AMSTEL HELMOND vierde uitbundig carnavalsfeest PERSONEELSORGAAN VAN DE AMSTEL BROUWERIJ N.V. HET SPONGAT NUMMER 104 - 20 FEBRUARI 1969 Ruim 40.000 'Hup-Ajax'-petjes wer den weer uitgedeeld voor het Europacup- treffen Ajax-Benfica in het Olympisch Stadion. Fotograaf Guus de Jong zette er na de glorieuze overwinning van de Portugezen één op het hoofd van Ben- fica-parel Eusebio en fotografeerde hem zingend op het podium van een Am sterdams café. De exclusieve foto kreeg een plaats op de voorpagina van Het Nieuws van de Dag van donderdag 13 februari en natuurlijk in Het Spon gat. Eusebio fotografiado en un café de Am sterdam después del partido. den met deze 'opener' er het hele jaar een goed gebruik van zouden maken. Voor de best gecostumeerde carnaval- vierders waren er natuurlijk weer een aantal aardige prijzen te verdienen. Ze gingen naar mevrouw Smeijers, de heer en mevrouw Henraat en de heer Simons. Omstreeks één uur nam Prins Theo I afscheid van de uitbundige schare feest vierenden, die tot ruim twee uur op muziek van de Boerenkapel bleven dan sen en zingen. Het neerdwarrelen van honderden ballonnen uit de netten aan het plafond, betekende het einde van een zeer geslaagd feest. Como se ven en las fotografias la aso- ciación del personal de nuestra empre- sa en Helmond organizó una fiesta de Carnaval, la cual tuvo lugar el sabado 8 de febrero en la cantina. Sast 300 cola- boradores y sus familiares se divertieron de una manera excelente. 1 De tien 'man' sterke Boerenkapel bracht er flink de stemming in. Het grote Carnavalsfeest van de Per soneels Vereniging van onze brouwerij in Helmond is zaterdag 8 februari uitge groeid tot één van de best geslaagde avonden, welke de vereniging in lange tijd heeft georganiseerd. Er waren bijna driehonderd medewerkers met hun fa milieleden, allen uitgedost in kleurige costuums. Ook de kantine en de Helm zaal waren voor deze gelegenheid fees telijk versierd. Temidden van de boerenkapel, de dans- marikens en leden van de Raad van Elf gaat ceremoniemeester G. van de Wa ter de trap op naar de kantine. Voor de dansmuziek zorgde wederom het Trio Rob Ampts. Maar er was na tuurlijk ook een echte boerenkapel, die was samengesteld uit de leden van de Harmonie Phileutonia. De feestvreugde werd nog verhoogd door de Carnavals vereniging 'De Houtse Kluppels', die met hun Prins Theo I en de volledige Raad van Elf naar de brouwerij was ge komen. Ze hadden ditmaal ook twee buutreedners meegebracht. Het waren de heren Ventiel, die zijn buut bracht als wielrenner en Van de Water, die zich als straatmuzikant manifesteerde. De heer Van de Water, die als bewa kingsbeambte op de brouwerij werk zaam is, vervulde tevens de taak van ceremoniemeester bij de Raad van Elf. De bestuursleden van de personeelver- eniging werden door Prins Theo I on derscheiden in de orde van de Houtse Kluppels. De heer Van de Vrande reik te daarna uit naam van de personeels vereniging onderscheidingen uit aan Prins Theo I, de grootvorst, de cere moniemeester, de heer Ventiel en aan de leider van het Trio Rob Ampts. Deze onderscheiding bestond uit een roulette opener van de brouwerij hangend aan een lang rood lint. De heer Van de Vrande zei in zijn speech te hopen, dat degenen die zojuist waren onderschei-

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 1