weer geslaagd evenement Amstel 'cracks'. Dat zou dan tevens wat meer publiek op de (voortreffelijke) tri bune brengen, hetgeen de sfeer in de zaal zeker ten goede komt. Een andere suggestie is om wat grotere bedrijfseenheden in teams onder te bren gen, waardoor meer (gezonde) rivaliteit ontstaat en het publiek voor z'n eigen clubje (Bedrijf, Hoofdkantoor, Helmond, Poviet, Preserven of Drankenhandels) aanmoedigingskreten kan laten horen. Maar we voeren direct aan, dat dit alleen al organisatorisch natuurlijk niet zo ge makkelijk ligt. Maar hoe het ook zij, de Zaalsportdag van 11 januari j.l. had bij zonder veel aantrekkelijke punten en heeft deelnemers, organisatoren en pu bliek veel plezier gebracht. Er werd partij gegeven op vijf onder delen: zaalvoetbal, zaalhandbal, volley bal, badminton en tafeltennis, met in deze laatste twee takken van sport onze directeur mr. J. M. Elink Schuurman. De tweede Zaalsportdag in de Sporthal van de Vrije Universiteit in Amstelveen heeft de ruim 130 deelnemende Amstel- mensen vele genoeglijke uren bezorgd. De Sportcommissie, die geheel uit jonge brouwerijmedewerkers bestaat, kan terug zien op een zeer geslaagd evenement dat in organisatorisch opzicht met kop en schouders uitstak boven de vorige winter georganiseerde Zaalsportdag. Dat neemt niet weg, dat er aan het program ma altijd nog wel wat te schaven blijft. wedstrijd al moest aantreden om half tien 's morgens, terwijl de tweede wed strijd (duur één kwartier) op papier pas vier-en-een-kwart uur later, maar in wer kelijkheid eerst ruim vijf uur na het eerste spel (dus omstreeks 3 uur 's mid dags) begon. Natuurlijk kon men in die tussenliggende uren naar de verrichtingen van de andere deelnemers kijken, maar daarvoor is men niet in de eerste plaats gekomen. Het zou daarom wellicht verstandig zijn ge- Mr. J. M. Elink Schuurman in aktie op het badmintonveld (foto bovenen doel- schieten tijdens de voetbalfinale (foto hiernaast). En ons bezwaar geldt dan ditmaal de verdeling van de wedstrijden over de gehele dag. We weten hoe moeilijk het is een slui tend programma op papier te zetten en we weten ook dat de minste vertraging de hele afwerking van het schema in de war kan gooien. Maar het drukt wel zwaar op het enthousiasme van de deel nemende teams, wanneer zoals bij zaal voetbal ditmaal een ploeg voor de eerste 'Dreigend onheil' aan het volleybalnet (foto hieronder) en uitreiking van de me dailles aan het zaalhandbalteam van Po viet door mr. J. M. Elink Schuurman (foto hiernaast). weest, wanneer men zich voor meer tak ken van sport had opgegeven. Maar dat had zonder twijfel de Sportcommissie voor ernstige problemen gezet. Om een lichtelijke verveling te onder drukken is het misschien aardig om een volgend maal een of andere attractie op sportgebied in het programma in te las sen. Bijvoorbeeld een wedstrijd tussen een sterk basket- of volleybalteam uit de nationale competitie en een team van 4

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4