ZAALSPORTDAG Gevonden en verloren Dia deportivo In de Sporthal van de V.U., zijn na de Zaalsportdag van onze brou werij een aantal sportartikelen en kledingstukken gevonden. Het zijn twee paar gymnastiekschoenen, een witte sportbroek en een wit sportshirt. Ze zijn terug te beko men bij de heer J. Hoogvliet toe stel 285). Vermist wordt een licht bruine wollen trui. Wil de moge lijke vinder ook even kontakt op nemen met de heer Hoogvliet. zeer sterk spel liet zien, wat hun de overwinning opleverde. En dan tot slot de tafeltennisfinale, die wederom ging tussen de heren Schiet en Verdiesen en waarin opnieuw de heer Verdiesen, on danks knap tegenspel van de heer Schiet, winnaar werd. Rest te melden, dat deel nemers en hun begeleiding's-avonds vele uren feestend doorbrachten in de Gijs- breghtkelder, wat er ongetwijfeld heeft toe bijgedragen, dat zeer velen de vol gende dagen stram en stijf door het be drijf gingen. De uitslagen waren: Zaalvoetbal: 1. Bottelarij (Bulte, Stip hout, Hernandez Gonzales, Baas, Her- blot, de Jager en Agema); 2. Expeditie (Strieker, Rijk, Kraal, v. d. Burgh, van Nieuwpoort, J. Udo en C. J.Udo). Zaalhandbal: 1. Poviet (de dames Joos- ten-Wouts, Joosten, Wiebes, Groot, Hoornman en Groot en de heer Leenen); 2. Boerhaavestraat (mevrouw Scholier en de heren Vermeulen, Nap, Hulscher, Frölich, van 't Schip, Gieling en de Jong). Volleybal: 1. Gemengd team (Giesbers, Hoogvliet, Wakker, Jacobs, Scholier, Schraa en Sargentini); 2. Tekenkamer (Baars, List, de Dood, Spakman, van Broekhoven. Bouwman en de dames List-Hennig en Bouwman-Hagtman). Badminton: 1. Teengs Gerritsen Jacobs (Export Inkoop); 2. Mej. v. d. Jagt Franken (Accountants); 3. Mej. de Bloe- me Gans (Pers. Zaken Machine- werkplaats). Tafeltennis: 1. Verdiesen (Timmerwink- kel); 2. Schiet (Biertapinstallaties); 3. Elink Schuurman (Directie). En estas paginas ven Efds muchas foto- grafias del Dia Deportivo, al cual alre- dedor de 130 empleados de la compa- nia participaron. Es una lastima que solamente un espanol estaba entre ellos. Se llamó Hernandez Gonzales, cuyo equipo de futbol sacó el primer premio. Esperamos una próxima vez una parti- cipacón mas grande. Het Poviet-team dat bij het zaalhandbal de eerste prijs behaalde. De heer N. Broekhuysen overhandigt de medailles aan de aanvoerder van het winnende voetbalteam. Foto hieronder: De heer Verdiesen, kampioen in het tafeltennisspel. Deze reikte ook de prijzen uit, een taak, die aan het eind van de middag werd overgenomen door de heer N. Broek huysen. Het is haast ondoenlijk van het gehele sportgebeuren in kort bestek verslag te doen. Daarom volstaan we met vermel ding van de winnaars. Wel willen we even de heel spannende voetbalfinale tussen de teams van de bottelarij en de expeditie vermelden, die - evenals vorig jaar met strafschoppen beslist moest worden. De eerste vijf schoppen lever den een gelijke stand (3—3) op, de vol gende drie schoppen pakten uit in het voordeel van het bottelarijteam, waarbij Agema (Gijsbreghtkelder) als invaller doelman voortreffelijk werk verrichtte. Voorts complimenten voor het handbal- team van de Poviet, dat zich als een keurige eenheid (tenue) presenteerde en De wedstrijdleiding had het bijzonder druk. Op de knieën voorzitter Hoogvliet, rechts op de voorgrond de heer de Vries, die uitslagen en standen bijhield, daar achter wedstrijdleider Van Daalen. Foto onder: Poviet-keepster met kniebescherm- stukken. 5

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 5