AMSTERDAM KIEST ONDERNEMINGSRAAD Vrijdag 17 januari worden in Amster dam de verkiezingen gehouden voor de samenstelling van de nieuwe Onderne mingsraad. Het gaat daarbij om vijftien leden, die voor een periode van drie jaar zitting hebben in de raad. Ons per soneel vallend onder de brouwerij in Amsterdam is verdeeld in zeven groe pen. Tesamen vormen zij 970 stemge rechtigden, die 2412 stemmen kunnen uitbrengen. Bij deze verkiezingen is het namelijk noodzakelijk dat men soms op meer dan één kandidaat uit een bepaal de groep zijn stem dient uit te brengen, omdat per groep vaak meer vertegen woordigers in de raad zitting krijgen. Door de verschillende groepen zijn in to taal 38 kandidaten gesteld. Twee daar van zijn vrouwelijke werknemers, te we ten de dames M. Koldijk en A. M. Wes- seling, waarvan de eerste reeds in de hui dige Ondernemingsraad zitting heeft. Er zijn 24 vakbondskandidaten. De kandidaten zijn, in alfabetische volg orde: GROEP I - Administratie 1. Mej. M. Koldijk 2. K. Nap 3. C. Ch. Wolffgramm Hieruit te kiezen één lid GROEP II Commercie 1. A. van Buren 2. G. P. ten Hoope 3. B. J. Leereveld 4. K. N. Tielkemeyer Hieruit te kiezen twee leden GROEP III - Produktie en T.D. 1F. van Beveren 2. E. J. de Geest 3. W. Grande 4. M. J. Schalm 5. R. Scholier 6. P. van Veen 7. J. Wimmers 8. Th. G. de Wit Hieruit te kiezen twee leden GROEP IV - Overige afd. 1. A. W. F. Kroon 2. B. J. Leeftink 3. J. van der Pauw 4. J. Petrus 5. Mej. A. M. Wesseling Hieruit te kiezen twee leden GROEP V - Expeditie 1. H. C. W. Groot 2. J. J. Polderman Hieruit te kiezen één lid GROEP VI 1. A. Brokkaar 2. A. J. M. Goos 3. C. A. van Migo 4. P. Rieder Bottelarij 5. L. M. Slisser 6. J. Spel 7. G. Stalenhoef Hieruit te kiezen drie leden GROEP VII - Overige afd. 1. B. Bosch 2. J. C. Gans 3. J. J. Kloos 4. L. J. B. Koch 5. P. G. van Lierop 6. H. Smit 7. J. H. Stiphout 8. J. Timmermans 9. H. van der Waart Hieruit te kiezen vier leden Mej. Koldijk Nap Wolffgramm Van Buren Stemgerechtigd zijn de werknemers, die de leeftijd van 21 jaar hebben be reikt en op de dag der verkiezingen ten minste 1 jaar onafgebroken in dienst van de onderneming zijn. Derhalve zul len ook een aantal Spanjaarden hun stem kunnen uitbrengen. Aan de kiesgerechtigden zal in het les lokaal, waar het stembureau is geves tigd, een stembiljet worden overhandigd, waarop de kandidaten zijn vermeld. De briefjes moeten gevouwen in de stem bus worden gedeponeerd. Op het stem biljet is duidelijk vermeld hoeveel vak jes rood moeten worden gemaakt. Stembiljetten, die verkeerd zijfi inge vuld of waarop aantekeningen zijn ge maakt, zijn van onwaarde. Het verkiezingscomité, dat belast is met het toezicht op de verkiezingen en dat Ten Hoope Leereveld Tielkemeyer Van Beveren de tellingen moet verrichten, zal bestaan uit de heren: F. Falkenhagen H. Fokke G. Struiksma Het stembureau is geopend van 06.45 tot 10.15 uur 's morgens en van 13.00 tot 14.45 uur 's middags. De volgende tijden worden aangehouden voor de verschillende groepen. 06.45 uur de afgaande werknemers van de ploegendienst 07.30 uur de stemgerechtigden uit groep VI - Bottelarij 08.15 uur de stemgerechtigden uit groep V Expeditie 08.35 uur de stemgerechtigden uit groep VII Overigen 09.25 uur de stemgerechtigden uit groep III Prod, en T.D. 10.00 uur reservetijd voor niet opgeko- menen uit bovenstaande groe pen 10.15 uur Sluiting ochtendzitting 13.00 uur de stemgerechtigden uit groep II - Commercie 13.25 uur de stemgerechtigden uit groep I - Administratie 14.00 uur de stemgerechtigden uit groep IV - Overigen 14.30 uur reservetijd voor niet opgeko- menen uit bovenstaande groe pen 14.45 uur Sluiting middagzitting 16.45 uur Voorlopige uitslag op school bord bij stembureau Maandag 20 januari volgt definitieve uitslag op de publicatieborden van de brouwerij in Amsterdam, terwijl in het eerstkomende nummer van het Spongat een meer uitgebreid verslag zal volgen.

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 4