Sint te gast bij i.C.A. Helmond Sint goed bassist San Nicolas Nu inschrijven voor zaalsportdag (vervolg van pagina 11) nam. Het samenspel met ondermeer gita rist Eddy Christiani ging de Sint voor treffelijk af. Alles leek erop dat het be slist niet de eerste maal was dat hij het instrument bespeelde. Zwarte Pieten op autopeds strooiden pepernoten over de tafels. San Nicolas el santo de origen espanol visito la fabrica el jueves 5 de diciem- bre. Uno de los primeros que llamo a su lado, tambien uno de los espanoles que mas tiempo lleva en nuestra empresa. Een haarknipabonnement voor 'kapper' Tomas Silvestre Severino. Una subscripción para cortar el pelo para el peluquero Tomas Silvestre Seve- rino. El Santo 'espanol' saluda a sus compa- triotas. fue Severino Tomas Silvestre de botel- leria nacional. Ha trabajado muchos ahos como pelu quero y aün corta la melena a muchos de sus amistades. Por su buen comportamiento, San Nico las le obsequio tres bonos para visitar a otra peiuqueria y ademas las letras A y B de Aanstel Brouwerij de choco late. Todos los presentes se divertieron mucho con la alegre cantante Karin Kent y su orquesta. Dokter Pappie snoert de heer Dalmolen 'deskundig' de mond. Woendag 4 december vierde de Interne Commerciële Afdeling Helmond haar jaarlijkse St. Nicolaasfeest. Uit de diverse bleek, dat ook commerciële mensen crea tief kunnen zijn. Sinterklaas had hiervoor alle waardering en hoewel zijn tongval hier en daar een Limburgs accent verried, zodat zijn Spaans niet geheel vlekkeloos overkwam, had hij voor alle aanwezigen een vader lijke raad en een bemoedigend woord. Zijn hoge leeftijd schreef hij zelf toe aan zijn gevoel voor humor. Deze humor strooide hij dan ook in overvloedige mate rond. Met een gepast cadeautje voor iedereen Graag hier nog even een opwekking voor de Zaalsportdag voor de medewer kers van de brouwerij in Amsterdam, die op zaterdag 11 januari wordt gehouden in de Sporthal van de Vrije Universiteit. Vanzelfsprekend staat uw besluit om deel te nemen aan dit jaarlijks terug kerend sportfestijn al vast. Maar wie zich nog niet heeft aangemeld moet dat op korte termijn doen, want de Sportdag is al over drie weken. Om een zo aantrekkelijk mogelijk pro gramma te kunnen samenstellen, verzoe ken de leden van de Sportcommissie u om uw inschrijfformulieren vóór de Kerstdagen, dus uiterlijk maandag 23 december bij hen in te leveren. Ook kunt u uw inschrijfformulieren bij de ver schillende portiers achterlaten. Om verzekerd te zijn van een zo span nend mogelijk verloop van de wedstrij den, wordt men verzocht speciale af delingsteams samen te stellen. Voor die genen, die niet actief aan de sportdag kunnen deelnemen, bestaat er dan de mogelijkheid hun afdelingsteam extra aan te moedigen. De sporthal is vanuit de stad gemakke lijk te bereiken. In het volgende Spongat zullen wij de juiste routes en busverbin dingen vermelden. Het aantrekkelijke van deze hal is, dat er een ruime tribune voor de toeschouwers is, terwijl de zaal goed verwarmd is. Tevens heeft men er een grote kantine. Voor de deelnemers aan de sportdag is er diezelfde avond in de Gijsbreghtkel- der van de brouwerij een feest. De sport commissie is bezig een gezellig dans- orkest te contracteren. De avond begint om half acht. Nadere bijzonderheden hieromtrent volgen. Degenen, die geen inschrijfformulier meer bezitten, kunnen een nieuw exem plaar bij de portiers verkrijgen. De spor ten, waarvoor men zich kan opgeven, zijn: zaalvoetbal, zaalhandbal, volleybal, badminton en tafeltennis. stal hij de harten van zijn grote kleine kinderen en maakte er, samen met zijn Zwarte Piet, een geslaagde avond van. 12

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 12