Afscheid J. D. Aurik P. A. Buck hartelijk gehuldigd Veel verhalen De heer Kramer sprak namens de oud gedienden van de Technische Dienst. Ook hij haalde herinneringen op uit het verleden. Hij sprak over machine III, die eens het zorgenkind van de heer AAA El jueves 2 de Enero se celebró en la cantina la Recepción de ano nuevo para el personal. Nuestro director, el Sr. P. Kranenberg pronunció el discurso anual y leyó parte de este en espanol. Nuestros empleados espanoles pudieron obtener una traducción detallada en la cantina. In de kantine is donderdag 19 december afscheid genomen van de heer J. D. Aurik, die op deze dag bij gele genheid van zijn 65ste verjaardag, het bedrijf verliet. De heer Aurik, die met zijn vrouw en twee zoons naar de brou werij gekomen was, heeft de laatste tijd dienst gedaan als magazijnmeester van de electriciënsafdeling. Hij kwam in april 1961 bij de brouwerij. Namens de directie werd hem een lucht foto van het bedrijf overhandigd door de heer P. H. van der Vliet van de Technische Dienst. De heer B. A. Dam mers sprak uit naam van de medewer kers van de Electriciënsafdeling en over handigde de heer Aurik een grammo fooninstallatie. Mevrouw Van Aurik werd verrast met een bloemstuk. laten aanbieden. Deze cadeaux tezamen vormden een visuitrusting. De heer Voet besloot met het overhan digen van een boek over vissen, dat een gift was van de deelnemers aan de vrijdagmorgenclub. De voorzitter hier van, ir. de Boer, was door ziekte ver hinderd aanwezig te zijn, en stuurde een telegram. Ook waren er telegrafische wensen van de heer Brugman uit Cura sao en diverse leveranciers, die ook voor een gedeelte van de bloemenhulde had den gezorgd. De heer Buck zal het zeker op prijs hebben gesteld dat ir R. van Marwijk Kooy de tijd had gevonden om hem persoonlijk te komen gelukwensen. Na het dankwoord van de jubilaris kre gen de vele aanwezigen, waaronder een groot aantal gepensioneerden, de ge legenheid om de heer Buck de hand te drukken. AO Jaar bij de brouwerij Anders dan anders begon de herdenking van het feit dat de heer P. A. Buck 40 jaar geleden in dienst trad van de Amstel Brouwerij, want precies op deze 17e december vierde mevrouw Buck haar verjaardag. Het was een aardig idee om het officiële gedeelte van het jubileum te beginnen met het aanbieden van een bloemetje aan de jarige. Als eerste nam drs. A. J. de Roy het woord om de jubilaris geluk te wen sen namens de directie, die helaas ver hinderd was om aanwezig te zijn. 'In veertig jaar is de heer Buck opgegroeid naar een verantwoordelijke positie, het geen niet mogelijk was geweest zonder de hulp van zijn vrouw. Een speciaal woord van dank voor haar is dan ook op zijn plaats', vond de heer de Roy. Tijdens zijn toespraak schilderde de spre ker enkele gebeurtenissen uit die lange periode, waarin de crisis een markante plaats innam. Tenslotte speldde de heer de Roy de jubilaris de gouden speld van de Amstel Brouwerij op. Als vertegenwoordiger van de Algemene Bedrijfsgroepen Centrale sprak de heer Koch. Hij schetste de jubilaris als een nauwkeurig man, maar ook ernstig, als iemand die niet vooraan wil staan, maar er wel graag bij wil zijn. Als geschenk overhandigde de heer Koch een repro ductie van een muurschildering, waar na hij de oud-collega van de jubilaris, de heer de Vries, verzocht om de her- inneringsspeld van de bond op te spel den. Buck is geweest, haalde het verhaal van een sleepbootmotor op de vaste wal aan en tekende de jubilaris als een nauw keurig, behulpzaam en openhartig man, die er niet voor terugschrikt om ook de jongeren wegwijs te maken. Een kwali teit, die de heer Kramer altijd zeer heeft weten te waarderen. De medewerkers in machinewerkplaats, ketelhuis en machinekamer werden ver tegenwoordigd door de heer G. van Kooten, die de jubilaris van harte feli citeerde en hem een uitgebreide hobby set overhandigde namens allen uit boven genoemde afdelingen. De heer Falkenhagen sprak uit naam van de collega's en vervolgens prees de heer Struiksma de jubilaris als een on misbare steun van de BZB. Toen vele jaren geleden de eerste cursus E.H.B.O. begon, was de heer Buck ook van de partij. Daarom was het een goede ge dachte om een vertegenwoordiger van de Reddingsdienst, Brandweer en Alge mene Hulpverlening elk een geschenk te 7

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 7