I Ondernemingsraad Amsterdam bijeen Do. 10/10 Vr. 11/10 Za. 12/10 Ma. 14/10 Wo. 16/10 Do. 17/10 Vr. 18/10 Za. 19/10 Ma. 21/10 Wo. 23/10 w ONS LEVEN in de brouwerij 6 (vervolg van pagina 3) hem voor het eerst bijgewoonde ver gadering. Hij sprak de hoop uit, dat ook in de toekomst alle problemen open hartig en eerlijk zullen worden bespro ken. Tot slot overhandigde de heer Van Ou- tersterp de scheidende voorzitter een kartonnen kei met inhoud als blijk van appreciatie voor de prettige wijze waar op de heer Van Marwijk Kooy de open hartige discussies heeft geleid en de aan dacht die hij heeft besteed aan de bij het personeel van Helmond levende wensen. Hij hoopte dat de heer Van Marwijk Kooy, als hij toch in de buurt is, vaak in Helmond zal aankomen. Bij het ter perse gaan van dit nummer vernamen wij dat op 8 oktober j.l. op 83-jarige leeftijd is overleden Ir. J. E. du Celliée Mul ler, die tot 1 januari 1950 be drijfsleider van onze brouwerij was. In de 2 oktober jl. gehouden Onderne mingsraadvergadering Amsterdam werd naar aanleiding van een vraag in de vorige vergadering besloten dat de ver kiezingen voor de ondernemingsraad in december zullen worden gehouden. Door de voorzitter, de heer mr. E. J. Egberts, werd het nieuwe organisatie schema bekend gemaakt. Een concept overwerkregeling voor het personeel op maandsalaris, dat reeds eerder met de betrokken kleine commis sie was besproken, wordt tot nader order opgeschort in verband met de fusie. Van de kant van de ondernemingsraad leden werd erop aangedrongen te zijner tijd opnieuw inspraak te krijgen in deze huns inziens ingewikkelde zaak. Omdat in de nieuwe situatie overleg met de Heineken gewenst is, acht de voorzitter het verstandiger deze zaak voorlopig te laten rusten, omdat er alleen maar kans bestaat dat men langs elkaar heen praat. Een voorstel tot wijziging van het O.R.- reglement werd ter bestudering aan de Do. 24/10 Vr. 25/10 Za. 26/10 EHBO-cursus blz. 18/31 verbandleer 'driekante doek' Clubavond klaverjasvereniging Visvereniging Altijd Beet vissen in binnenwater BILJARTTOERNOOI AMSTEL BROUWERIJ Landelijke opleiding LOTUS Oefenmiddag kaderleden BO IO Bedrijfsschool - kleine gids Clubavond biljartvereniging Algemene Hulpverl. dienst - praktijkoefening 2509 Oefenavond EHIO - test 7 en 8 - ademh.org. en afw. (mom H.N.) EHBO-cursus - blz. 31/44 test - snel- en doekverbanden Clubavond klaverjasvereniging Opleiding kaderinstructeurs Oranje Kruis Feestavond 'seizoensluiting' - visver. Altijd Beet Bedrijfsschool - Taak 14 en 15 rekenen Clubavond biljartvereniging Bedrijfsbrandweer brandprev. 24/ 53 schemaoefening theorie Oefenavond EHIO - test 9 en 10 - spijsvert. en afw. herh. 1/4 EHBO-cursus Alg. regels stoorn. A.T. - zwachtels Clubavond klaverjasvereniging Landelijke Opleiding LOTUS iiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinHiiiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiuiiiiiiiniiiipiniiiiiiiinuinuitiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiBiaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitiHiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiititiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHUiiitiiitiuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiniriiiiiiiiiiiiiiiik leden overhandigd. T.z.t. zal dit in be handeling worden genomen. De heer Egberts, die voor het laatst de vergadering presideerde, wijdde in zijn afscheidswoord enige woorden aan zijn 10-jarige ervaring als voorzitter van de ondernemingsraad. Door het samenspel heeft hij veel opgestoken van wat er onder het personeel leeft. Hij dankte alle leden voor het vertouwen dat hem in deze jaren is toegevallen en het op bouwende werk dat door de O.R. is verricht. Ook de heer Van Marwijk Kooy, die voor het laatst de O.R.vergadering bij woonde, prees het werk dat in de afge lopen jaren is verricht. Nadat de heer Veenings, namens de leden de scheidende directeuren een af scheidsgeschenk had overhandigd, hield de heer Kranenberg een korte speech, waarin hij de hoop uitsprak, dat hem net zoveel vertrouwen zal worden ge schonken als de scheidende voorzitter. De volgende vergadering wordt vastge steld op maandag 4 november a.s. De Ondernemingsraad Amsterdam nam afscheid van de heren Egberts en Van Marwijk Kooy, terwijl de heer Kranen- berg werd geïntroduceerd. In dienst: Mej. A. Peereboom, Horeca verkoop- Noord Drs. J. E. de Vries, Poviet Prod. N.V. H. H. Vrolijk, Expeditie Mevr. W. F. F. Riechelmann- Johannessen, Interne dienst Mej. A. H. van Elswijk, Kantine H. L. Wouters, Expeditie T. L. van Gulik, Expeditie Uit dienst: A. A. L. van Bunge, Public Relations A. W. Albers, Reklame Sales Prom. M. van Gelderen, Poviet J. Cano Milano, Bottelarij A. W. M. Letschert, Bottelarij M. Munoz Segura, Bottelarij J. A. Caballero Granados, Bottelarij V. Mangot Casanovas, Bottelarij M. Garcia Salas, Bottelarij J. Marin Leon, Bottelarij H. van der Valk, Expeditie Gehuwd: Mej. A. M. van Hoeckel (O.C.D.) met de heer D. Vlaarkamp Mej. A. M. Triest (Int. Dienst) met de heer B. Ensing J. C. Paulus (Expeditie) met Mej. Th. v. d. Veen Geboren: Alexander Edward, zoon van het echtp. Baars(Expeditie)-ter Mast Annemarie Sophia Suze, dochter van het echtp. Scholten(T.D.)-Kneefel In militaire dienst: A. P. Giesbers, Bedr.- en Budgetadm. A. G. M. Wunderink, Filialenadm. C. de Wit, Legkelder W. J. van Duivenvoorden, laboratorium Terug uit militaire dienst: C. K. Burgers, Electr. Wegens plaatsgebrek ditmaal geen foto's van nieuwelingen. We publiceren ze over 14 dagen.

Amstel - Het Spongat | 1968 | | pagina 6