Olympisch goud voor Agenda ONS LEVEN in de brouwerij 6 Do. 24/10 - EHBO-cursus Alg. regels stoorn. A.T. zwachtels Vr. 25/10 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 26/10 - Landelijke opleiding LOTUS Ma. 28/10 - Bedrijfsschool - natuurkunde Clubavond biljartvereniging Wo. 30/10 - Reddingsdienst - theorie ladders en knopen Oefenavond EHOI - taak eerste helper bij rampen - uurtest Do. 31/10 - EHBO-cursus Schijndood en shock - m.o.m. en H.N. Vr. 1/11 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 2/11 Opleiding kaderinstructeurs Oranje Kruis Oefenmiddag kader BO en IO Ma. 4/11 Bedrijfsschool - Nederlands taak 16 en 17 Clubavond biljartvereniging Wo. 6/11 Alg. Hulpverl. dienst - Geraamte/spieren/afw. - test 3 en 4 Oefenavond EHIO Gevaren biologische-/chemische wapens Do. 7/11 Stoorn. Pl.T. test - m.o.m. en HN Vr. 8/11 - Clubavond klaverjasvereniging Za. 9/11 Landelijke opleiding LOTUS IlllllllllIlllllllllllllIlllllllllllllllllllllllll Uit dienst: D. Verdouw, Bottelarij H. H. Delang, Expeditie O. Castro Vieites, Bottelarij J. de Jong, Cartonnage T. Kat, Bottelarij Terug uit militaire dienst: C. de Wit, Legkelder Gehuwd: J. P. Giacomini (Exp.) met Mej. A. Kor- zelius op 27-9-68 Geboren: Hester Arendina, dochter van het echt paar D. Lobbes-Gerssen (Exp.) op 21-9-68 Overleden C. van Bladeren (gepens.) op 1-9-68 H. Soutendijk (Exp.) op 4-10-68 Nieuw personeel v.l.n.r. de dames van Elswijk, Peereboom en Riechelmann- Johannessen en de heer drs. de Vries. iiiiiminiminmimimm Direct na het bekend worden van dit De hierbij gepubli- fraaie resultaat verzond onze brouwerij ceerde foto's heb- een zestal telegrammen naar Mexico, ben betrekking op gericht aan de vier renners persoonlijk de in het vorige en aan de heren Joop Middelink (coach) Spongat versche en Adrie Zwartepoorte (chef d'équipe). nen namen van De inhoud was nieuwe personeels- leden. Dit zijn de mannen alle vier, zij wonnen het goud en deden dat fier, proficiat kerels, Amstel Bier. H. L. Wouters Tijdens de jaarlijkse wielerlunch van de brouwerij omstreeks half november zul len de 'gouden Amstel-renners' evenals de andere medaillewinnaars in de Gijs- breghtkelder worden gehuldigd. In dienst: D. Alvarez Fernandez, Bottelarij E. C. Ramirez Montero, Poviet H. P. Dijkhuis, Poviet J. D. Verduin, Poviet R. Wegloop, Centr. Magaz. H. A. Vrolijk Twee Amstel-renners maakten deel uit van het wielerkwartet dat op de Olym pische Spelen in Mexico voor Neder land een gouden medaille veroverde. Het zijn Fedor den Hertog en Joop Zoetemelk, die tesamen met René Pijnen en Jan Krekels de 100 kilometer ploe gentijdrit op de weg op hun naam brach ten. Voorwaar een prachtige prestatie, waarmee we de renners en hun begelei ders van harte feliciteren.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6