Samenkomst van brouwmeesters in Griekenland Agenda ONS LEVEN in de brouwerij Dinsdag 29 april is in de leeftijd van 76 jaar overleden jhr. H. W. C. Hooft van Woudenberg, tot mei 1956 exportdirecteur van on ze brouwerij. De heer Hooft van Woudenberg kwam op 15 januari 1920 in dienst van de brouwerij. In mei 1933 volgde zijn benoe ming tot directeur. De begrafenis vond plaats op vrijdag 2 mei op de Begraafplaats Zeist. Zeven nationaliteiten - een Zwitser, een Amerikaan, een Griek, een Libanees, een Jordaniër, een Belg en vier Neder landers vormden de vertegenwoordi ging van Amstel en een deel van haar geassocieerde brouwerijen op de 'bijeen komst van brouwmeesters', welke eind maart in Athene werd gehouden. Gast heer was de heer G. Hadjivassiliou, di recteur van de met ons geassocieerde Athenian Brewery in Griekenland. Het was voor de eerste maal dat brouw- technische specialisten uit verschillende landen waar Amstel vestigingen heeft, bijeen waren om van gedachten te wisse len over specifieke brouwerijproblemen. De bijeenkomst werd gehouden op initi atief van de heer F. E. Gaeng, Amstel's hoofdbrouwmeester voor de geassocieer de brouwerijen, die tevens de organisatie op zich had genomen. Gedurende de drie dagen durende 'conventie' werden inleidingen gehouden door o.m. drs. A. J. de Roy, adjunct-directeur van onze brouwerij en hoofd van de Operating and Consulting Division (OCD). Van groot belang waren ook de discus sies, die volgden op de inleidingen van onze brouwmeesters in Athene, Beiroet en Amman. Op die manier kon men over en weer kennis nemen van speci fiek aan elke brouwerij verbonden pro blemen, maar ook z'n licht opsteken over zaken, die overal speelden, en waarvoor men tot dan toe verschillende oplossingen had gevonden. De bijeenkomsten werden onderbroken voor het proeven van de verschillende bieren. Daaruit kwam naar voren, dat hoewel de produktiemethoden hier en daar verschillend zijn, de uitkomst. Vr. 2/5 Bespreking BZB-avond Clubavond klaverjasvereniging en tennisvereniging Ma. 5/5 - Bedrijfsschool - herhalingen vakken hr. Dams Clubavond biljartvereniging Di. 6/5 - Cursus vorktruckrijders Wo. 7/5 - Tentamen 2 - toelatingscursus Vapro Do. 8/5 Tentamen 2 - toelatingscursus Vapro Vr. 9/5 - Clubavond klaverjasvereniging en tennisvereniging Za. 10/5 - Landelijke opleiding LOTUS Ma. 12/5 - Bedrijfsschool repetitie rekenen Clubavond biljartvereniging Di. 13/5 - Cursus vorktruckrijders Do. 15/5 - HEMELVAARTSDAG Vr. 16/5 - Clubavond klaverjasvereniging en tennisvereniging Za. 17/5 - Visvereniging 'Altijd Beet' gaat vissen op zee Viering vijftien-jarig bestaan Bedr. Zelf Besch. iiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiii'iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiuiiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiNiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiniiii» urn - het Amstel bier - maar heel ge ringe afwijkingen vertoont, en gezien mag worden als éénzelfde type, ofwel behorend tot éénzelfde familie. Van al het besprokene op de conferentie in Athene zal een verslag gemaakt worden, waarvoor de heer E. H. Germann als notulist optrad. Op de foto ziet u het hele gezelschap bijeen: v.l.n.r. de heren F. E. Gaeng, hoofdbrouwmeester van de geassocieer de brouwerijen (Zwitserse nationaliteit), E. H. Germann, assistent brouwmeester Atheense Brouwerij (Amerikaan), P. J. A. Krebs, produktiechef Atheense Brouwerij (Nederlander), D. Moraitis, hoofd technische dienst Atheense Brou werij (Griek), drs. B. W. Drost, hoofd afd. research Amstel Brouwerij (Neder lander), P. Delizée, brouwmeester Atheense Brouwerij (Belg), drs. A. J. de Roy, hoofd O.C.D. Amstel Brouwerij (Nederlander), 1. Sa'adeh, brouwmeester Jordaanse Brouwerij (Jordaniër), R. van Rijn, hoofd technische afdeling O.C.D. 4 (Nederlander) en E. Jabre, brouwmees ter Brasserie Malterie Almaza (Liba nees). De dames Tuijnman en Bosch en de heer Gevers IN DIENST: Mej. M. K. M. Bosch, Export P. Springer, Poviet C. L. Gevers, Poviet Mej. M. Tuijnman, Pers. zaken Mej. G. Bark, Poviet Mej. L. J. Koning, Thuisverbruik UIT DIENST: J. H. Heller, Filiaaladministratie G. J. Muijs, Expeditie Rey Nieto, Bottelarij Mevr. C. C. M. Rozenberg, Secretariaat Mej. F. A. Broeder, Bedrijfslab. Mej. M. L. Janse, Poviet Mej. O. van Leeuwen, Bedrijfslab. GEBOREN: Carla Cornelia, dochter van het echt paar Smit (mag.)-Schweiger. Nathalie Flor Delia, dochter van het echtpaar Bakhuis (in opl.)- Looyaard. Aart Johan, zoon van het echtpaar van Broekhoven (tekenkamer)- ter Hall. 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4