Hockeywedstrijd tegen Heineken wordt weer bijzonder spannend Wegwijzer Amstel verwacht honderden supporters op HIC.velden De elftallen J. H. Hagen na 25 jaar Amstel met pensioen Kleintjes pils en halve liters Enthousiaste hockeysupporters en van zelfsprekend alle andere Amstel-suppor- ters worden opgeroepen om vrijdag aan staande 16 mei, vanaf zes uur precies de hockeyvelden van HIC in Amstelveen te omzomen, teneinde daar de twee Amstel- elftallen die uitkomen tegen teams van Heineken aan te moedigen. Uw steun is heel hard nodig, want na het 1-1 gelijk spel van het heren-elftal en het 4-1 ver lies van het mixed-team van Heineken, in de wedstrijden van vorig jaar, hebben onze vrienden danig geoefend en zullen derhalve tot de tanden gewapend binnen de lijnen komen. Van de zijde van Heineken vernamen we, dat zij er alles aan zullen doen om hun favorieten aan te moedigen. Toeters, sirenes en trompetten behoren tot de attributen, waarmee men de twee teams naar de overwinning wil slepen. Wat Amstel daar tegenover zal stellen, kun nen we op dit moment niet zeggen. Uiteraard moet dat een verrassing blij ven. Maar dat de aanwezigheid van vele honderden Amstel supporters op de HIC-velden vereist is, staat onomstotelijk vast. Elk team zal twee maal 20 minuten spelen. De eerste wedstrijd, die precies om zes uur begint, gaat tussen de heren teams. Na de eerste helft komen de mixed-teams in het veld. Na afloop van de wedstrijden vindt de prijsuitreiking plaats in het clubhuis van HIC. Het terrein van HIC is te bereiken: Van af het station Amsterdam-Amstel met bus lijn 15 naar Europaplein. Vandaar Maarsen Kroon buslijn 19 tot halte Oranjebaan, vervolgens borden volgen. Autorijders: Parnassusweg, Beneluxbaan, afslaan bij Groen van Prinstererlaan/ Oranjebaan, dan borden HIC-velden vol gen. Wie verder nog iets wil weten, kan zich in verbinding stellen met mej. M. Alsbach, telefoon 456. Amstel jugara contra Heineken durante un partido de hockey el viernes 16 de mayo. Invitamos cordialmente a hin- chas espanoles para incitar al equipo Amstel. El partido tendra lugar en el cam po HIC, al cnal se puede llegarconel autocar 15 que parte de la estación Am stel. Bajar en la Europaplein para des- pués tornar el autocar 19 de la com- pania Maarse Kroon hasta la fermada Oranjebaan' después seguir las ensenas con HIC. El partido empezara a las sies de la tarde. Het mixed-elftal van Amstel, dat luistert naar de naam 'Toppers', ziet er als volgt uit: doel: Corbeau; achter: Faber en mevr. Vlaarkamp; midden: mevr. Van Dijk, Van Till en mej. Poelmans; voor: Keits, mevr. Bendien, Teengs Gerritsen, mej. Alsbach en Li nek. Res.: mej. Falken- hagen, mevr. Metz en M. C. J. Eijck. Het herenelftal van Amstel, dat we wederom 'Flippers' hebben genoemd, heeft de volgende opstelling: doel: Van Soest; achter: Van Aubel en Wijers; midden: Elfrink, Van Riemsdijk en Voigt; voor Jacobs, Holdert, Metz, Van der Liet en Vlaarkamp. Als non playing captain treedt op de heer Houtzager, Mr. J. M, Elink Schuurman zal als scheidsrechter fun geren. Verzorger van beide teams is de heer Kroon. Het heren-elftal van Heineken zal uit komen onder naam 'Euro-elftal'; het mixed-team zal de naam 'Pijpjes-elftal' dragen. Vrijdag 23 mei zal in de Gijsbreghtkel- der het 25-jarig jubileum worden gevierd van de heer 3. H. Hagen. Tevens zal die dag de heer Hagen wegens het be reiken van de pensioengerechtigde leef tijd afscheid nemen van de brouwerij. De heer Hagen kwam op 1 mei 1944 bij Amstel in dienst en werkte als schip per op één van de vele schepen van de brouwerij. De huldiging en receptie begint om half vijf. Tevens bestaat dan de ge legenheid van de heer Hagen afscheid te nemen. Ongetwijfeld zullen vele Am- stelmedewerkers bij dit gebeuren aanwe zig willen zijn. De redaktie van Het Spongat is ver huisd van de tweede etage hoofdkantoor naar de begane grond. Het voorlopige telefoonnummer is 486. Het nummer voor de interne post is 15. Hier heen dus in het vervolg graag uw kopy. Dinsdag 27 mei wordt het examen afgenomen van de "cursisten van onze bedrijfsschool. Zij beëindigen hiermee de laatste cursus, welke in september 1967 werd begonnen. De examenstof omvat onder meer kennis van brouwerij en grondstoffen, Nederlandse taal, re kenen, scheikunde en sociale aardrijks kunde. Dinsdag 20 mei vindt in de Commis- sarissenkamer in Amsterdam een geza menlijke vergadering plaats van de le den van de Ondernemingsraden uit Am sterdam en Helmond. 9 Bij de heer J. C. van Vrede zijn pros pectussen voor het seizoen 1969/'70 van het Nederlandse Theater Centrum verkrijgbaar. Het N.T.C. biedt tegen sterk gereduceerde prijzen de gelegen heid om kunstmanifestaties op allerlei gebied bij te wonen. De inschrijving voor o.m. abonnementen sluit op 30 mei. 9 Een elftal gevormd door medewer kers van onze brouwerij zal dinsdag 20 mei een voetbalwedstrijd spelen tegen een team televisiemedewerkers van KRO Brandpunt. De wedstrijd wordt gespeeld op het terrein van Zeeburgia in Amster dam-oost en begint om zes uur. Suppor ters zijn van harte welkom. Woensdag 28 mei hoopt het echtpaar H. Stoekenbroek-Heschlé, Van Kinsber- genstraat 62" in Amsterdam, het vijftig jarig huwelijksfeest te vieren. De heer Stoekenbroek kwam op 3 mei 1920 in dienst van de brouwerij en werd op 26 februari 1953 gepensioneerd. Hij was werkzaam als bierkoker, de vroegere naam voor brouwer. We wensen het echtpaar Stoekenbroek een heel plezie rige dag en nog vele jaren in goede ge zondheid toe. 9 Bij wijze van proef zijn in de toilet ten op de eerste etage van het hoofdkan toor en nabij de Gijsbreghtkelder auto maten met papieren handdoeken ge plaatst. In de onmiddellijke nabijheid daarvan staan papiermanden. Een ieder wordt vriendelijk verzocht de gebruikte handdoekjes in deze manden te depone ren. Nog even zo maar een paar getallen: in het afgelopen jaar dronk de Amstel- gemeenschap in Amsterdam ruim 175.000 koppen koffie; in de kantine werden gedurende het winterseizoen 14000 koppen erwtensoep geconsumeerd terwijl zeker 20.000 kroketten over de toonbank gingen.

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 2