Si. Nicolaas Tandheelkundige hulp voor Ziekenfonds verzekerden Agenda ONS LEVEN in de brouwerij Zomerhuisjes Van de Amsterdamse Vereniging tot Bevordering der Tandheelkundige Ver zorging van Ziekenfondsverzekerden (A.T.Z.) hebben wij op ons verzoek de toezegging gekregen, dat de protheses die door onze tandheelkundige dienst zijn gemaakt, bij de Ziekenfondsen voor een deel kunnen worden gedeclareerd. Dit geldt alleen voor ziekenfondsver zekerden, die een aanvullende verzeke ring hebben gesloten. Vergoed wordt dat gedeelte van de kos ten, dat bij verzorging van de prothese door de A.T.Z. door het Ziekenfonds zou zijn gedragen. Dit zijn dezelfde tarie ven die bij de brouwerij worden be rekend. Zowel bij de brouwerij als bij de A.T.Z. kost een volledige prothese (1ste verstrekking) 203,50. Voor rekening van de A.T.Z. of de brouwerij komt 117,50. De verzekerde zelf moet 86,- betalen. Volgens de nieuwe regeling past de brou werij niet meer bij, omdat dezelfde kos ten door de ziekenfondsen worden ver goed. De verzekerde blijft bij handhaving van de huidige tarieven 86,- zelf be talen. De procedure zal als volgt gaan ver lopen: Onze Tandheelkundige Dienst verzorgt de gewenste prothese (geheel of gedeeltelijk). De betrokkene krijgt een kwitantie voor het totale verschuldigde bedrag. Dit geheel bedrag wordt op loon of salaris ingehouden. Met deze kwitantie gaat hij/zij met het bewijs van lidmaat schap naar het Ziekenfonds waarbij hij/ zij is aangesloten en claimt het deel dat het Ziekenfonds moet vergoeden. De vergoedingen betreffen mede andere kleinere Voorzieningen, waarvan de kos ten uiteraard lager zijn. Inlichtingen hierover worden verstrekt door de af deling Personeelszaken. iniiiiiiiiiiinimiiiiiiiiiiiiii'anilmmminimumin Do. 21/11 - EHBO-cursus Verstikk./Warmtebev./ test en verbandleer Vr. 22/11 - GROTE BINGO-AVOND IN DE KANTINE Za. 23/11 - Landelijke opleiding LOTUS Ma. 25/11 - Bedrijfsschool taak 16 en 17 rekenboek Clubavond biljartvereniging Wo. 27/11 Alg. Hulpverl. dienst - oef. behandeling botbreuken Oefenavond E.H.I.O. - gasmaskers Do. 28/11 EHBO-cursus - el. stroom/vergift. verbandleer Vr. 29/11 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 30/ 11 - Opleiding kaderinstructeurs Oranje Kruis Ma. 2/12 Bedrijfsschool - Scheikunde B Clubavond biljartvereniging Wo. 4/12 Totaal-oefening BZB i.v.m. Sint Nicolaas Oefenavond E.H.I.O. - verschil BO en IO Vr. 6/12 Clubavond klaverjasvereniging Za. 7/12 - Opleiding kaderinstructeurs Oranje Kruis |iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiil,iiiiiii'.;iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiijiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Indien de werkzaamheden dit toelaten zullen onze medewerkers op donderdag 5 december (Sint Nicolaas) 's middags om 4 uur naar huis mogen gaan. Si el trabajo lo permite, el personal podra salir a casa a las 4.00 de Ia tarde el dia 5 de diciembre (fiesta de San Nicolas). In dienst: G. J. A. M. Bouvy, Public Relations R. J. Haberer, Bottelarij J. Smeenge, Laboratorium A. Sanduende Pena, Gistkelder J. Pena Suarez, Poviet J. Perez Sanchez, Povieit Uit dienst: C. de Wit, Legkelder H. P. Dijkhuis, Poviet A. J. Foks, Expeditie Geboren: op 26-10-68 Jolanda Helena, dochter van het echtpaar J. Harnas-v. d. Stel (Expeditie) T. de Vries A. van Staveren Nieuw personeel v.l.n.r. de dames Boek hout en Van Voorst en de heren San duende Pena, Bouvy, Perez Sanchez, Haberer, Gallego Alvarez, Nieuwenhuy- zen, Pena Suarez, Garcia Souto, Zimmer man, Ramirez Montero, Verduin, Alva rez Fernandez, Wegloop. (vervolg van pagina 3) De belangstelling voor da drie nieuwe huisjes in Egmond aan de Hoef was bijzonder groot. Ook nu verwacht men hiervoor weer veel aanvragen. Er wordt nog eens op gewezen, dat vorig jaar ook aan de huisjes in Sint Maartenszee tal van voorzieningen zijn getroffen. Onder meer werden deze voorzien van nieuwe keukens en van een nieuw afvoersysteem onder de grond. Gelijk met da bekendmaking van de eerste groep 'gelukkigen', die de uitslag krijgen thuisgestuurd, zal op de publi catieborden mededelingen worden ge daan over de nog openstaande perioden. Aanmelding daarvoor dient te geschieden vóór 5 december. 4

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4