BINGO weer succes Vr. 6/12 Za. 7/12 Ma. 9/12 Di. 10/12 Wo. 11/12 Do. 12/12 Vr. 13/12 Za. 14/12 Ma. 16/12 Di. 17/12 Wo. 18/12 Do. 19/12 Vr. 20/12 Za. 21/12 in de brouwerij ONS LEVEN De kantine van onze brouwerij in Am sterdam was vrijdag 22 november tot op de laatste plaats gevuld, toen daar weer de traditionele najaars-bingo-avond werd gehouden. Vier ronden konden worden meegespeeld met als laatste daarvan de zogeheten Nederlandse Bank- bingo. Vanzelfsprekend was het ook nu weer enorm spannend. Bij het projec teren door de heer G. Struiksma van de bingo-getallen kon men met gemak een speld horen vallen. Gespannen gingen de blikken van het projectiescherm naar de bingo-formulie ren en terug tot het moment dat ergens uit de zaal keihard het woord bingo' klonk. In een lange ren kwamen de ge lukkigen naar de volbeladen prijzen- tafel, waarvan men - als men tenminste een goede bingo had een aantrekke lijke prijs mocht meenemen. Bij de bank-bingo waren voor elke prijs meer goede bingo-roepers, zodat de geld prijzen enigszins verdeeld werden. Op vallend was dat ditmaal geen enkele prijswinnaar met meer dan één prijs naar huis ging. Tussen de bingo-ronden kon men een dansje maken op muziek van het orkest 'De Metro's'. Ook ditmaal waren weer vele Spaanse medewerkers met hun familieleden naar dit steeds weer gezel lige feest gekomen. De volgende bingo avond wordt in het komend voorjaar gehouden. Clubavond klaverjasvereniging Opleiding kaderinstructeurs Oranje Kruis Bedrijfsschool - Wortkoeling en Gistkelder Clubavond biljartvereniging Vorktruckcursus Amsterdam/ Helmond Oefenavond bedrijfsbrandweer - theorie schema Oefenavond E.H.I.O. - elementaire A. C. EHBO-cursus stoornissen algemeen Clubavond klaverjasvereniging Contactavond visclub Altijd Beet Oefenmiddag kaderleden BO IO Bedrijfsschool - taak 18 en herh. Nederlands Clubavond biljartvereniging Vorktruckcursus Amsterdam/Helmond Oefening reddingsdienst - theorie hoge redding knopen Oefenavond E.H.I.O. - elementaire A.C. 2 EHBO-cursus - Stoornissen algemeen Clubavond klaverjasvereniging Landelijke opleiding LOTUS Contactavond Reisvereniging A.B. Illllllllllll>llllllllllllllllllllllllllllll!!lllllllllllllllllllllllllllllllillllllllll|il|llllll!llllll]lllllllllllllllllllllllllllalllllli:;lllllllllllllllllllllllllll[llll[llllilllllllllllllllllllllllllllllll]llllllllllllllllllllllllllll]lllllllllll!llll[ll!lllllllllllllllllllllllll In dienst: Mej. C. P. A. J. van Ettro, I.C.A.-Helmond Mej. P. J. Pijs, Pers.zaken Helmond L. H. Mos, Horeca-Zuid C. v. d. Scheur, Kwal. lab. C. H. Vallentgoed, Poviet E. Santos Bezos, Poviet K. G. Kroeze, Wortkoeling Uit dienst: Mej. H. V. M. M. van Vloten, I.C.A.-Helmond Mej. Ch. M. Huurdeman, Leningadministratie A. N. Pais, Hoofdboekhouding A. E. R. Dickhout, Mechanische Adm. F. A. Buschmann, Bottelarij Terug uit militaire dienst: R. Naber, Expeditie Nieuw personeel: mej. van Ettro en de heren Mos. Kroeze, Santos Bezos, v. d. Scheur en Vallentgoed. Getrouwd: P. G. M. Frie (Mech. Adm.) met Mej. O. van Walsteijn Geboren: Wouter Thomas Johannes, zoon van het echtpaar van Gils (Thuisverbruik)- Marcelissen Janneke, dochter van het echtpaar Roep- pel (Planning en Org.)-Soet Richard, zoon van het echtpaar P. Brand- Broeren (Bottelarij) Peter David, zoon van het echtpaar G. Ernsting-de Putter (Poviet) Benita, dochter van het echtpaar B. Panizo Rodriguez-Outmans (Botte larij) Muchos de nuestros Espanoles, algunos con sus familiares, estuvieron presentes para el Bingo tradicional en la cantina el viernes 22 de novièmbre ultimo. Tambien etta vez fue una noche muy divertida con baile y todo. El siguiente Bingo se celebrara en la primavera.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6