Agenda Huwelijk van twee Amstelmedewerkers ONS LEVEN in de brouwerij Klaverjasclub had goed jaar nunmiHmI"mmI""Uil""""" Vr. 20/12 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 21/12 - Landelijke opleiding LOTUS Contactavond Reisvereniging A.B. Ma. 23/12 - Clubavond biljartvereniging Do. 2/ 1 - NIEUWJAARSRECEPTIE Vr. 3/ 1 - Clubavond klaverjasvereniging Ma. 6/ 1 - Bedrijfsschool - rekenen Clubavond biljartvereniging Wo. 8/ 1 - Oefenavond Alg. Hulpverl. - test 5 en 6 Do. 9/ 1 - EHBO-cursus - wonden en infectie Vr. 10/ 1 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 11/ 1 - Kaderoefenmiddag ZAALSPORTDAG PERSONEEL AMSTEL BROUWERIJ AMSTERDAM |||||||||ll|||||||||||||||||||||l||||||||||||||||||l|||||||||||||lllllllllllllllllllllllll|IIIIIIIIIIW^^ Zaterdag 30 november werd in Helmond het huwelijk voltrokken tussen mejuf frouw H. van Vloten en de heer Fons Moonen. De bruid heeft vanaf de ope ning van de Amstel-vestiging in Hel mond haar werkzaamheden verricht als secretaresse van de Interne Commerciële Afdeling, terwijl de bruidegom ruim acht jaren als inspecteur aan de brouwerij is verbonden. Een overweldigende belangstelling tijdens de receptie in café-restaurant 'De Beurs' was het bewijs, hoezeer hun kontakt met onze relaties en de collega's steeds werd gewaardeerd. Namens de collega's in Amsterdam, Hel mond en Heerlen werd het bruidspaar een electrisch fornuis en een dia-projec tor aangeboden. Op de foto ziet men mevrouw van Raay, gastvrouw in café-restaurant De Kei te Helmond, die het bruidspaar feliciteert. In dienst: Mej. M. H. de Best, Poviet A. Garcia Lopez, Poviet F. Seoane Pasandin, Poviet E. Hidalgo Vara, Poviet M. Tapioles Anton, Poviet G. Ern'sting, Poviet P. Morees, Poviet R-. C. C. Logister, Mech. Administratie A. G. Jacobs, Inkoop Uit dienst: H. J. Kühr, Interne Dienst Th. A. Wennekus, Expeditie P. v. d. Hjorst, Instr. Makerij N. M. Coppens, Bedr. Lab. T. de Vries, Poviet Geboren: Ingrid Franciska, dochter van het echt paar Baars - van der Meer (Teken kamer) Anita, dochter van het echtpaar Aarts- Juwett (Loonadministratie) Karina, dochter van het echtpaar v. d. Beek (Poviet)-Rijkeboer Gehuwd: Mej. M. M. van der Toorn (Export) met de heer P. J. Graafstal A. G. M. Moonen (Horecaverkoop-Zuid) met Mej. H. V. M. M. van Vloten (I.C.A. Helmond) Nieuw personeel: bovenste rij losse fo tootjes: A. Garcia Lopez en Mej M. H. de Best; daaronder: A.G.Jacobs, F. Seoane Pasandin en R. C. C. Logister; geheel onder: M. Tapioles Anton, P. Morees, G. Ernsting en E. Hidalgo Vera. De Klaverjasclub van onze brouwerij in Amsterdam organiseert maandag 23 de cember de jaarlijkse Kerstavond in de kantine van de brouwerij. Verwacht wordt dat vele leden en hun dames deze avond aanwezig zullen zijn, want ook nu weer wacht hen een prachtige ver rassing. Vanzelfsprekend wordt er deze avond ook gespeeld, waarbij aantrekke lijke prijzen de inzet vormen. Om het wedstrijdprogramma niet te over voeren is er op vrijdag 27 december geen klaverjasavond, zodat vrijdag 3 ja nuari de eerste klaverjasontmoeting in het nieuwe jaar is. De Klaverjasclub Amstel Brouwerij telt ongeveer veertig leden, waarvan enkelen van buiten het bedrijf. Nieuwe leden zijn steeds van harte welkom. Zij kunnen zich opgeven bij de heren. G. Dijst (voor zitter - telefoon toestel 277), C. van As (sekretaris) en H. Diederich (penning meester toestel 426). Naast de onderlinge wedstrijden op vrij dagavonden, wordt regelmatig gespeeld tegen teams van andere verenigingen, waarbij Amstel van tijd tot tijd aantrek kelijke prijzen in de wacht sleept. Een belangrijke aktiviteit van de Kla verjasclub is het jaarlijkse toernooi, waaraan nagenoeg alle bekende Amster damse club deelnemen. De drie wed strijdavonden worden dit jaar gehouden op 14, 21 en 28 februari in de kantine van de brouwerij. Tussen de 70 en 80 clubs doen aan dit treffen mee. 14

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 14