Sportcommissie rekent op een grote publieke belangstelling Zaterdag 11 januari: Zaalsportdag Aanstaande zaterdag, 11 januari, wordt voor de tweede maal een Zaalsportdag gehouden voor het brouwerijpersoneel in Amsterdam. Ruim 130 deelnemers en deelneemsters hebben zich bij de leden van de Sportcommissie opgegeven. Dat is bedu.dend meer dan vorig jaar. Men verwacht dan ook een bijzonder aan trekkelijk programma met volop span ning zowel voor de deelnemers als voor het publiek. Van de vijf takken van sport staat zaal voetbal aan de spits met acht deelne mende teams. Er wordt gespeeld in twee poules. Elke wedstrijd duurt 15 minu ten. Voorts zijn er vier handbal- en vol leybalteams. Groot is de belangstel ling voor badminton, dat voor het eerst in het programma is opgenomen. Er komen vijftien tweetallen tegen elkaar binnen de lijnen. Voor tafeltennis heb ben zich dan nog eens 24 deelnemers Hoe was 1968 Wat brengt 1969 (vervolg pagina 8) specialisten krijgen wellicht betere kan sen, terwijl de aanpak van nieuwe mark ten en produkten weer nieuwe mogelijk heden scheppen. In mijn toespraak' aldus de heer Kranen- berg 'is duidelijk tot uiting gekomen dat de resultaten van het afgelopen jaar niet in alle opzichten zo rooskleurig zul len zijn als in 1967. Ik schroom dan ook niet om u dit duidelijk onder het oog te brengen. Toch geloof ik dat wij de toekomst van onze nieuwe werkgemeen schap met een gerust hart en vol ver trouwen tegemoet kunnen zien. Voor waarde zal zijn dat wij in het nieuwe geheel een goede bijdrage gaan leveren in het uiteindelijke resultaat. Onze nieuwe partners in de andere werkmaatschappijen tonen tegenover ons een grote tegemoetkomendheid, die ge paard gaat met grote verwachtingen van hun kant van hetgeen wij als Amstel- mensen in het nieuwe concern zullen presteren. Wij zullen deze verwachtingen alleen kunnen beantwoorden als wij er voor zorgen, dat door een goed onder ling samenspel 1969 een jaar wordt waarop wij terecht trots mogen zijn. Het is in deze geest dat ik u en de uwen namens de Raad van Bestuur en mijn collega's Elink Schuurman, Miedema en Van der Werf dank zeg voor de inspan ning en toewijding betoond in 1968 en u een gezegend 1969 toewens'. aangemeld. Omdat het wedstrijdpro gramma overbelast is, wordt in deze laatste vier sportonderdelen steeds 1Ü minuten gespeeld. Bij tafeltennis en bad minton worden dus niet de sets volledig uitgespeeld. Hoewel de Sporthal van de Vrije Uni versiteit niet in de binnenstad van Am sterdam ligt, is deze toen op vele ma nieren gemakkelijk te bereiken. We ver wachten dan ook zeer veel brouwerij medewerkers, die niet actief aan de sportwedstrijden deelnemen, aanstaande zaterdag in Buitenveldert om hun afde lingsteams aan te moedigen. Er is een ruime accomodatie met een grote tri bune. Het adres van de V.U.-sporthal is Uilenstede 100 te Amsteiveen. Hoe te bereiken? De Sporthal is te bereiken met bus 26 vanai het Eeidsepiein (voor het Hirsch- gebouwuitstappen halte Buitenveldert- selaan (bij Supermarkt De Gruyter). Vanaf het Muiderpoortstation dient men bus 8 te nemen, uitstappen eveneens Buitenveidertselaan. Indien u met eigen vervoer komt is de Sporthal eveneens gemakkelijk te vin den: vanaf het Olympisch Stadion de Stadionweg volgen tot het Olympiaplein, dan rechtsaf Parnassusweg, Buitenvel- dertselaan, Uilenstede (kruising Kalfjes- laan-Buitenveldertselaan). Vanaf het Amstelstation over Berlagebrug (over de Amstel), linksaf Amsteldijk tot aan 't Kalfje, rechtsaf Kalfjeslaan, Uilenstede. Na afloop van de wedstrijden en de prijsuitreiking is er voor de deelnemers een dansavond in de Gijsbreghtkelder. Aanvang acht uur. De muziek wordt verzorgd door het kwartet 'Music Pa trol' uit Hilversum. El viernes 17 de Enero tendran lugar las elecciones para el consejo laboral. Llamamos la atención de Uds. hacia el hecho de que también los colaboradores espanoles tienen que votar. Consulten para ésto las listas con las horas y los apellidos sobre el tablón de anuncios. Las fotografias de los candidatos en- contraran en esta revista. brouwerij El sabado II de Enero se celebrara por segunda vez un dia deportivo a eubierto. Es una lastima que solamente un cola- borador espanol participant. Se trata de Pedro Hernandez Gonzales, que juega al futbol en el equipo de la botelleria. Uds. pueden incitar a él, asi como a los demas companeros en el salón de depor- tes de la Vrije Universiteit, el cual se puede alcanzar con el autobus 8 desde la estación Muiderpoort y con el auto bus 26 desde el Leidseplein. Bajar pa- rada Buitenveldertselaan. Wegens plaatsgebrek moest een deel van de kopij blijven liggen tot het volgende Spongat. Nieuw personeel: mej. Akkermans en de heren Van Bilsen, Vierbergen en Bedoya M our ente. In dienst: J. Vierbergen, Poviet A. J. M. van Bilsen, Opleiding Horeca- verkoop Mej. Ph. Akkermans M. Kogenhop, Wortk. J. M. Bedoya Mourente, Electr. Uit dienst: R. Wegloop, Magazijn J. Sanduende Pena, Gistkeld. H. Grundmann, Exp. Mevr. I. Michilsen-Voorn, Int. Dienst G. J. A. M. Bouvy, Public Relations Mej. J. J. H. Bennink, Export Mej. F. U. Kirschbaum, Thuisverbruik J. H. B. Scholten, Horecaverkoop Noord F. J. W. Dirksen, Horecaverkoop Noord J. P. van Kempen, Horecaverkoop Zuid A. J. B. Paulis, Administratie/Kas Mevr. G. H. Hoogland-lager, Reklame Mevr. C. de Laat-de Mol, Poviet Gehuwd: Mej. C. C. M. Bos (Secretariaat) met de heer R. Rozenberg R. Kraal (Exp.) met mej. J. S. Dirkse F. Sosa Moreno Bott.) met mej. G. M. Th. Voortmans Mej. G. van Voorst (Int. Dienst) met de heer G. A. Rootring R. van Vlijmen (Electr.) met mej. J. N. Harthoorn Geboren: Mildred Claudine Geneviève Dewi, doch ter van het echtpaar J. F. Wetzel- Loomans Jolanda Saskia, dochter van het echtpaar C. J. van Dijk-Sijbrands Veronica lohanna, dichter van het echt paar J. W. Prins-van Deventer 10

Amstel - Het Spongat | 1969 | | pagina 10