Agenda Kleintjes pils en halve liters Diploma-uitreiking ONS LEVEN in de brouwerij Iillllllllllllilllllillllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!llllllllllllllllllllllllllllllll|[||||lllilllllllllllllllllllllllllllllllllllll!l|l|||||||||||||||||||||||||||il||||||||||||||||||llllllll||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||l||||||||ii!lllllll Do. 17/4 - Examen voor cursus EHBO Vr. 18/4 - Contactavond voetbalvereniging Tafeltenniswedstrijd Amsterdam - Helmond Clubavond klaverjasvereniging Za. 19/4 Toelatingsexamen kader Oranje Kruis Ma. 21/4 - Bedrijfsschool - rep. Nederlands Clubavond biljartvereniging Wo. 23/4 - Tentamen 1 - toelatingscursus Vapro Oefening Algemene Hulpverleningsdienst Do. 24/4 - Tentamen 1 - toelatingscursus Vapro Vr. 25/4 Clubavond klaverjasvereniging Za. 26/4 - Visvereniging 'Altijd Beet' - Vissen op zee Landelijke opleiding LOTUS Ma. 28/4 - Bedrijfsschool - herhalingen Clubavond biljartvereniging Wo. 30/4 - KONINGINNEDAG Vr. 2/ 5 - Bespreking BZB-avond Clubavond klaverjasvereniging iiiiiiiiuiiiiniminim De kandidaten voor het EHBO-di- ploma, die donderdag 17 april examen doen, zullen een maand daarna op zaterdag 17 mei het getuigschrift ontvangen tijdens een feestelijke bijeen komst ter gelegenheid van het 15-jarig bestaan van de B.Z.B. Diezelfde avond zal aan 32 Amstel- medewerkers, die de B.Z.B. 15 jaar trouw zijn gebleven, en aan 18 B.Z.B.- leden die tien jaar actief zijn geweest, een z.g. 'vrijwilligers-medaille' worden uitgereikt door het plaatsvervangend- hoofd van de Bescherming Bevolking in Amsterdam. De heer J. H. Hagen, als schipper werkzaam op onze expeditie, zal op 1 mei 25 jaar in dienst zijn van de brou werij. Omdat de heer Hagen aan het einde van diezelfde maand de pensioen gerechtigde leeftijd zal bereiken, wordt de jubileumviering en het afscheid ge bundeld. Een nadere datum wordt nog bekend gemaakt. 9 Zes amateurwielrenners uit de Am- stelploeg zullen van 26 april tot en met 1 mei deelnemen aan de amateurronde in Oost-Frankrijk, bekend onder de naam 'Circuit des Mines'. Vorig jaar werd deze belangrijke wedstrijd gewon nen door de Amstel-renner Fedor den Hertog. Ditmaal nemen deel: Joop Zoe temelk, Arnold Voogt, Jan Hordijk, Matthijs de Koning, Wicher Vlot en Karei Keybeck. Vijf medewerkers uit Amsterdam heb ben vrijdag 4 april het diploma 'vork- truckrijder' behaald. In het leslokaal werd hun het bijbehorend getuigschrift uitgereikt door de heer V. Pelt. De vijf geslaagden, die op bijgaande foto pose ren met hun cursusleider de heer G. Struiksma, zijn: v.l.n.r. de heren Ibelings bottelarijMöllers, Bos, Luising en Lankamp (allen expeditieDe cursus werd gegeven door de heren J. Wim- mers, C. Meijer en G. Struiksma, welke laatste tijdens de diploma-uitreiking nog een korte uiteenzetting gaf over het nut van deze cursus en over de daarin be handelde stof. Bij deze korte bijeenkomst waren tevens aanwezig de heren Kraayenga, Van Brunschot en Selhorst. Mej. J. Bruynesteyn In dienst: Mej. J. Bruynesteyn. Kantine Uit dienst: Mej. J. Spaan, Secretariaat A. E. G. Pietersen, Centr. Werkplaats R. J. de Vries, Centr. Werkplaats J. v.d. Velde, Meubilair M. Ruiz Romera, Mouterij J. Lopez Robles, Bottelarij J. A. Palazon Campuzano, Bottelarij J. M. Carrillo Ayala, Bottelarij F. Moreno Buendia, Bottelarij S. Sanchez Navarro, Bottelarij A. Sanchez Conesa, Bottelarij Gepensioneerd: T. P. A. Mantoua, Gistkelder Geboren: Sandra, dochter van het echtpaar van Rijn (Exp.)-Veenbrink. Carmen, dochter van het echtpaar San chez Lopez (Poviet)-Lopez Sanchez. Marcel, zoon van het echtpaar Teunisse (Bedrijfsbureau) Belmer. Aart Johan, zoon van het echtpaar Broekhoven (Tekenkamer)-ten Hall. Overleden: P. C. Heemskerk (gepensioneerde) 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4