Wisselbekertoernooi Helmond UNICEF- wenskaarten NU bestellen Afscheid J. PIKET na 32 jaar AM STEL Geslaagd 5 UNICEF, het Kinderfonds van de Verenigde Naties, brengt elk jaar een serie Kerst- en Nieuwjaars kaarten uit. UNICEF, zo staat in een vouwblad, wil hulp en hoop geven aan alle kinderen van de wereld, vooral aan hen, die slacht offer zijn geworden van honger, ziekte en onwetendheid. Voor hen staat UNICEF op de bres: om hun een gelukkiger toekomst te geven, om te zorgen dat ze gezond zijn, dat ze geen gebrek hoeven te lijden en dat ze onderwijs krijgen. Een belangrijke bron van inkom sten voor het kinderwerk zijn de UNICEF-wenskaarten. Voor vijf gulden kan men een doosje van 10 dubbele kaarten in enveloppe kopen. Eventueel vijf kaarten voor 2,50. Het zijn prachtige ge kleurde afbeeldingen en illustra ties, ontworpen door bekende kunstenaars en belangeloos aan het Kinderfonds afstaan. Ze zijn te bestellen bij de heer Nooy van de Reclame Studio (telefoon toestel 336). Bestellingen moeten uiterlijk dinsdag 3 decem ber binnen zijn. Betaling bij af levering. Vrijdag 1 november 's middags om half vijf, zal in de Gijsbreghtkelder afscheid worden genomen van de heer J. Piket, opleidingsfunktionaris van onze brou werij en als zodanig belast met de op leiding van horeca-exploitanten voor het vakdiploma. De heer Piket kwam 5 ok tober 1936 in dienst van de brouwerij. Op 26 oktober aanstaande zal hij de pensioengerechtigde leeftijd bereiken. Ongetwijfeld zullen velen de heer Piket bij zijn afscheid de hand komen druk ken. Mejuffrouw J. E. van Hamersveld is ge slaagd voor het diploma chemisch ana list (HBO-A). Mej. Van Hamersveld is werkzaam op het bedrijfslaboratorium. Voor de derde maal werd op zaterdag 5 oktober door de voetbalvereniging Amstel Hplmond het jaarlijks wissel beker toernooi georganiseerd. Het weer was enorm goed. De gehele dag geen regen, de zon iiet zich zelfs af en toe even zien. De wedstrijden werden geleid door de KNVB-scheidsrechters, de heren J. van Stiphout, P. Wijnen en J. Mansvelders. De eerste wedstrijd begon om tien uur. Hatéma, dat de beker vorig jaar in zijn bezit kreeg, won weliswaar met 2—1 van Van Dam, maar deze cijfers bleken in het verloop van 't toernooi niet vol doende om de finale te bereiken. De Haes, dat tegen Hatéma gelijkspeelde had de taak, in zijn poule op Van Dam een zodanige overwinning te behalen, dat het doelgemiddelde uit zou maken wie er in de finale zou komen. De spe lers van De Haes kweten zich uitstekend van hun taak en versloegen Van Dam met maar liefst 6-0. Ook het Amstel-team had weer aspira ties voor 'n ereplaats en kwam via een gelijkspel tegen Texoprint en een over winning op Heros in de finale. In de eerste helft gaf de finale 'n prima gelijkopgaand spel te zien, maar na de rust moest het Amstel-team met 3-0 zijn meerdere erkennen in De Haes. Ook de Amstel veteranen, die een wed strijd speelden tegen de veteranen van Raaymakers, leden een nederlaag (5—1). 's-Avonds om half negen vond de prijs uitreiking plaats in de Helmzaal van onze brouwerij. De prijs werd uitgereikt door de heer P. v. d. Vliert van de af- Het elftal van de brouwerij in Helmond, dat de tweede plaats behaalde. De heer P. van der Vliert rechtsreikt aan de aanvoerder van het winnende team de eerste prijs uit. deling Public Relations omdat ir. J. Drost verhinderd was. De wisselbeker werd in ontvangst genomen door de aanvoerder van De Haes, de heer J. Joosten. De beker werd daarna in triomf naar de tap gedragen en gevuld met bier. De spelers van De Haes zorgden er wel voor dat deze geledigd werd. De avond werd verder opgeluisterd door het reeds be kende dansorkest Trio Rob Ampts. Uitslagen: Poule I Hatéma-Van Dam 2-1 De Haes-Hatéma 0-0 Van Dam-De Haes 0-6 Poule II Texoprint-Heros 2-2 Amstel-Texoprint 1-1 Heros-Amstel 1-4.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 5