4 Agenda ONS LEVEN in de brouwerij Biljart toernooi Geslaagd Reis vereniging (vervolg van pagina 3) na het in gebruik nemen van het expe ditiecentrum flink wat ruimte vrijgeko men, die tot op heden voornamelijk ge bruikt wordt als parkeerruimte. Inmid dels is ook een begin gemaakt met het afbreken van de kisten- en vatentrans- porteur, waarvan de bruggen hoog over de weg liepen. De derde brug, waarover de aanzuigleidingen voor de gerst lopen, blijft vooralsnog in takt. De expeditie van ons bier zal in de naaste toekomst als volgt geschieden: de vrachtwagens met lege emballage berei ken de expeditie via het weggedeelte Met behulp van een enorme kraan wordt de brug van de kistentransporteur om laag gehaald. vóór ons hoofdkantoor. De onvolledige pallets met kisten en dozen worden afge laden links van de toegangspoort naar de driehoek, alwaar wederom een con troleurshuisje geplaatst zal worden. Van daar rijdt men rechts met een wijde bocht de brouwerij binnen, waar men vaten aan de loswal achterlaat. De op pallets gestapelde kisten en dozen met lege flessen gaan alle naar het nieuwe expeditiecentrum. Daartoe verlaten de wagens de z.g. vatenexpeditie en rijden over de Mauritskade naar de 's-Grave- sandestraat. Het laden van de wagens geschiedt voor het binnenlands vervoer in het expeditie- centrum. Naast kisten en dozen zullen binnenkort ook alle vaten gepalletiseerd zijn. Wagens voor export worden gela den op het binnenterrein. Deze rege ling brengt met zich mee, dat het laden op de openbare weg - in casu de Mau ritskade - zo veel mogelijk vermeden wordt. Brouweirijmedewerkers en bezoekers kunnen hun wagens kwijt vlak voor het hoofdkantoor, waar 34 parkeerhavens zijn gemaakt. Hoewel door de afsluiting van de rijbaan nabij de brug naar het iiiiiiiiiinnmiliumminihui Do. 7/11 - Stoorn. PI. T. test m.o.m. en HN Vr. 8/11 Clubavond klaverjasvereniging Za. 9/11 Landelijke-opleiding LOTUS Ma. 11/11 - Mechanica - Bedrijfsschool werkboek 1 t/m 5 Clubavond biljartvereniging Wo. 13/11 - Oefening bedrijfsbrandweer - blussen met kl. midd. Oefenavond EHIO - Gasmaskers - en schijndoden Do. 14/11 - EHBO-cursus Hersenletsels en behandeling Vr. 15/11 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 16/11 - Opleiding kaderinstructeurs Oranje Kruis Visclub Altijd Beet, Viswedstrijd Ma. 18/11 - Bedrijfsschool - biertechniek, koeling en druk Clubavond biljartvereniging Wo. 20/11 - Oefening reddingsdienst - praktijk ladders Oefenavond EHIO - gevaren bij andere wapens Do. 21/11 - EHBO-cursus Verstikk. Warmtebev. test en verbandleer Vr. 22/11 - GROTE BINGO-AVOND Za. 23/11 - Landelijke opleiding LOTUS •i|llll||||l|||||||||||||||||||||||||||||llllllll||i||||||||||lill!il|||i|ll!lilll||||||fi||||||||llli|||||llllllllllllillllllllllll.iillllll':ililiillll!llilllllililllllllllllllllllllllllll!l!llllliilllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllllllllliilllllllllllllllllllllllllllllill In dienst: Ir. F. J. H. Jie-A-Looi, O.C.D. J. Deinert, Mechanische Administratie A. van Staveren, Bewakingsdienst H. E. A. Gieling, Bedrijfs- en Budget- adm. Mej. S. F. W. Kalf, Typekamer Mej. R. Y. Meijer, Typekamer E. Wethmar, Public Relations Mej. E. Boekhout, Poviet T. de Vries, Poviet Emma Kinderziekenhuis een stuk dood lopende straat is ontstaan, blijft het hier- bedoelde gedeelte een gewone 'openbare weg'. Het is niet uitgesloten, dat dit weggedeelte in de toekomst door middel van een slagboom zal worden afgesloten. De boom zal dan vanuit de portiersloge bediend kunnen worden. Drie deelnemers aan het Intercollegiaal Biljarttoernooi, die nog niet in het bezit zijn van een herinneringsvaantje, kunnen dit verkrijgen bij de heer Beekman. De heer G. J. Runhaar, werkzaam bij Poviet Producten N.V., is dezer dagen geslaagd voor het examen Chemisch- Analist HBO-A. De Reisvereniging Amstel Brouwerij houdt vrijdag 8 november 's avonds om acht uur, een ledenvergadering in het leslokaal van de brouwerij in Amster dam. In deze vergadering zal het reis programma voor 1969 worden bespro ken. Daarbij zullen een aantal films over België vertoond worden. Ook zal men de leden informeren over de plan nen voor de aanstaande december maand. A. Nieuwenhuyzen, Exp. I. Barre,iro Pereiro, Exp. L. L. Zimmerman, Legk. Mej. G. van Voorst, Int. Dienst R. F. Galleco Alvarez, Exp. A. Garcia Souto, Legk. Uit dienst: G. Koper, Bewakingsdienst A. L. F. J. Vermulst, Hoofdboekhouding H. J. G. Meisner, Bedr.- en Budget administratie J. H. Hey sr., Electr. Werkplaats j. H. Hey, jr., Cart. Terug uit militaire dienst: E. J. Brunsveld, Exp. J. Speijdel, Exp. Getrouwd: Mej. M. van Voorthuijzen, Koffiekamer, met de heer F. Versteeg Mej. C. Udo (Statistiek) met de heer C. Vos. Geboren: Jurjen Robert, zoon van het echtpaar Y. Olfers-Jongstra (Exp.) op 11-10-68 Catharina Hendrika, dochter van het echtpaar W. Koch-Schenk (garage) op 18-10-68 Overleden: M. v. d. Steeg (gepens.) Nieuwe personeel v.l.n.r. de dames Meyer en Kalf en de heren Wethmar, Deinert en Gieling.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 4