvereniging Di. 20/5 - Cursus vorktruckrijders Herhalingsavond vorktruckrijders Wo. 21/5 - Tentamen 3 - toelatingscursus Vapro Do. 22/5 - Tentamen 3 - toelatinescursus Vapro Vr. 23/5 - Slotavond seizoen klaverjasvereniging Clubavond tennisvereniging Ma. 26/5 - TWEEDE PINKSTERDAG Di. 27/5 - Examens bedrijfsschool Examen vorktruckrijders Vr. 30/5 - Clubavond tennisvereniging Za. 31/5 - - Voetbaltoernooi A.B. Vrijdag 9 mei werd in het Amsterdamse Stadhuis het 'brouwerij-huwelijk' vol trokken tussen de heer H. JSoederhuy- zen en mejuffrouw M. Middelink. De heer Soederhuyzen is voor praktisch ie dereen van de brouwerij en voor velen uit de relatiesfeer van Amstel een goede bekende als 'Henk uit de Gijsbreghtkel der' Als medewerker van de afde ling Public Relations werkt hij daar nu al vele jaren in de bediening. Zijn bruid mejuffrouw Middelink is ook al lange tijd bij Amstel werkzaam. Zij is thans ponstypiste op het Rekencentrumdat is gevestigd in het Kantoor Boerhaave- straat. Uiteraard trok de receptie door deze omstandigheden'iele belangstellenden. Daaronder waren ook een groot aantal representanten van de wielersport, omdat de vader van de bruid, de heer Joop Middelink, coach is van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie. Het bruids paar ontving vele cadeaus en een schat van bloemen. Herhaaldelijk krijgt de heer Joosse in de kantine telefoontjes die bestemd zijn voor medewerkers, die zich moge lijk ophouden in de kantine. Het opzoe ken van deze medewerkers is tijdens de 'spitsuren' een onmogelijk karwei, waar door de bediening onnodig stagneert. Men wordt daarom verzocht alleen in de allerdringendste gevallen het nummer van de heer Joosse te bellen. De Reisvereniging 'Amstel Brouwerij' in Amsterdam gaat zaterdag 14 en zondag 15 juni de jaarlijkse reis maken. Het reisdoel is ditmaal niet Duitsland, maar België. De eerste dag gaat de reis via Utrecht, Eindhoven, Maastricht naar de grens. Via Henri Chapelle gaat het naar Eupen, waar een bezoek wordt gebracht aan het bekende stuwmeer. Daarna reist het gezelschap verder via Spa, Remou- champs en Coo met bezoek aan de watervallen, naar Trois Ponts, waar de leden van de reisvereniging zullen over nachten. De tweede dag gaat men terug naar Remouchamps, waar de grotten worden bezocht. Vervolgens gaat het via Aywaille, Esneux, Luik, Hasselt naar de grens en dan via Eindhoven, Utrecht terug naar Amsterdam. Wie alleen al op deze route afgaat, kan ervan verzekerd zijn dat het een schitterende reis gaat worden. De ruim veertig leden van de reisvereniging hopen nu alleen nog maar op goed weer. Evenals vorig jaar is aan de reis weer een fotowedstrijd verbonden. De inzen dingen mogen zowel in zwart/wit als in kleur zijn. Voor beide categoriën zijn prijzen (in natura) beschikbaar. De heer R. Elfrink van onze afdeling Public Re lations zal de foto's wederom beoordelen. Inzendingen dienen zo spoedig mogelijk na afloop van de reis aan het bestuur te worden gericht. We hopen ditmaal meer inzendingen dan het vorig jaar te krijgen. Neemt dus allemaal een foto camera mee. We wensen u alvast een heel plezierige reis. Bestuur R.V.A.B. In dienst: C. T. van der Haar, Bedrijfsbureau H. J. C. Boetzkes, Administratie Helmond Uit dienst: H. W. Hayim, Bedrijfslaboratorium G. Castro Santamarina, Bottelarij L. Diaz Vasquez, Bottelarij A. Otero Mosquera, Bottelarij S. W. de Freitas, Brouwhuis Mej. J. H. de Groot, Poviet Gehuwd: H. J. Soederhuijzen (Public Relations) met mej. M. Middelink (Mech. adm.) A. Garcia Garcia (Bottelarij) met mej. E. Viudez Parra Geboren: Francisca Adriana Huberta, dochter van het echtpaar de Bekker (Horeca-Zuid)- Dorbeck. Mej. G. Bank Poviet P. Springer Poviet 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4