„OLYMPISCH GOUD" te gast in Amstel's Gijsbreghtkelder O.R. Helmond Tijdens de traditionele wielerlunch in de Gijsbreghtkelder van onze brouwerij in Amsterdam werden ditmaal, in aanwe zigheid van vele prominenten uit de wie lersport, onder meer de medaillenwin- naars van de Olympische Spelen in Mexico gehuldigd. Uit handen van onze directeur mr. J. M. Elink Schuurman ontvingen de gouden medaillewinnaars op de 100 kilometer ploegentijdrit (v.l. n.r. op de foto) Joop Zoetemelk, Jan Krekels, René Pijnen en Fedor den Her tog een fraaie herinneringspul met in scriptie. Keetie Hage, de enige Neder landse wereldkampioen, kreeg tijdens deze bijeenkomst een originele Makkum- mer fopkan ten geschenke, waaruit zij gestoken in een leren voorschoot heel voorzichtig een slok bier dronk. De voorzitter van de K.N.W.U., de heer P. van Dijk, maakte tijdens de wieler lunch bekend, dat de Sportcommissie heeft besloten de Amstel Gold Race met ingang van 1969 het praedikaat 'klas sieker voor beroepsrenners' te geven. De race, die het komend voorjaar voor de vierde maal wordt gehouden, vindt plaats Donderdag 5 december herdenkt het echtpaar W. Zevenster-Theunis, wonende Eerste Oosterparkstraat 99 III in Am sterdam, de dag dat het 40 jaar geleden in het huwelijk trad. De heer Zevenster geniet thans van zijn pensioen, nadat hij tot 1 november 1966 bij de expeditie werkzaam is geweest. Wij wensen de familie Zevenster een heel genoeglijke dag en nog vele gelukkige jaren toe. op vrijdag 18 april. De start is wederom voor onze brouwerij in Helmond. Amstel zal ook het komend seizoen met een amateurploeg uitkomen. De 15 ren ners, waarvan er 4 (met gemerkt) voor de eerste maal in de Amstel-formatie zitten, zijn: Nanno Bakker (Wieringerwerf), Flor de Bree Schinveld), Fedor den Hertog (Ermelo), Jan Hordijk Rotterdam), Albert Huzebosch (Beilen) Piet van Kat wijk (Oploo), Karei Keybeck (Schaes- berg), Matthijs de Koning (Scherpen- zeel), Fred van Lachterop (Amsterdam). Piet Neeskens Haarlem), Jans Vlot Wanneperveen), Wicher Vlot (Wanne- perveen), Arnold Voogt (Scherpenzeel), Peter van der Voort (Amsterdam) en Joop Zoetemelk (Rijpwetering). Ploeg leider is wederom Herman Krott. Makkummer fopkan voor Keetie Hage Op 25 november j.l. vergaderde in Hel mond de Ondernemingsraad onder lei ding van de heer P. Kranenberg. De mededelingen, die ook in de onder nemingsraadvergadering Amsterdam zijn gedaan, en in het Spongat van 21 novem ber zijn gepubliceerd, werden door de heer Kranenberg herhaald. Tijdens de rondvraag werd o.a. geïnfor meerd naar de harmonisatie van de arbeidsvoorwaarden van het concern. De heer Kranenberg deelde mede, dat hij hierop geen concreet antwoord kon geven, omdat men druk doende is alle mogelijke regelingen te inventariseren. Het is nog te vroeg om hieruit conclu sies te trekken. De volgende vergadering zal plaatsvin den op 10 februari 1969 om 16 uur. P. A. Buck 40 jaar in dienst van de brouwerij Dinsdag 17 december, 's middags om half vijfzal in de Gijsbreghtkelder van onze brouwerij in Amsterdam het jubi leum worden gevierd van de heer P. A B. Buck, die op deze dag het feit her denkt dat hij 40 jaar geleden in dienst trad van de Amstel Brouwerij. De heer Buck begon zijn werkzaam heden voor de brouwerij op 17 decem ber 1928 als machinist in de machine kamer, op welke afdeling hij thans onder- baas is. We verwachten dat velen de heer Buck bij gelegenheid van dit jubileum zullen komen feliciteren. El 19 de noviembre ultimo, se agasajo en el Gijsbreghtkelder a muchos ciclistas prominentes, por los buenos resultados obtenidos en la ultima temporada. La foto muestra a los cuatro ganadores de una medalla de oro en los Juegos Olimpicos de Mexico, quienes reciban un vaso de manos de nuestro Director, el senor Dr. J. M. Elink Schuurman. En el otro foto se ve la campeona mundial de ciclismo senorita Keetje Hage como intenta de beber cerveza de una gara de loza fina. De heer M. C. J. Eyck van onze afdeling Public Relations, heeft zaterdag 23 no vember met goed gevolg het examen ter verkrijging van het basisdiploma Public Relation afgelegd. Dit diploma is de afsluiting van de 2 jaar geleden begonnen beroepsopleiding Public Relations. 4

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4