Geluidshinder P. Kranenberg Veel propaganda voor kandidaten Over enkele weken zal een begin gemaakt worden met de sloop van de legerkelders 5 tot en met 16, welke zich bevinden in het bedrijfs- gedeelte onder de plaats waar thans de barak (nog) staat. Dat is dus direct grenzend aan het binnenterrein achter het hoofd kantoor, beter bekend als 'de drie hoek'. De sloopwerkzaamheden, waarbij drilboren en mokerhamers ge bruikt worden, zullen naar men verwacht veel overlast door ge luidshinder geven. De Technische Dienst stelt alles in het werk om deze werkzaamheden op zodanige tijdstippen te laten uitvoeren, dat de hinder tot een minimum wordt beperkt. Daartoe wordt 's morgens reeds in alle vroegte begonnen en wordt de middagpauze van de bij de sloop betrokken medewerkers verlegd naar een uur, waarin op de kantoren wordt gewerkt. De alge hele afbraak en de daaruit voort vloeiende werkzaamheden zullen ongeveer VA tot 3 maanden in be slag nemen. installeerde Ondernemingsraad Maandag 20 januari installeerde onze directeur, de heer P. Kranenberg, als voorzitter de onlangs gekozen Onder nemingsraad. Hij heette de leden van harte welkom en wenste hen geluk met hun benoeming. De heer Kranenberg wees erop, dat de Ondernemingsraad van de Amstel Brou werij sinds zijn instelling altijd een be langrijke taak heeft vervuld. Hij was echter van mening dat de raad in 1969 in verband met de fusie veel zaken van gewicht te behandelen zal krijgen. Dat de directie grote behoefte had aan de Ondernemingsraad als overlegorgaan was een duidelijke zaak, zei de heer Kranenberg. Hierna verklaarde hij de raad voor geïnstalleerd. De heer Koch sprak een woord van dank en wees op het belang van het kontakt tussen personeel en directie. Op de foto van links naar recht zittend: K. N. Tielkemeyer, mej. A. M. Wesse- ling, P. Kranenberg, mej. M. Koldijk, F. van Beveren; staand: A. W. F. Kroon, N. Broekhuijsen (toehoorder), J. Spel. L. B. J. Koch, J. C. Gans, G. Stalenhoef, J. J. Kloos, H. C. W. Groot, E. J. de Geest, B. J. Leereveld, Th. Dalmolen (secretaris). De heren L. M. Slisser en J. Timmer mans moesten wegens deelname aan een cursus verstek laten gaan. Grote belangstelling was er voor de 'openbare aanplakplaatsen'waar met affiches propaganda voor de kandidaten werd gemaakt. Relatief de meeste stemmen (76,2 pro cent) kreeg een kandidaat van de groep Expeditie, terwijl de drie gekozenen van de groep Bottelarij elkaar maar heel weinig ontliepen. De twee gekozenen van de groep Commercie, die in de propa ganda als één man naar buiten traden, kregen elk precies evenveel stemmen. Een compliment is zeker op zijn plaats voor de heren van het verkiezingscom- mité, te weten G. Struiksma, F. Falken- hagen en H. Fokke, die nauwelijks een half uur na sluiting van het stemlokaal, de uitslag van de verkiezingen bekend konden maken. (vervolg van pag. 1) hun stem (vanzelfsprekend op deze kan didaat) zouden uitbrengen. Alles bijelkaar dus een aantrekkelijk geheel, dat de ver kiezingen zeer verlevendigde. Als we het aantal opgekomen kiesge rechtigden per groep bekijken, dan valt op dat de Commercie het hoogste op komstpercentage heeft, te weten 89. Bij de maandgelders komen de zogeheten Overige Afdelingen er met 61,9 het slechtst af. Bij de uurloners liggen de overige afdelingen nog iets lager name lijk 59,2. Hier is de Bottelarij met 76,3 het hoogst. Een opmerkelijk cijfer is de 26,4 pro cent blanco stemmen bij de Overige Af- Het verkiezingscomité telt de stemmen. V.l.n.r. de heren F. Falkenhagen, G. Struiksma en H. Fokke. delingen (uurloners) en de 18,9 procent blanco stemmen bij de bottelarij. Dit zou erop kunnen wijzen, dat de onder deze groepen vallende Spaanse medewerkers niet helemaal raad hebben geweten met hun stembiljet. 3

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 3