Agenda Kleintjes pils en halve liters ONS LEVEN in de brouwerij Proficiat 4 mi,in. Do. 20/2 - E.H.B.O.-cursus praktijkoefening Vr. 21/2 - Instruktieavond met film - visvereniging 'Altijd Beet' Slotavond Jaartoernooi Klaverjasvereniging Ma. 24/2 - Bedrijfsschool - Mechanica Clubavond biljartvereniging Di. 25/2 - Vorktruckcursus Amsterdam-Helmond Wo. 26/2 - Oefening bedrijfsbrandweer Do. 27/2 - E.H.B.O.-cursus - praktijkoefening met Lotus Vr. 28/2 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 1/3 - Landelijke opleiding LOTUS Opleiding kader Oranje Kruis Ma. 3/3 - Bedrijfsschool - Veiligheid Clubavond biljartvereniging Di. 4/3 - Vorktruckcursus Amsterdam-Helmond Wo. 5/3 - Oefenavond - reddingdienst Do. 6/3 - E.H.B.O.-cursus - bespr. ongevallen en spalk verbanden Vr. 7/3 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 8/3 - Oefenmiddag BO en IO kader lllllil!lllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllll!lilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllllllillllllllllllllllli:ill|||||||||||lllllllllllllllllllliiillllllllllllllll||||||||||||||||||[|||||||||||||||||||||||||j||||||||||||||IHIIIi Voor onze medewerkers op maandsa laris wordt eind deze maand voor de eerste maal de uitbetaling verricht per bank of giro. De salarisstrook ontvangen deze medewerkers op de laatste dag van elke maand uit handen van het Hoofd van Dienst, waaronder zij ressorteren. In navolging van de Reisvereniging A.B. in Amsterdam wil men ook in Helmond tot oprichting van een Reis vereniging komen. Het initiatief komt van de heer P. van Hemert Expeditie Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de telefoniste in Helmond, mej. Van Bokhoven. Men wil dit jaar nog een reisje maken. Het jaarlijkse uitstapje van onze ge pensioneerde medewerkers en hun echt genoten vindt plaats op donderdag 5 juni. Het vertrek is van de brouwerij in Amsterdam. Alle betrokkenen hebben een aanvraagformulier toegezonden ge kregen. Dit formulier dient voor 14 maart weer in het bezit te zijn van mej. M. de Bloeme. Wellicht als reactie op de (ad in terim) Attendens van enige maanden ge leden ontvingen wij van onze gepensio neerde medewerker C. P. Verhaar uit de Distelvoorstr. 28 in A'dam-noord een groot pakket historisch materiaal, dat ons zeer welkom was. Het bestond uit oude Spongaten, Amstel Echo's, spe ciale brouwerij-uitgaven en een groot aantal arbeidsovereenkomsten uit vroe ger jaren. Het voorbeeld van de heer Verhaar, waarvoor we hem hartelijk dank zeggen, vindt hopelijk veel navol ging. Het bestuur van de Personeelsvere niging Helmond dankt allen, die hebben bijgedragen tot het welslagen van de Carnavalsavond, in het bijzonder de heer J. Kerckhoffs, die het materiaal voor het versieren van de kantine beschik baar stelde. De heer E. J. A. van Kan van onze afdeling Documentatie heeft het afge lopen weekeinde spannende momenten beleefd. Uit tal van krantenknipsels op zijn bureau kan men lezen, dat zijn zoon, de bekende filmer Ed van Kan, voor 'hot-news' heeft gezorgd. Vanuit zijn woonplaats Hongkong was Van Kan jr. met een aantal jachten voor een pleziertocht onderweg naar het Portu gese Macao, toen hij door Chinese kan- nonneerboten werd aangehouden omdat hij zou zijn afgedreven tot binnen de verboden Chinese territoriale wateren. Wonder boven wonder bracht een toe vallig'in de kajuit opgehangen foto van Mao redding, zodat hij niet werd opgebracht. De heer Van Kan sr. kan nu weer opgelucht ademhalen. Uit dienst: G. van den Bosch, Legkelder L. Darias Darias, Poviet Mej. E. Boekhout, Poviet Mej. H. C. E. Fiene, Int. Dienst L. L. Zimmerman, Legkelder G. Ernsting, Poviet Gehuwd: J. Fontan Portela (Poviet) met mej. D. Sabajanes Geboren: Mario, zoon van het echtpaar Eijk-Rot- gans. Emilie Denise, dochter van het echt paar Kröner-Bakker. Onze gepensioneerde medewerker de heer J. H. F. J. Schuurman hoopt don derdag 6 maart zijn 90ste verjaardag te vieren. De heer Schuurman, die thans verpleegd wordt in 'De Zonne straal' in Hilversum, was tot 15 juni 1940 werkzaam op de Amstel Brouwe rij als ijker van de fusten. Wij wensen de heer Schuurman een bijzonder ple zierige dag en nog vele jaren in goede gezondheid toe. Prins Theo 1 en de leden van de Raad van Elf waren present in de kantine van de brouwerij zie pagina 1). De kistenkeerder, waarmee het mogelij ke vuil uit de kisten wordt geschud. vervolg van pagina 3 nieuwe bottelserie, die de naam B'68 heeft gekregen, zijn ook de oude bottel series 1 en 2 door middel van een kleine rollenbaan en een heftafel met de Gei- selbaan verbonden. Al principio de marzo la nueva maqui- na en la botelleria del segundo piso se pondra enteramente en funcionamiento. 36.000 botellas con un contenido de 30 cl cada una se podran llenar entonces por hora o 30.000 botellas de 50 cl. Las cajas llenas se pondran automatica- mente sobre las paletas que se trans- portaran mediante el puente hacia el nuevo centro de expedicón. Desde el jueves 20 de febrero nuestros colaboradores pueden comprar bebidas gaseosas a precios reducidos. Particula- ridades concernientes a este asunto pue den leer sobre los tablones de anuncios.

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4