•Jubilaris J. L. Gosman gehuldigd Carnavalsavond in Helmond Vakantiehuisjes Kleintjes pils en halve liters Donderdag 2 januari werd in kleine kring het veertig jarig jubileum gevierd van de heer J. L. Gosman, die lange tijd als districtleider horeca in het ge bied Noordholland werkzaam is geweest. Sinds eind 1965 is de heer Gosman even wel met ziekteverlof. Bij de huldiging van de heer Gosman, waarbij ook diens echtgenote aanwezig was, werd het woord gevoerd door onze directeur de heer Kranenberg, die de ju bilaris dank bracht voor de grote bijdra ge die hij in zijn langdurige loopbaan aan de uitbouw van de verkoop van Am- stelbier heeft geleverd. Als blijk van waardering ontving hij onder meer een geschenk onder couvert. Mevrouw Gos man speldde vervolgens haar man de gouden speld met briljant van de Amstel Brouwerij op. Bij deze informele bijeenkomst waren voorts aanwezig de heren mr. J. C. Bos- sard, mr. W. P. A. van Voorst van Beest, T. J. H. Kee, N. Broekhuysen en J. Schermelé. De personeelsvereniging van de brou werij in Helmond gaat weer Carnaval vieren Dat gebeurt zaterdag 8 februari vanaf half acht 's-avonds in de kantine van de brouwerij. Voor muziek zorgen de boerenkapel van de stadsharmonie Phileutonia uit Helmond en het trio Rob Ambst. Gelet op het grote sukses van de vorige carnavalsavond worden heel veel Helmondse Amstelmensen verwacht. IV. J. S w :irt 40 jaar bij de brouwerij De heer W. J. Swart, werkzaam op de afdeling Leningadministratie, zal op 1 februari de dag gedenken, dat hij veertig jaar geleden in dienst trad bij de Amstel Brouwerij. De viering van dit veertig jarig jubileum zal plaatsvinden op vrij dag 7 februari met een receptie in de Gijsbreghtkelder. Deze begint om half vijf. Verwacht mag worden, dat velen die de heer Swart in zijn lange loopbaan heben leren kennen, hem bij deze ge legenheid zullen komen feliciteren. De vakantiehuisjes van de brouwerij in Egmond aan de Hoef en Sint Maartens zee zijn nog niet geheel volgeboekt. In Egmond aan de Hoef is nog vrij de periode nummer 12, in Sint Maartenszee de perioden 1 tot en met 5 en 10 tot en met 12. Gegadigden kunnen nog een in schrijfformulier verkrijgen bij de portiers. Uiterlijk 1 februari dienen deze ingevuld in het bezit te zijn van mej. M. de Bloeme (interne post nummer 98 A). Graag maken wij u erop attent, dat ook familieleden en kennissen van Amstel- medewerkers gebruik kunen maken van de huisjes in deze perioden, echter onder verantwoordelijkheid van de Amstel- medewerkers. Indien t.z.t. vervoer naar en van de huisjes door de brouwerij ge wenst is, dan dient dit eveneens vóór 1 februari bekend te zijn bij mej. M. de Bloeme. 0 Dit is de kop van een nieuw rubriek je met zomaar wat informatie. Ook uw inbreng wordt op prijs gesteld. Bel daar voor met toestel 260. Met bijna alles kunt u bij ons terecht. Zoals De heer P. van Berge, werkzaam op de Interne Commerciële Afdeling in Hel mond, heeft een leven vol muziek achter de rug. Na veertig jaar pro Deo het orgel van de Pelgrimskerk in Den Bosch te hebben bespeeld, laat hij dit sinds begin dit jaar aan anderen over. Zo meldt het Brabants Dagblad. Bij het begin van de badmintonwed- strijden tijdens de zaalsportdag in Am sterdam riep plotseling een heel klein jongetje uit: 'Mamma, kijk eens, ze gaan met vogels tennissen De huurder van een woning aan de Tweede Boerhaavestraat wil deze ruilen voor een kleinere woning met badge legenheid in Amsterdam Oost, Zuid of Buitenveldert. Geboden wordt een 4- kamer woning met grote zolderkamer. Huur momenteel 72,— per maand. Hogere huur geen bezwaar. Belangstel lenden kunnen kontakt opnemen met de afdeling Personeels Zaken (toestel 428). Op de toilet op de tweede etage van het hoofdkantoor in Amsterdam is enige tijd geleden een gouden trouwring ge vonden met aan de binnenzijde gegra veerd: 26-12-55 Lydia. De verliezer kan zich in verbinding stellen met de afdeling Personeels Zaken (toestel 428). 0 De ingang van het nieuwe expeditie centrum aan de s-G rave sande straat heeft een eigen gezicht gekregen. Er hangen twee heel opvallende Amstel- borden. Op één ervan staat met grote letters 'Expeditie' 0 De heer P. W. van Loon (Admini stratie) verbleef een tijd lang in het zie kenhuis. Hij dankt eenieder voor de be langstelling daar en bij zijn thuiskomst. De Volksuniversiteit Amsterdam heeft voor de komende maanden weer een aantrekkelijk programma opgesteld. Boekjes met omschrijvingen van cursus sen en lessen zijn ter inzage bij de afde lingen Personeels Zaken en Public Rela tions. Radio Nederland Wereldomroep heeft onlangs in de brouwerij televisie opnamen gemaakt voor een programma dat binnenkort wordt uitgezonden in Su riname en de Nederlandse Antillen. 0 In de ranglijst van de meest regelma tige amateurwielrenner van het afgelo pen seizoen staat de Amstel-renner Joop Zoetemelk op de vijfde en Jan van Kat wijk op de zesde plaats.

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 7