ONS LEVEN in de brouwerij Agenda Tennisclub zoekt nieuwe leden Dankbetuigingen E. H. Rodriguez en B. H. van 't Rodriguez (links) Hoenderdaal. In dienst: B. H. v. 't Hoenderdaal, expeditie E. M. Rodriguez Rodriguez, Poviet J. Gonzales Soriano, Bottelarij Gehuwd: 21 december 1968 J. Calvo Mendez (Onderh. Bottelarij) met mej. E. Cruces Iglesia 24 december 1968 G. Carrasco Martinez (Bottelarij) met mej. G. Vicente Meronn 7 januari 1969 J. F. Lankamp (Expeditie) met mej. C. M. Jonk Terug uit militaire dienst: G. T. Middelman, Electr. Geboren: Juan Maria, zoon van het echtpaar Sosa Moreno-Voortmans Monique, dochter van het echtpaar Bos- Wessels Rodney, zoon van het echtpaar Luising- van Beek Van 13 tot en met 18 februari zal het Britse fregatschip HMS Scarboraugh met drie onderzeeboten een officieel bezoek brengen aan Amsterdam. Omdat een deel van de bemanning, te weten de onder officieren, de brouwerij komt bezoeken, kwam het verzoek binnen om met een twintigtal brouwerijmedewerkers ook een avond te gast te zijn aan boord van de HMS Scarboraugh. De juiste datum is zaterdag 15 februari. Belangstellenden kunnen zich opgeven bij de afdeling Personeels Zaken (toestel 428). Het is mogelijk uw echtgeno(o)t(e) of verloofde mee te nemen. Do. 23/1 - EHBO-cursus - vreemde voorwerpen in ./verbandleer Vr. 24/1 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 25/1 - Opleiding kaderinstructeurs Oranje Kruis Ma. 27/1 - Bedrijfsschool - repetitie Nederlands Clubavond biljartvereniging Di. 28/1 - Opleiding Vorktruckrijders Amsterdam/Helmond Wo. 29/1 - Oefenavond Alg. Hulpverl. Afwijkende bloedsomloop Do. 30/1 - EHBO-cursus - vervoer van gewonden Vr. 31/1 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 1/2 - Landelijke opleiding LOTUS Ma. 3/2 - Bedrijfsschool legerkelder Clubavond biljartvereniging Di. 4/2 - Opleiding Vorktruckrijders Amsterdam/Helmond Wo, 5/2 - Oefening bedrijfsbrandweer - brandpreventie Do. 6/2 - EHBO-cursus Herhalingen 1 t/m 8 test Vr. 7/2 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 8/2 - Oefenmiddag BO en IO kader Op 1 april begint opnieuw het tennis- seizoen. Reeds vele jaren bestaat er op de brouwerij in Amsterdam een club van brouwerijmedewerkers, die elke vrijdag avond speelt op het tennispark Van Mee geren-Westhof aan de Karei Lotsylaan in Buitenveldert. Vorig seizoen had men de beschikking over 1 baan, waarop men dan op die betrokken avond direct na kantoortijd terecht kon. Voor het komend seizoen hoopt men weer op twee banen te kunnen spelen, maar dan moet het aantal leden wat toe nemen. De laatste jaren telde de club tussen 12 en 16 leden. Het huidige be stuur bestaande uit de heren C. G. van der Vliet, H. M. Endenburg en F. Feits- ma, wil het werk graag eens aan wat jongeren overlaten en stelt daarom voor een nieuw bestuur te kiezen. Nieuwe leden van de tennisclub en even tuele bestuurskandidaten kunnen zich op geven bij de heren F. van Dort of A. M. de Ruiter, beiden van de Tekenkamer De dames van de kantine en de koffiekamer Technische Dienst in hun nieuwe uniformen; v.I.n.r. de dames Joosse-v.d. Starre, Millenaar, Veen, Rootring-Voorst, Ducloo-Slaa, Maas, Willemse en Elswijk. en te bereiken op telefoonnummer 404. Om tijdig het nodige aantal banen te be spreken, wil men opgave van nieuwe leden graag uiterlijk donderdag 30 janu ari. Het is dan ook nog mogelijk, wan neer men dit wenst, om gezamenlijk tot een andere speelavond dan de vrijdag avond te komen. Lid van de tennisclub Amstel Brouwerij kunnen alle medewerkers en medewerk sters worden. Ook familieleden en vrien den zijn welkom. Er wordt niet gespeeld in competitieverband, maar wel worden er onderling regelmatig wedstrijden ge houden. Als men zich opgeeft dient men te vermelden of men beginnend dan wel gevorderd is. De kosten waren tot voorheen 20,- per seizoen per deelnemer. Er is een kans dat de prijs iets wordt verhoogd. Een trainer is op het sportpark aanwezig, doch de kosten komen voor eigen reke ning. Voor (witte) kleding en een racket dient men zelf te zorgen. Gaarne wil ik U allen hierbij nog eens heel hartelijk bedanken voor het prach tige cadeau, dat ik bij mijn afscheid van de brouwerij van U mocht ontvangen. Het zal mij altijd blijven herinneren aan de sympathie en medewerking, die ik in een lange reeks van jaren van U heb mogen ondervinden. A. B. Paulis Een beetje bekomen van de drukte bij mijn afscheid van de Amstelbrouwerij wil ik U allen nogmaals hartelijk danken voor het prachtige cadeau dat ik van U mocht ontvangen. Tevens maak ik van deze gelegenheid gebruik om nogmaals mijn dank te be tuigen voor de prettige samenwerking. Mede namens mijn vrouw, F. J. W. Dirksen 8

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 8