Twee dagen 'wieiercircus' op brouwerij in Helmond Tijdens een receptie in het Raad huis van Meersen, welke werd aangeboden door het gemeentebe stuur uit deze plaats, overhandigde onze directeur, de heer P. Kranen- berg, de gouden ring met briljant aan Amstel Gold Race winnaar Guido Reybrouck. heeft u ongetwijfeld allemaal in de kranten kunnen lezen. Voor het brou- werijpersoneel in Helmond was het bon te schouwspel van in veelkleurige trui tjes gestoken renners temidden van tien tallen felbeschilderde volgauto's een opmerkelijk gebeuren. Voor de heren van de bewakingsdienst in Helmond, die voor een ordelijk verloop in en om de 'permanence' hebben zorg gedragen, be tekende het vertrek van de Amstel Gold Race twee dagen van buitengewone in spanning, evenals voor de staf van de kantine, die een ieders wensen in ver vulling liet gaan. Een compliment voor al deze Helmond- se Amstelmensen is zeker op zijn plaats. TAFELTENNIS (vervolg van pagina 2) met de andere spelers geen moeite meer had. De persoonlijke uitslagen waren: Helmond: Bussel 2 gew. 1 verl. Stikkelbroeck 1 gew. 2 verl. Sleegers 3 verl. Van Melis 2 gew. 1 verl. Van der Burgt 1 gew. 2 verl. Boetzkes 3 verl. Amsterdam Gieling 3 gew. Verdiesen 2 gew. 1 verl. Baars 1 gew. 2 verl. Schiet 3 gew. De Ruyter 2 gew. 1 verl. Bouwman 1 gew. 2 verl. Boetzkens en Van der Burgt (Helmond) wonnen dubbel van Schiet en Bouwman (Amsterdam). Gieling en Verdiesen (Amsterdam) won nen dubbel van Bussel en Stikkelbroeck (Helmond). De gezellige avond werd besloten met de overhandiging van een leuk herinne- ringsbekertje, waarbij de wens werd ge uit, dat de spelers uit Helmond spoedig naar Amsterdam zullen komen voor een return-wedstrijd. Th. Baars Goslaagden EHBO-cxamcn Donderdag 17 april werd het cursussei zoen 1968-1969 voor de deelnemers aan de E.H.B.O.-cursus besloten met een examen. Het examen werd afgenomen door dr. Hertzberger uit Weesp. Op het eind van de avond kon de examinator de mededeling doen, dat allen waren geslaagd, hetgeen een voldoening moest geven aan de docenten. De dames, die geslaagd zijn, waren: mej. Brons, Loonadm.; mvr. Deichman, Interne Dienst; mej. Esselman, Exp.; mej. Sanders, Pers. Zaken. De heren, die geslaagd zijn, waren: van Altena, Prod. II; van Batum, Mach. werkplaats; Epskamp, bewaking; Lind- hout, Bewaking; Olivier, Exp.; Peterse Thuisverbr.; van Staveren, Bewaking; Tabbers, Exp. en de Vries, Budg.adm. De heer de Vries bood met een toepas selijk woord de heer Struiksma een hobbyhaspel aan. (vervolg van pagina 1) voorbeschouwing, waarin de heren P. Kranenberg en H. Krott aan het woord kwamen. In Brandpunt Buitenspel (tv) en op de Belgische tv kwam een uitgebreid verslag, in 'Sport en Beeld' werd aan dacht besteed aan de Amstel Gold Race en in alle Nederlandse bioscopen heeft men de afgelopen week een royaal film verslag kunnen zien. Onder degenen, die de Amstel Gold Ra ce direct volgden waren ook heel wat bekende namen uit de vaderlandse wie- Ierwereld, zoals de voorzitter van de KNWU de heer P. van Dijk, de voor zitter van de Sportcommissie de heer W. van Steenbergen, de coach van de Ne derlandse amateurwielrenners de heer Joop Middelink, het bestuurslid van de Internationale Wielren Unie, de Belg J. Fabri, de ploegleider van de Nederland se formatie in de jongste Tour de France (winnaar Jan Janssen) de heer Ab Gel dermans en oud-wereldkampioen Gerrit Schulte, welke laatste twee optraden als zeer bedreven chauffeurs van perswa gens. Hoe de rit zich heeft ontwikkeld en wat de uiteindelijke resultaten zijn geweest, Direct na afloop van de race werd de vermoeide winnaar voor de KRO-radio geïnterviewd door reporter Fred Racké (rechts). Links de heer R. Elfrink van onze afdeling Public Relations, die voor deze race de perszaken behartigde. 3

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 7