Succes in Helmond Kleintjes pils en halve liters 4 Agenda ONS LEVEN in de brouwerij Veld voetbal in Helmond iiiiiiiiiliilliiiiiiliiiliiiiiliiiliiiiiiiiiiiiiiiiiillllilliiliiilliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiliiiliiilliliiniliiilliillliiiliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiliiiiiiiiiiiiii'iliiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin In het vorige Spongat stond vermeld, dat de heer G. 1. Fokke dinsdag 10 maart zijn zeventigste verjaardag zou vieren. Het 'zetduiveltje' heeft ons par ten gespeeld, want wie goed rekent zal bemerken dat de heer Fokke op die dag z'n zevenenzestigste verjaardag vier de. 9 Wanneer u naar een ander kantoor verhuist of om een andere reden uw toestelnummer verandert dan zijn er twee afdelingen die dat graag van u zul len vernemen. De telefooncentrale hoort het graag onmiddellijk om u gemakke lijk te kunnen vinden en mejuffrouw Wesseling van de typekamer direct daar na om u op de juiste wijze te kunnen vermelden in de nieuwe telefoonlijst. De kantine zal vanaf heden ook 's avonds geopend zijn van 19.45 uur tot 22.00 uur. Dit in verband met het vrij grote aantal personeelsleden dat in ploegendienst zal werken nu de nieuwe bottelmachine op volle toeren is gaan draaien. Tijdens de genoemde uren zal het merendeel van het normale assorti ment verkrijgbaar zijn met inbegrip van privé warme maaltijden, die echter een dag van, te voren besteld en ook betaald moetmr worden. In het verslag van de jubileumviering van de heer WISwart in het Spongat van 20 februari j.l. is ten onrechte de indruk gewekt dat het geschenk, dat de jubilaris werd overhandigd door de heer Matser, uitsluitend afkomstig zou zijn van de administratie. Er waren belangstellenden die zich af vroegen waar de bijdrage van het jubi leumfonds dan gebleven was. Alle milde gevers kunnen wij geruststellen, want alle gelden vloeiden harmonisch samen teneinde daardoor de wens schilderij van de heer Swart te vervullen. Op 7 maart hield de reisvereniging haar ledenvergadering. Daar de familie loosse als lid bedankte en de heer loosse voorzitter was, moest er een nieuw be stuur gekozen worden. Dit is gebeurd en het bestuur bestaat thans uit de he ren H. van Kesteren, voorzitter én le penningmeester, W. Eerman, secretaris en P. Theunis, 2e penningmeester. De heer A. D. Oosthoek zal de dienst van Poviet Producten N.V. verlaten we gens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. Op 31 maart a.s. om 16.30 uur zal hij afscheid nemen in één van de kantoren van de Poviet. De heer Denekamp die onlangs af scheid nam van de brouwerij dankt allen, Do. 20/3 - E.H.B.O.-cursus - wonden en bloedingen Vr. 21/3 - Cl ubavond klaverj asverenigi ng Kontaktavond Visclub Ma. 24/3 - Bedrijfsschool - rekenen Clubavond biljartvereniging Wo. 26/3 - Oefenavond reddingsdienst Do. 27/3 - E.H.B.O.-cursus - slotavond praktijk Vr. 28/3 - PAAS-B1NGO in de kantine Za. 29/3 - Visvereniging Altijd Beet - Vissen op zee Landelijke opleiding LOTUS Ma. 31/3 - Bedrijfsschool - natuurkunde Clubavond biljartvereniging Wo. 2/4 - Oefening Algemene Hulpverleningsdienst BZB Do. 3/4 - Vragenavond E.H.B.O.-cursus Vr. 4/4 - Clubavond klaverjasvereniging iiiiiiiiiii!iiiiiiiiiiuiiiiii!iiiiiii>;iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!iiiiiiiiiiiii:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiii Het Amstel zaalvoetbalteam uiit Hel mond behaalde onlangs een mooi suc ces door tweede te worden in de zaal voetbalcompetitie, afdeling Helmond 2e Klas B. Het team dat deze eervolle plaats behaal de bestond uit: G v. d. Burgt, E. van Lieshout en H. Duda, die allen werkzaam zijn in het laboratorium, A. van Bussel uit de Lar gerkelder, P. Meulendijks en A. Zwem mer uit de bottelarij, M. van Vlerken van de Technische Dienst en A. v. d. Broek en Th. van Diepen uit de Expe ditie. Deze laatste was zowel keeper als aanvoerder. Als coach trad op L. Beijers uit het Magazijn. Proficiat! Hieronder volgen de eindstanden van de 2e Klasse B. Robur Venray 12 11 0 1-22 Amstel 12 6 2 4-14 Bavaria, 12 7 0 5-14 De Haes 12 3 3 6- 9 Van Duppen-Verst 12 4 1 7- 9 Raaijmakers H. H. 12 3 3 6- 9 Artex 2 12 3 0 9- 6 In dienst: A. J. W. Vlaswinkel, Thuisverbruik L. G. G. Koppens, I. C. A. Helmond Getrouwd: Mej. G. H. M. Dielen (Research Labo ratorium) met de heer T. Coopmans. K. Fortanier (Public Relations) met mej. M. W. Houtzager. Uit dienst: N. P. M. Koopman, Horecaverkoop- Noord. ook namens zijn vrouw, die hem heb ben verrast met het prachtige cadeau en de bloemen. Het geschenk zal hem altijd met plezier aan de brouwerij doen terug denken. Er zijn nog vakantiehuisjes beschik baar in de volgende periodes: St. Maartenszee van 5 april tot 31 mei van 9 augustus tot 20 september. Indien u belangstelling hebt wilt u zich dan opgeven vóór 25 maart bij Mej. de Bloeme? Op 21 april begint de zomeravondcom petitie veldvoetbal weer in Helmond. Om deze een beetje ingespeeld te begin nen, zijn de komende zaterdagen volge boekt met voetbalwedstrijden en toer nooien: 22 maart oefenwedstrijd 29 maart oefenwedstrijd 5 april toernooi V.V. Helmond- Noord 12 april Hatéma Toernooi De jaarlijkse dropping wordt georgani seerd op 21 maart. Uit de vorig jaar gehouden enquête is gebleken dat er vrij veel belangstelling is onder de leden boven de 30 jaar om regelmatig te voet ballen. Daarom zal dan ook tijdens de zomeravondcompetitie alle aandacht worden besteed aan het organiseren van wedstrijden op de zaterdagen voor deze groep, waarbij vooral de afdelingswed strijden de aandacht zullen krijgen. Be stuurslid Fr. Smits zal dit hoofdzakelijk gaan organiseren.

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4