Medewerkers Poviet namen afscheid van 4. D. Oosthoek Aleer tijd voor veie hobbies Toespraakjes via de bandrecorder Spanjaarden aan de nieuwe bottelserie Espanoles trabajando a la nueva maquina en la bottellerfa De heer F. Cornelisse, werkzaam op het kantoor van Poviet Pro ducten N.V. heeft kans gezien om in korte tijd een aardige kari katuur van de heer Oosthoek te maken. Er waren zeer toepasse lijke teksten, die allen betrekking hadden op de activiteiten van de heer Oosthoek, op aangebracht. Maar door het drukprocédé ko men ze jammergenoeg hier niet over. Het cadeau, dat de heer A. D. Oosthoek bij zijn afscheid van Poviet Producten N.V. van het gehele personeel mocht ontvangen, heeft op de bij deze gelegen heid georganiseerde bijeenkomst al een heel nuttige rol vervuld. Immers de bandrecorder-apparatuur, welke Poviet's directeur, de heer A. F. H. M. Smelt, na een 'uitluidende' toespraak aan zijn scheidende medewerker kon overhandi gen, bevatte een bandje vol met aardige herinneringen aan voorvallen uit de loopbaan van de heer Oosthoek, alsook vanzelfsprekend de beste wensen voor de komende jaren. Dat alles gebeurde op maandag 31 maart, precies op de dag dat de heer Oosthoek zijn 65ste verjaardag vierde en dus de pensioengerechtigde leeftijd be reikte. De heer Smelt schetste in vogel vlucht nog even de jaren, waarin de heer Oosthoek overging van de 'oude' Poviet via het ROB-verkoopkantoor naar de 'Amstel' Poviet, waar hij rond 1950 een plaats kreeg op het Am sterdamse kantoor. 'Wij kennen allemaal de wildwest-achtige verhalen uit de pe riode van de oude 'gist-poviet'. Daarbij was de heer Oosthoek een energieke man, die wist van aanpakken en tal van nieuwe ideeën voor Poviet-drukwerken heeft gelanceerd. Hij was een man met een enorme toewijding en een grote loyaliteit, en we vinden het erg plezierig dat de heer Oosthoek ook na zijn pen sionering bij het maken van Poviet-pu- blikaties nog wil assisteren', aldus de heer Smelt, wiens slotwoord op de in middels aangezette bandrecorder stond. Vervolgens werd tot groot vermaak van de vele aanwezigen, de band afgedraaid met daarop een woord ten afscheid van praktisch alle functionarissen van de Poviet. Onder hen was ook dr. G. G. A. Mastenbroek, die de heer Oosthoek om schreef als een zeer veelzijdig mens met talrijke hobbies. Hij hoopte dat de heer Oosthoek juist nu de tijd en de gelegen heid zou vinden om die hobbies meer tot hun recht te laten komen. Vele geschenken begeleidden de toe spraakjes en goede woorden. De nieuwe bottelserie draait thans op volle toeren. Per uur kan de machine zo'n 36.000 flesjes (30 cl.) verwerken. Speciaal omdat een groot aantal Span jaarden een werkzaam aandeel heeft in de begeleiding van dit deel van het pro- duktieproces, drukken we hier nog eens een foto (met uiteraard enkele Spaanse medewerkers eropaf.

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 2